צילומים: ARTE STUDIO

הפשתן תמיד היה חלק מרכזי בעולם האופנה והעיצוב, קלאסיקה על זמנית. לקבלת מראה עדין או לעיצוב קצת יותר גס,  במצעים, בבגדים, ובמפות – הוא תמיד מהווה את הבחירה האולטימטיבית . הקולקציה החדשה Lino  מבית מותג חיפויי הקיר הבינלאומי Arte  לוקחת את השימוש בפשתן, צעד נוסף קדימה ושותלת את המרקם הייחודי של הפשתן על קירות הבית שלנו.

קולקציית Lino כוללת מספר סדרות העשויות מפשתן טהור, כאשר כל אחת מהן מציגה סגנון אריגה שונה, שמבליט את האריג וצבעיו ומעניק מראה מעוצב וייחודי לכל חלל.

Gioco –  Gioco היא אולי המעניינת והמפתיעה ביותר מסדרות הקולקציה. במבט חטוף, היא נראית כמו חיפוי חלק צבעוני- ללא כל תחכום. אך, מי שמתקרב יגלה שהחיפוי כולו הוא חוטי פשתן השזורים זה בזה באריגה מיוחדת המקנה את אותו המראה האחיד והמדויק.

Lignes  Ligenes  היא הבחירה המתאימה למי שמעוניין לשחק עם תפיסת המרחב. על ידי, שילובים של חוטים כהים ובהירים יחדיו, נוצרים פסים אופקיים המעניקים אשליה של עומק ומשנים את מראה החלל באופן דראסטי. 

Asperoהסדרה הזו, מאופיינת באריגה בולטת עבה יותר מאשר באחרות , זאת במגמה ליצור מראה אותנטי וחמים. הבחירה להשתמש במספר גוונים בכל חיפוי עוזרת לשבור את המראה האחיד ומכניסה עניין רב לחללי הבית.

ניתן להשיג בעילית הלבשה לבית, הרצל 37, תל אביב

טלפון: 03-5181542

אתר החברה: http://elitehome.co.il
 

ELITE HOMEWEAR חברה העוסקת בתחום העיצוב והלבשת הבית, כולל פיתוח וייצור בדי ריפוד, עורות, טפטים ואביזרים נלווים המשווקים בארץ ובעולם. חברת עילית מתמחה בתפירת וילונות בהתאמה אישית, תוך שימוש במבחר בדים רחב ותוך שימת לב למכלול הצרכים והפתרונות הנדרשים לחלל הבית. חברתנו מייצגת באופן בלעדי מותגי אופנה בינלאומיים מהמובילים בתחום בדי הריפוד, הוילונות, הטפטים והמוצרים לבית, כגון: Ralph Lauren, Designers Guild, Chivasso, Carlucci, Jab Anstoetz, Arte.בנוסף מספקת החברה  פתרונות לפרויקטים ציבוריים: בתי מלון, מסעדות, דיור מוגן וכו'.