צילום אילוסטרציה: PIXABAY

אז מה צריך כדי שיהיה לכם משרד טוב? דבר ראשון, נדרש מנהל על מנת לפקח על כל העבודה, וחשוב גם להעסיק עובדים נאמנים וחרוצים שיוכלו להביא רווחים לעסק. אך אם אתם מעוניינים להגביר את התפוקה וליצור אווירת עבודה מושלמת, יש צורך לדאוג לעיצוב הכללי של המשרד – והכוונה היא להתקין מחיצות אקוסטיות ולהביא ריהוט איכותי. כי אחרי הכול, המשרד הוא כרטיס הביקור שלכם, ולכן הוא צריך להיראות טוב, עד כמה שניתן.

מהן מחיצות אקוסטיות ומדוע כדאי להתקין אותן במשרד שלכם?

כל עובד – מנהל חשבונות, טכנאי או איש מכירות – זקוק לעמדת עבודה משלו. עמדה שקטה יחסית שבה הוא יוכל לבצע את עבודתו, מצד אחד, ומצד שני להיות זמין לשאר העובדים במידת הצורך. אם בעבר הופרדו פינות העבודה במחיצות בטון כבדות ובלתי נוחות, הרי שהיום אפשר ליהנות מהיתרונות הרבים של המחיצות האקוסטיות. מחיצות אקוסטיות איכותיות רק ישדרגו את המראה של המשרד שלכם:

  • מבודדות רעש – המחיצות האקוסטיות, כשמן כן הן, נועדו לבודד את הרעש הטבעי שיש במשרד – שיחות טלפוניות עם לקוחות, פגישות עם מנהלים בכירים או סמול טוק קצרצר בין עובדים. בזכות המחיצות, כל עובד יכול להתרכז בעבודתו מבלי להפריע לאחר.
  • יוצרות תחושה של מרחב – מכיוון שמדובר במחיצות זכוכית, הן אינן חוסמות את האור המגיע למשרד מן החלונות ויוצרות תחושה של משרד גדול ומרווח. העובדים יכולים גם לשמור על קשר עין אחד עם השני.
  • מחיצות בעיצוב אישי – ניתן להתקין את המחיצות האקוסטיות בהתאם לבקשתו של בעל המשרד, על מנת להפריד בין החללים כראות עיניו. קיימת אפשרות גם "לשחק" עם המחיצות ולהזיז אותן כדי לבצע שינויים חזותיים במשרד ולשפר את מראהו.

ריהוט יוקרתי למשרד יוקרתי

אז מה צריך עובד משרד? שולחן, כיסא ואולי גם מחשב. אתם יכולים, כמובן, להסתפק ברהיטים יד שנייה, אך אם אתם מעוניינים לשדר יוקרה ורצינות, ריהוט משרדי יוקרתי הוא שם המשחק. באמצעות עמדות עבודה מעוצבות בעיצוב נקי ובטוב טעם, תוכלו להשיג הערכה מלאה הן מצד העובדים שיהנו לבוא למשרד בכל בוקר, והן מצד הלקוחות והשותפים שלכם. תוכלו לבחון מגוון רחב של מערכות משוכללות ולבחור את הסגנון האישי שלכם.

מחפשים ריהוט משרדי איכותי? צריכים מחיצות אקוסטיות משוכללות? בחברת innovate תוכלו למצוא את כל הריהוט המתאים למשרד שלכם. הצוות המקצועי ישמח לעזור לכם בכל שאלה, על מנת שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר באמצעות עיצוב איכותי.

 

 


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.