טלה
21.3-20.4

רוב החגים נגמרו. הסערות והגשמים מכניסים אתכם כעת לעייפות כללית. בשל כך אתם דוחים בלטפל בדברים אישיים למועד מאוחר יותר. הנשואים ובעלי המחויבות צריכים לזכור, שרגשות האשם והרצון לתת יותר מדי חייבים להיפסק, אם הם רוצים להיות מאושרים. זכרו: עוצמת הסליחה תוציא אתכם ממעגל כאב האובדן ומהזוגיות התקועה בחייכם כבדרך ללא מוצא. הביטו בדומה ובשונה סביבכם, בין ההווה ולבין העבר, ותנסו לחבר את הילד/ה הפנימי/ת שאיבדתם לעצמכם כיום. אם תצליחו בכך, מובטח לכם לחזור את עצמכם ואל התלם הנכון.

שור
21.4-20.5

הכוכבים פותחים לכם את האנרגיות והמזל. כוכב השינויים אוראנוס יצא כבר ב-11.1 ממזל שור. פתאום יש בכם אנרגיות המפעילות את המחשבה, שהיא כידוע קודמת לכל מעשה. אם כן, זה בדיוק הזמן לקדם רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הזדמנות לאהבה שוב חומקת מבין הידיים בגלל החששות וההיסוסים המוכרים והמגבילים. השתמשו בשכל ופחות עם הרגש במערכות אישיות. טיפ השבוע: ותרו מעט על הרצון לשליטה ולשלמות. הורידו לחצים ומיד תגלו שהעולם מחייך ונפתחות לכם הדלתות. זה הזמן לייעוץ אישי בכל המישורים הכואבים.

תאומים
21.5-21.6

הכוכבים ממזלים אתכם מחדש ומזמינים אתכם לחזור אל הקשרים הישנים והטובים שהיו לכם טרם ההסגרות. צאו מהייאוש השקט והמזיק בו אתם נמצאים המון זמן, גייסו את הכוחות השכליים המופלאים שלכם על מנת ליצור מציאות כלכלית חדשה ורעננה. הלא מועסקים: הורידו אגו, חפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תצמחו. הזמן לשלוט בגעגוע לעבר ובתלות בבן/ת הזוג ובאהבה לה אתם מצפים. במידה ותעשו כן מובטחת לכם ההפתעה החיובית. זה הזמן לנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת ומדברים סודיים. פנו לייעוץ אישי בלי חשש מלהיפתח ולהתאכזב.

סרטן
22.6-22.7

המון זמן ובעיקר השבוע אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את חוקי האתגר, שחרור פחדי הנטישה ואת פחדים מלהיות במרכז בחברה רחבה. שימו לב: האסרטיביות ופיתוח המודעות העצמית הם מילות המפתח השבוע. זה הזמן לדרוש את המגיע לכם בכל המישורים. הקריירה בתנופה. האהבה בנסיגה איטית לאחור ואתם שוב מרגיעים את עצמכם שהזמן יעשה את שלו. נצלו כישרונות מוכחים, למדו מטעויות גם אם אתם צריכים לקחת לכל מקום פנקס ולרשום מה ללמוד וממה להימנע. זה הזמן לצלצל לחבר/ה וותיק/ה לתת עזרה או לבקש לעזרה.

אריה
23.7-22.8

אתם נהנים השבוע מהתבהרות חלקית בלבד בכל הנוגע לצרות הרגילות. הצימאון לפרגון מצד בן/ת הזוג דוחף אתכם לדרוש את תשומת הלב. אתם בעצם במעגלי טעויות רגשיות. כאשר אתם לא מקבלים יחס אתם מסתובבים עם פרצוף חמוץ ונסגרים בתוך עצמכם. איבדתם ביטחון. אתם רוצים לגלות את הדרך להשפיע, להוביל ובכך להיות מאושרים. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר ולא שמים לב לבריאותכם הפיזית והנפשית. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. ותרו על הצורך להאשים אחרים, גם אם אתם צודקים. זכרו שלא בידכם לשנות את אופיים של אחרים. תשנו את שלכם ותצליחו.

בתולה
23.8-22.9

השבוע לגביכם מסתכם בדגש על התחום האישי בו תשקיעו את מרבית מרצכם. הנסיעה עליה פסחתם המון זמן משגעת לכם את השכל. רוצים להצליח במישור החברתי? אם כן, המשיכו להיפטר מהרכושנות כלפי אחרים, להיפטר מהפחד מלהיכשל או מלהיפגע. פלסו דרך לאושר בכך שלא תדרשו בכוח את היחס שבאמת מגיע לכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם בראשית הקשר/ים. אתם מתמודדים מול בן/ת זוג שלא רוצה מחויבות או לתת מעצמו/מעצמה. פנו לייעוץ אישי וממוקד. תנו צ'אנס לאפשרות ולמחשבה שאולי אתם פועלים בניגוד לצו הגורל והזמן.

מאזניים
23.9-23.10

אתם שקועים השבוע בחשבון נפש ביחס למצבכם ולגורלכם ולא יודעים לאן לפנות. למרות שיש לכם לא מעט, אתם מביטים על החיים ולא מרוצים. עליכם להיפטר מהמחשבות השליליות התוקפות אתכם בעיקר בימי החורף הארוכים והאפלים. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה אבל לא מוצאים שיתוף פעולה ואוזן קשובה כמו פעם. בעלי העקרונות והכבוד יסבלו ובעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. טיפ השבוע: בעוד כחודש וחצי הפתעה חיובית בתחומי הרגש והקריירה לה חיכיתם, למרות שחלק מהדברים מבלבלים אתכם. זה הזמן לחפש את מה שאתם רוצים בעיתונים ובאינטרנט.

עקרב
24.10-21.11

בקרוב תיפול בידכם ההזדמנות החד פעמית במישור הבין אישי. כדאי לשקול היטב אם לנצלה. אתם מקבלים את העצות הנכונות ושואפים ליישמן. אתם קשובים לגופכם ולצימאון האהבה הנסתר/הגלוי שבכם. יש סימני שינוי רומנטי לטובה אבל כל זה עדיין רדוד. למחויבים רשמית ורגשית: יש לכם הרבה הזדמנויות לבצע שינויים רומנטיים, אבל הנאמנות עוצרת בכם מלעשות זאת. אתם חשדנים ושמרנים באישיותכם וכדאי לכם לחפש את הדרכים לפרוץ את מעגלי המקובעות המעכבת. חפשו להגשים את: הקריירה, גיבוש הבית או ההכשרה למען סיפוקכם האישי, אך גם לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה.

קשת
22.11-21.12

השבוע יחל כאופטימי, אך בחלקו השני ישתנה לפסימי. סימנים ראשוניים לשינוי. הצד התעסוקתי מתבהר לטובה. זכרו שבסופו של דבר המצוינות היא זו שקובעת. במישור האישי: המעגליות המטעה ממשיכה לעכב אתכם מלהתקדם. מתי תבינו שהכול מתחיל ונגמר בכך שאתם שואפים לצדק נותנים את הלב ושוב לא מקבלים צדק כלפיכם? עליכם ללמוד את הדרך לתת, אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי. אתם מרגישים בבדידות למרות שאתם בזוגיות המחייבת את שני הצדדים. כדאי לזכור שהדרך לשיתוף פעולה עוברת דרך ייעוץ אישי. התקשרו לאנשי מקצוע לספר מה עובר עליכם.

גדי
22.12-20.1

שבוע של כוונות טובות, אך קחו בחשבון שהסביבה הקרובה לא תרגיש זאת בהכרח. ייתכן שאתם מתרשמים מהתחזית של שבוע שעבר, אבל זכרו שלא מספיק להתחיל לשנות דברים, צריך גם לבצע בקביעות. חפשו להתקדם ולהתמקצע וגם את הדרך לאושר לצד בן/ת זוג. תכירו יותר את סודות המחשב. לא רק לסמוך על חברים, בני משפחה וכל היתר. כדאי לחפש את הרצוי ולא את המצוי - גם רומנטית, אך גם בנושאי לימודים ותעסוקה. הקריירה במצב תקיעות, בדומה לתחום האישי. בעיקר לאימהות: העניקו לילדים אבל אל תשכחו את עצמכן.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם צריכים רק לפתוח את העיניים ולהקשיב ללב. הצעה רומנטית עולה על הפרק מכיוון בלתי צפוי, אבל הבעיה שלכם היא שלצד השני יש פחד מלהתחייב. הנסיעה/הבילוי האחרונים עוזרים לכם לקוות לשיתוף פעולה חדש. הורידו חניקה מעל צווארכם ומצוואר בן/ת הזוג ובכך ייטב לכם בהמשך. אל תרחמו על עצמכם, תחשבו על מה שיהיה בזוגיות ולא על מה שהיה, במקביל, השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים. אתם מצפים להגדיל את ההכנסות אך יודעים וחוששים שזה יהיה על חשבון משהו אחר. דברו על כל הנקודות הכואבות.

דגים
19.2-20.3

השבוע שלכם מסתכם בדגש על עבודה יצירתית ובחיפוש אחר הדרך הנכונה אל ההצלחה. שבוע של תקווה אמתית, בו אתם מצליחים לשתף פעולה עם גורם כלשהו וכולכם מלאי תקווה שיטיס אתכם קדימה בכל השטחים. הגיע הזמן שתקשיבו לעצות מקצועיות וחכמות בנושא הזוגיות. טיפ השבוע: לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. זה הזמן להשקיע בחיצוני וברכישת הידע האוטודידקטי המקצועי דרך אמצעי התקשורת והאינטרנט. המשיכו לשמור על איפוק כלפי בן/ת הזוג ומובטח לכם שתקבלו את התגובה היותר טובה בהשוואה לעבר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay