המנצחות בשני הטורנירים ייפגשו לגמר אלוף האלופים. היום השתתפו בטורניר 4 קבוצות. אהבת ישראל,שובו, שלב וקרית חינוך. הטורניר נערך בשיטת חצי גמר וגמר.
בחצי הגמר הראשון, גברה שלב בהפתעה ענקית 1-2 על קרית חינוך. בחצי הגמר השני, הביסה אהבת ישראל 0-4 את שובו.
בגמר נפגשו אהבת ישראל ושלב. אהבת ישראל היא כמובן הייתה הפייבוריטית הברורה לזכות בגמר מול סנסציית הטורניר, אך שחקני שלב פתחו את המשחק בצורה אגרסיבית והקשו על שחקני אהבת ישראל להגיע לרחבה ובכלל להוציא בעיטה למסגרת. עד שמתפרצת קטלנית פרצה את ההגנה של שלב ואהבת ישראל עלתה ל0:1. שלב בקושי הספיקה לעכל שספגה ועוד מתפרצת של אהבת ישראל נגמרה עם כדור נוסף ברשת של שלב. 0:2 לאהבת ישראל. לקראת סיום המחצית, עוד מתפרצת של אהבת ישראל, לצערם של שחקני שלב, הסתיימה עם עוד כדור ברשת. 0:3 לאהבת ישראל וזו הייתה גם תוצאת המחצית. במחצית השנייה שחקני שלב ואהבת ישראל הגיעו למספר מצבים, אך לא היו מספיק מדויקים, עד שספק גול ענק מחצי מגרש, ספק נגיחה מקרוב של שחקן אהבת ישראל, קבע 0:4 כבר לאהבת ישראל. והדובדבן שבקצפת הגיע לקראת הסיום, כאשר מסירת עומק טובה אפשרה לאהבת ישראל לכבוש את החמישי. 0:5 גדול לאהבת ישראל. בהתקפה האחרונה, שחקני שלב הצליחו לעלות גם הם על לוח התוצאות עם שער ניחומים וגם זה הישג מבחינתם. 1:5 גדול לאהבת ישראל בסיום, שזוכה בטורניר ולוקחת את הכרטיס הראשון לגמר אלוף האלופים.
במשחק נוסף על המקום השלישי, הביסה קרית חינוך את שובו 1:4.
נודה לראש העיר עליזה בלוך, סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית, איציק קניזו מנהל אגף ספורט ואירועים, עמוס מימון מנהל מחלקת ספורט, הרצל ביטן ששפט את הטורניר בהתנדבות מלאה, דוד פורטל, ניסים נחמני ולכל מורי הספורט.

שילה רוזנפלד דובר מחלקת התרבות והספורט