ההצגה 'חופש מוחלט' היא עיבוד בימתי לספרו של הסופר הארגנטינאי, פבלו קאצ'ז'יאן, הנושא שם זה. הצגה לשני שחקנים, שני אופני כושר ושני מסכים גדולים.

עלילה: שני האנשים האחרונים בעולם מנסים לשרוד ביקום שכולו מסכים ואלגוריתמים. הסיפור הוא עלינו, על חיים במציאות שבה עוקבים אחרינו, מתעדים אותנו, צופים בנו ומודדים אותנו.  מה אנחנו באמת יודעים על המציאות הזו, ומה יקרה לאנושות בעולם כזה?

א' וב', דמויות חסרות שם וביוגרפיה, נמצאים במקום שבו מכריחים אותם להתווכח ולדון בשאלת החופש המוחלט. הם בורחים משם. הם פוגשים דמויות וירטואליות, רבים, מתפייסים, מתאהבים, הורגים ואחר כך מתחרטים.

פבלו קאצ'ז'יאן הוא סופר מצליח בארגנטינה ומתורגם לשלל שפות. היצירה הספרותית שלו מגוונת ולעיתים גם פרובוקטיבית. כך למשל, התקיים הליך משפטי שפורסם ברחבי העולם בינו לבין אלמנתו של בורחס על סיפור שכתב על בסיס סיפורו של הסופר זוכה הנובל. קאצ'ז'יאן זכה בתביעה ועורר סערה. בספר 'חופש מוחלט', הקפיד הסופר לכתוב אך ורק את הדיאלוגים בין הדמויות ולהימנע מתיאורים, שמות, מקומות, ומאפיינים כלשהם לדמויות, שכולן מצוינות על פי סדר האלף בית.

עיבוד ובימוי – נוגה אפרת ואלמה וייך חושן; וידיאו ארט – ארז מילר; משחק – דורון צפריר ואייל שכטר; שחקנים אורחים – צהלה מיכאלי, ערן בוהם, רונן יפרח, איתי בכר, דן קופרמן ואגם אוזלבו; מוסיקה – אורי אפרת; עיצוב חלל ותלבושות – איה באך.

מועדי ההצגה: יום שני, 17.2, 20:00; יום שלישי, 18.2, 19:00. תיאטרון 'תמונע', שונצינו 8, תל אביב-יפו.

משך ההצגה: 60 דקות.

מחיר כרטיס: 60 שקלים.

להזמנת כרטיסים: 03-5611211 או באתר https://bit.ly/36tlflh.

טריילר המופע