היי חברות וחברים, תזכרו היטב את השם הנל! 'ביתן 16', ה-מקום בה׳ הידיעה, הכי יפה בנמל תל אביב ועם הכי הרבה סטייל ונון סטופ טופ מיוזיק, תתחילו לשנן: ימי חמישי, החל מחצות ועד השעות הקטנות של בוקר שישי, אני אישית מזמין אתכם לחוות לילות שלא היו כמותו עוד מימי ההלנס קלר והחתול והכלב. מתחילים עם מוסיקה שמחה ורגועה ועולים למוסיקת אפטרים קצבית ומהפנטת שתשאיר אתכם פעורי פה...

'ביתן 16' גם בחוץ גם בפנים, ים אלכוהול מוסיקה מהטובה בעולם, והדי.ג'ייז המובילים בסצנה, לימי הולדת, ישיבה עם חברים, או סתם להגיע וליהנות ממקום טוב ואיכותי אתם מוזמנים לשריין מקומות והגיע לחוויה בלתי נשכחת..

לפרטים נוספים: 0502510520.

תהיו ראשונים לדעת!

הדי.ג'יי והמפיק הענק, סולומון, חוזר לישראל.

זה היה העשור של מלאדן סולומון. איך שלא תהפכו את זה, כשניזכר בעשר השנים האחרונות, דמותו הגדולה מהחיים בכל מובן, המוזיקה המהפנטת והמסיבות המכוננות יהיו שם אתנו. כל מסיבה והרגע הבלתי נשכח שלה.

סולומון הגדיר מחדש את המוזיקה שאנחנו רוקדים לצליליה. הוא חיבר בין ריגושים, עומק, טקסטורות, מלודיות ומקצבים. הוא הפך אצטדיונים ופסטיבלים לרחבות אינטימיות, כאילו הוא מנגן במיוחד לכל אחד ואחת באופן פרטי. הוא היה שמח ומסתורי, ארצי וחללי, מלנכולי ואופורי – תמיד בסנכרון מושלם לקהל שמולו. מוביל אותו כמו מדריך מיומן במסע שאותו יוצר בכל פעם מחדש.

אפשר לדבר על הריליסים והטראקים, הרמיקסים, שיתופי הפעולה והלייבל 'דיינמיק', הרזידנסי באיביזה, עשרות מיליוני הצפיות ביוטיוב ובסאונדקלאוד, המעריצים הפנאטיים, ההיסטריה הגלובלית וקבלות הפנים השמורות לרוקסטארים ולא לדי-ג'ייז. אבל כולם ביחד וכל אחד לחוד לא מספרים את הסיפור שהוא סולומון.

די.ג'יי. שמצליח לקמט את תפיסת הזמן חלל וליצור מרחב פרטי נפרד מהמציאות שבחוץ ובו המשמעות היחידה ניתנת למוזיקה שהוא מנגן והתנועה השבטית-קדמונית – כמעט בלתי רצונית - שהיא מעוררת בנו.

תתחילו לפנות מקום לעוד זיכרונות כי זה כבר נהפך למסורת, ערב עצמאות בפארק הירקון - גני יהושוע המלך חוזר למגרש הביתי (כן כן, הביתי) לכתוב עוד פרק נוסף בעלילתו האלמותית!

מיוזיק תל אביב מציגה: חזרתו של המלך.

כרטיסים באיוונטר...