המחזמר 'מכשף המילים' הינו הפקה מקורית לתזמורת, מקהלה ושחקן. הסיפור מתאר עולם שבו מילים נעלמות משירי הילדים המוכרים והאהובים. בעולם כזה, התסכול והייאוש משתלטים, במקום לשיר רק רבים וכועסים, אימא לא יכולה לשיר ולהרגיע את בנה התינוק, הזיכרונות נעלמים, כולם מבולבלים והשמחה איננה. שני ילדים אמיצים, לילי ויונתן, יוצאים למסע להציל את העולם. הם פוגשים בדרכם מכשף מסוכן שכולו מלא במחשבות רעות. הוא שגונב את המילים מהשירים ולא מתכנן להפסיק. לילי ויונתן עוקבים אחריו במטרה לשחרר את המילים ולהחזיר את השירים אל העולם. בעזרת הקהל, הם מדקלמים את שיר האור, שעוזר להם להשיג את מטרתם: "יש לי עוד מילים בלב/ מילים אותן אני אוהב/ מילים של יופי ושל אור/ מילים ממעיין טהור/ כל דבר הופך לשיר/ המון מילים - אני עשיר!".

צוות מכשף המילים: מלחין: משה זורמן; הפקה: מאיה פינגרמן; במאי: צחי פטיש; שחקן: בן פרי; טקסט: יריב גוטליב; הגהה לשונית: זהבית שטרן. יצירות נוספות בתכנית: מנדלסון - ריקוד הפיות מתוך חלום ליל קיץ; אנדרסון - שיר ערש לחצוצרה; גוילי - פזמון ליקינטון.

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כמנצח ומנהל מוסיקלי בסדרות מוסיקה מובילות ברחבי הארץ ומנצח ומנגן עם תזמורות מובילות ברחבי העולם. במהלך 2016, עמד בראש המחלקה לכלי הקשה והתזמורת של אוניברסיטת דלאוור, ארצות הברית. בנוסף, חן מנהל אמנותית פסטיבלי מוזיקה של מוסיקה קלאסית, ג'אז ועולם, במסגרת עמותת מפעל המוסיקה שייסד ועומד בראשה. כנקשן ואמן מרימבה, צימבליסטה קיבל המצלה ממאסטרו זובין מהטה כבר בהיותו בן 16 ומאז הופיע כסולן עם מרב התזמורות בארץ כולל הפילהרמונית הישראלית. 

 

מועדי הקונצרטים:

יום שלישי, 4.2, 17:00 ו-18:30, עם הסינפונייטה באר שבע ומקהלות קונסרבטוריון באר שבע, במשכן לאמנויות באר שבע. מחיר כרטיס: 85 שקלים.

לרכישה: https://isb7.co.il/index.php?page=shows&cat=63.

יום חמישי, 27.2, 17:00, עם הסימפונית ירושלים ומקהלות: 'קולות מבשרת', 'מקהלת בית הספר הניסויי' ו'אש-קול', בתיאטרון ירושלים. מחיר כרטיס: 70 שקלים.

לרכישה: http://www.jso.co.il/concert/%d7%97%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%95%d7%aa/#i3811p1.

יום שני, 1.6, 17:30, עם הסימפונית ראשון לציון ומקהלת קונסרבטוריון ראשון לציון, בהיכל התרבות ראשון לציון. מחיר כרטיס: 73 שקלים.

לרכישה:  https://www.isorl.co.il/index.php?page=show&id=479.

 

לינקים וידאו חן צימבליסטה:

;

;