תיאטרון 'קליפה', שחוגג השנה חצי יובל, שמח להציג בבכורה את 'כאן גרים', הצגת ילדים חדשה לגילאי 3 ומעלה, מאת שי פרסיל, יוצרת רב תחומית בתיאטרון בובות, תנועה ופרפורמנס, המחברת בעבודותיה בין גוף וחומר.

'כאן גרים' היא הצגה חכמה ומצחיקה עם מעט מילים, המשלבת חומרים וחפצים יחד עם אלמנטים מעולם המחול והאקרובטיקה שיחד הופכים את הבמה למגרש משחקים ייחודי ומרתק עבור ילדים ומבוגרים כאחד. ההצגה עוסקת בקשר בין האני לאחר, בין ה'ביחד' ל'לחוד', ומעוררת דמיון וחשיבה מופשטת. באמצעות חומרים רכים שמשנים צורה אנו לומדים על המרחב הגמיש שבו אנו חיים ואותו אנו חולקים אחד עם השני.

"העבודה עוסקת בפירוק והרכבה", אומרת יוצרת ההצגה, שי פרסיל, "דרך מבנים פיזיים ניתן לומר משהו גם על מבנים חברתיים, על הארעיות שהיא חלק בלתי נפרד מהקיום. הצורך להגדיר מי אני, מה המקום שלי ובמה אני שונה מהאחר ,יחד עם הצורך להיות חלק מקבוצה, לשתף ולחלוק". שי מספרת שאת ההשראה שאבה מתוך הרגל שהיה לה בילדותה- להיכנס לתוך קופסה, "מבנה שמגדיר את ה'בפנים' וה'בחוץ', ויכול להפריד אותי לרגע מן העולם ולשמש מקום מוגן ומנחם. מקום שנותן לי גבולות ברורים ובתוכם גם החופש". 

שחקנים יוצרים: הודי בן עמי, תומיליו מינץ, שי פרסיל; ליווי אומנותי, תפאורה ותלבושות: עידית הרמן; מוזיקה: גיל לביא; תאורה: רפאל האוגס.

תיאטרון 'קליפה' תרם רבות להתפתחות התיאטרון החזותי בישראל ונחשב למוביל בתחום. יצירות הקבוצה מוצגות בתיאטראות ובפסטיבלים בינלאומיים רבים. במהלך שנות קיומה, יצר תיאטרון 'קליפה' עשרות מופעים ושיתפה פעולה עם גורמי תרבות מרכזיים בארץ ובעולם.

ההצגה מיועדת לגילאי 3 ומעלה ולכל המשפחה.

משך המופע: 45 דקות.

מחיר כרטיס: 60 שקלים.

מועדי ההצגה: ימי שבת, 22.2, 29.2, 7.3, 11:30, תיאטרון קליפה, רח' הרב קוק 37, תל אביב.

הרשמה ומקומות מראש באתר: www.clipa.co.il, מספר המקומות מוגבל.

פרטים בטלפון: 03-6399090, 03-6879219.