טלה
21.3-20.4

מוחכם עובד כמו מחשב ברוב מישורי החיים. רב הנסתר על הגלוי. השנה שלא מזמן החלה כאילו סוגרת לכם את צינורות האושר וההגשמה. אתם מחפשים מוצא לצד הכלכלי התקוע, לחפש פרצה שתוביל אתכם למקום בו הייתם בעבר. הדגש בעיקר לגבי הנושא הרגשי. אתם כועסים על אי יכולתכם להיפרד מקשר כפייתי לבת זוג התוקע/ת אתכם במחשבה. לעוסקים במכירות: כושר השכנוע שלכם יהיה במיטבו. כספים יגיעו ויאזנו את חשבונכם הפרטי. תתבשרו ביחס לזכויות שלכם או למי מטעמכם. בשבוע הבא סיכוים לאופטימיות זהירה בנוגע לבן/ת הזוג מן העבר.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם סובלים מלחץ סביבתי שכולל בין היתר עזרה לאדם הזקוק לעזרתכם ועושים זאת למרות הקשיים האישיים בתפקוד היומי. בדרך כלל אתם לא מקבלים שום ביקורת מבלי שתחזירו לכולם בחזרה, כעת אתם נאלצים להבליג. בתחום החברתי אתם מתגעגעים לחזור למרכז תשומת הלב ונעלבים מהתרחקות האנשים שבאמת קרובים ללבכם. אתם מרגישים בודדים בחברת בן/ת הזוג אבל נאלצים למצוא נחמה בחיק הילדים, האחיינים, ידידים או זרים. רגיעה ביחס לנושא התעסוקה ולכספים תמלא אתכם בחיוכים נינוחים החל מיום שני הבא והלאה. זה הזמן הכי מתאים לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם דואגים שהשכל יגבר על הרגש ולרוב נכשלים. היזהרו משיקול דעת מוטעה המבוסס על דחפים רגעיים בלבד. אתם כביכול יודעים מה לעשות עם החיים שלכם, אבל ברגע בו אתם מנסים לפתור בעיה, פתאום צצות בעיות אחרות העוצרות בעדכם מלבצע ולתקן את הקודמות. תנו לאחרים לרמות והתרחקו ממלכודות השקר המוסוות מאחורי החיוך תמים. אמנם רגישות היתר תופנה גם לתא המשפחתי אך תדאגו גם לעצמכם. ברזי הפרנסה נפתחים לאחר זמן ארוך של קיפאון. מצבים מביכים בחברת אנשים המנסים להתקרב אליכם רגשית ונתקלים בהסתגרותכם המתמדת, הכאובה והשלילית.

סרטן
22.6-22.7

שבוע נפלא בו היוזמה שלכם תתקבל בברכה ואגב כך תגלו שאתם יכולים למצוא זמן איכות לבלות בחיק הטבע ובחוג המשפחתי האוהב. אתם מחכים לתשובה חשובה הנוגעת לקידומכם וזה מרגיש לכם כגורלי ביותר לעתידכם ושהכול תלוי בכך. בקרוב מישהו יבשר לכם על אירוע משמח הנקשר לתחום העבודה, שם תזכו ליחס מעולה ובימים אלה יקבלו אתכם בזרועות פתוחות ובאהבה. תשלום כלשהו יתאפשר תודות לנס שיקרה בדמות עזרה חיצונית המפתיעה בנדיבותה ובפתיחותה. הפתעה נוספת מצפה לכם מכיוון המעסיקים העוקבים אחריכם בדריכות רבה מזה זמן מה.

אריה
23.7-22.8

השבוע תרגישו טוב ללא קשר לאירועים רגשיים הפוקדים את המשפחה. כל שתיפגשו יחפשו להיות איתכם. אין לכם סבלנות להקשיב לאחרים. החיצונית והאינטואיציה שלכם תהיה ברוכה וקולעת אל תוך האמת הפנימית. דברים שאמרתם פעם שייקרו קורים לאחרים וזה גורם לכם לגלות שוב את כוחכם הפנימי הרב. שיחות נפש יתנהלו סביב חברים שאבד איתם הקשר בנבכי הזמן. תרגישו שזכותכם לאהוב, להרגיש, להתרגש ושאף אחד לא יגיד לכם שאתם טועים בכך כשאתם מבקשים לשפר את הזוגיות או בלהתחיל פרק חדש בחיים. בקרוב אתם רוכשים משהו נחמד למען מישהו.

בתולה
23.8-22.9

קנייה/מכירה של כלי רכב או דבר יקר אחר תצא השבוע אל הפועל או שהנושא יקודם לטובתכם. אם זה אכן יתגשם, זה יהיה מוצלח גם מבחינה כוכבית והמזל ייפתח לכם בעוד כשבועיים עד חודש ימים. בנוסף צפו לפירעון תכנית חסכון או לגיוס כספים רבים לצורך העסקה. הילדים יהיו במרכז העניינים ולהם תעניקו את מירב הכוחות והמשאבים. בכל המישורים תהיו לשון המאזניים ותהיו כמשרים רגיעה כלפי הסביבה הקרובה. הפתעות חיוביות בנוגע לשיפור או לחידוש קשר שהתחיל בעבר שתחילתן בידיעה אקראית - ביום שני או רביעי הבא.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חשים השבוע בתחושות של פסימיות לעניין הקריירה ומנסים להאשים את כולם בכך. הפתעות חיוביות בתחום הבריאותי ובתחום אותו אתם הכי אוהבים. הודעה בדבר אירוע חשוב עומדת להגיע אליכם בצורה זו או אחרת. מישהו יקר יבוא לביקור וישנה מעט את מצב רוחכם לטובה, המלצתי היא שתקבלו את העצות שימסרו על ידו או על ידי גורמים אופטימיים אחרים. בלבול הקשור לבן/ת הזוג ייעלם עם הופעת הסימנים לחשדות השגויים מצדכם. ימים של גיבוש משפחתי או ביניכם ולבין הסביבה הקרובה. זה השבוע הכי נכון וטוב לפנות לייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מרגישים שאתם חייבים לעמוד על שלכם ומנסים להתאמץ בלהסביר את עמדתכם במלוא המרץ. נסיעה כלשהי מתוכננת וכנראה תדחה לאזור האביב-קיץ הבא. משהו ירגיז אתכם בתחום החברתי משפחתי אבל מיד הכול יתברר כחסר טעם וכלא ראוי להתייחסותכם. בניגוד לעמדתכם התמימה בעבר, אתם צפויים לבשורה חיובית אך תבחנו אותה בקפידה יתרה. אל תוציאו כספים מיותרים על חברים ועל ידידים שלא מגיע להם יחס. עצתי היא שתחשבו על האוהבים אתכם באמת ושלהם מגיעים הכבוד, האהבה והחיבה. זה הזמן לטפח את הצד הספורטיבי למען הבריאות, היופי והנשמה.

קשת
22.11-21.12

מגמת האופטימיות עלולה להיעצר השבוע לכמה ימים בנוגע לתחום הרומנטי, אך זה זמני בלבד והמגמה לאחר מכן תמשיך לבלוט שוב לטובה. הרעיונות והיוזמות שלכם תקועים זמן די ארוך לאור הקשיים הבלתי צפויים בעבודה. הניחו לתכניות לכמה ימים ויתברר לכם שהירידה הנוכחית היא כירידה לשם עלייה. הזמנה לאירוע חשוב עומדת להגיע אליכם. מסמכים כלשהם מונעים מכם לקבל מגורמים כלשהם את מה שמגיע לכם או למישהו המקורב לכם. היכונו לקידום או להעלאת שכר הקרובים להגשמה. איש/ה מסוימ/ת מחבל/ים וחוסמ/ת לכם את הדרך מלומר את האמת.

גדי
22.12-20.1

השבוע יאופיין בתקשורת חיובית אבל לא מיד תתוגמלו כתוצאה מכך. החלטה אישית חשובה עומדת על הסף והיא קשורה לאחד מבני המשפחה. טיפ השבוע: אל תעזבו את מקום העבודה בכל מחיר כי ייתכן מאוד שתתוגמלו על עמל כפיכם לאורך חודשי העסקתכם הבאים. הפנויים: רגשות המלאים בגעגוע תוקפים אתכם ויוצרים בעיות בגזרת הזוגיות העכשווית. אתם חושבים על להיפרד ולמצוא זיווג אחר אך אין בכם את הכוח לבצע זאת בפועל ומוותרים. שמועות עושות להן כנפיים והן קשורות להצלחת בן/ת משפחה קרוב/ה. זה הזמן הכי נכון לפנות לייעוץ אישי.

דלי
21.1-18.2

השבוע לפנויים: דרך חברים או מכרים תכירו בן/ת זוג ובעקבות זאת התקווה שוב תציף אתכם בהתלהבות ובשמחה. בעבודה ובבית הרעיונות שלכם נתקעים לזמן מה לאור הקשיים הבלתי צפויים. חכו לסוף החודש שיהיה מפתיע ולטובה. אכן, משהו טוב יקרה לכם בנוגע לעבודה לאהבה ולתוכניות להתפתח. עצה שלי: רבדים של כעס מתפרקים ככל שתדברו על כאב על האובדן האחרון. עליכם לשים לב לדמות כלשהי מתוך המשפחה החוסמת אתכם מלהביע את עצמכם ושגונבת לכם את הזכות המגיעה לכם. שמחה מתקרבת למשפחה ואתם מתבקשים ליטול חלק בהכנות לקראתה.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם חשים בצורך להתפרק ולהשתחרר מהקיפאון הרגשי והכלכלי. זהירות מפני תאונות קטנות בתחילת השבוע הבא הקשורות לעבודה ולבית. התרגשות רבה עלולה לתקוף אתכם בנוגע לתחום הכספי הכלכלי או התעסוקתי, עצתי היא שתתרגשו לבד, שמרו על כך בסוד ואל תגזימו בלספר פרטים אודותיה לכל העולם ואחותו. אתם רוצים ליהנות מהחיים ולפרוש כנף, טיפ חשוב: שבו ותכננו את הטיול באופן שקול כך שלא יחרוג מיכולתכם הכספית. חבר/ה לעבודה שם/שמה עין על המשרה שלך וחותר/ת מאחורי גבך כדי להקטין אותך ואת הדרך שלך למעלה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay