טלה
21.3-20.4

מצב רטרו כוכבי שלילי של כוכב התקשורת מרקורי ימלא אתכם השבוע בחרדות ומדאגות יתר לקראת העתיד. לאחרונה פחות נותנים מעצמכם ומתפלאים שאתם שוב ושוב נופלים בקטע הזוגי. הרווקים והפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה. היכונו לתקלות במכשירים חשמליים ומכאניים בבית ומחוצה לו. זהו שבוע שיוריד לכם את יכולת הריכוז. שמרו על המכונית, הארנק, הבית, הכספים ועל האופן בו אתם נוהגים בכבישים. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה ואל תפחדו מסיכונים. פנו לייעוץ דחוף ביחס לפחד הנטישה, הקנאה, הזוגיות ובנוגע לכספים מגורים ועבודה..

שור
21.4-20.5

מצב רטרו כוכבי שלילי של כוכב התקשורת מרקורי ימלא אתכם השבוע בחרדות ומדאגות יתר לקראת העתיד. לאחרונה פחות נותנים מעצמכם ומתפלאים שאתם שוב ושוב נופלים בקטע הזוגי. הרווקים והפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה. היכונו לתקלות במכשירים חשמליים ומכאניים בבית ומחוצה לו. זהו שבוע שיוריד לכם את יכולת הריכוז. שמרו על המכונית, הארנק, הבית, הכספים ועל האופן בו אתם נוהגים בכבישים. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה ואל תפחדו מסיכונים. פנו לייעוץ דחוף ביחס לפחד הנטישה, הקנאה, הזוגיות ובנוגע לכספים מגורים ועבודה.

תאומים
21.5-21.6

ידוע שאתם הכי אינטליגנטים ביחס לכלל המזלות, למרות זאת אתם לא מצליחים להיחלץ מנוסחאות הטעות בעבודה ובתחום הזוגיות המעורפל והנסוג בעתות רטרו לאחור. אתם דואגים ביחס למגורי הקבע אליהם שאפתם תמיד או לשפר את זה שבבעלותכם. לאחרונה סבלתם מתקלות מכאניות ובסחבת מצד גורמים שונים לרבות מצד גורמים ממסדיים. דחו דעות קדומות, היסוסים רומנטיים ומריבות אישיות לחודש מעכשיו כי אם תתחילו בהן בטוחני שידכם לא תהיה על העליונה. השקיעו בהגבהת שובר הגלים נוגד הגעגוע והכישלון בכך שתשתדלו כפליים לשמור מרחק בטוח מגעגועים ובמקביל לפנות לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

אתם הכי משפחתיים ביחס לכלל המזלות אך השבוע ולמרות זאת לא תקבלו תגובה הולמת להשקעתכם. תעסוקה: כספים יבואו מעבודה קשה תוך התמדה והשקעה של זמן וסבלנות. באמצע השבוע הבא וכתוצאה ממאמציכם האחרונים, יחל להבהב האור שבקצה המנהרה. סימן טוב לבאות בקשר לזיווג הקשור לאחד הילדים. שמרו שתי ידיים על ההגה - בכבישים הסואנים. זכרו: האדם מתכנן תכניות ואלוהים חורץ גורלות. סכום הכסף שהגיע בהפתעה שימח את ליבכם. הגיע הזמן לפתח סבלנות רבה יותר והמפתח הראשון לכך הוא שלא תקבלו החלטות בשעה שאתם עייפים או רעבים.

אריה
23.7-22.8

אתם הכי אמיצים ביחס לכל בני גלגל המזלות אך השבוע אתם מפחדים. כל זעזוע במישורי תעסוקה, יחסי העבודה, הכספים, הרומנטיקה או ערעור מעמדכם כמנהיגים יכניס אתכם לחרדה. השתדלו שלא להחליט על מלחמה, זה לא הזמן הנכון לכך, מאידך אתם מצליחים לגייס את החברים לעזרה בפתרון בעיות אישיות. טיפ השבוע: אל תשוו בין ההישגים של אחרים, שמחו במה שיש לכם, זכרו שאהבה היא האסון המקסים ביותר שיכול לקרות לכם. אני מאמין שהשנה הנוכחית היא שלכם, כי אתם נדיבים ומיטיבים עם נתיניכם ושואפים רק לאהבה ולביסוס כלכלי.

בתולה
23.8-22.9

אתם מאוד חכמים וכנוטים לחפש לפתור בעיות פסיכולוגיות של אחרים. החודש תרגישו כלא מסוגלים להתגבר על בעיות אישות. הנשואים: כדאי לדחות למועד אחר את ההחלטה לסיים. לפנויים מעל גיל ה-45: לאדם יש שתי בחירות - לאהוב או לפחד. אובייקטיבית אני ממליץ ללכת על האפשרות הראשונה. הגיע הזמן לאתגר את הילדים בכך שתעניקו להם עצמאות למען חישול אופיים בעת בגרותם. בתחום הזוגי ולמרות שאתם ידועים כביקורתיים, שאתם יכולים לבחור בין אם לקבל רק חופש או חיים משותפים המחייבים לקבלת את האחר כפי שהוא.

מאזניים
23.9-23.10

אתם רומנטיקנים והמאוהבים במושג הנקרא אהבה, אך השבוע תתמודדו עם תסכול חוסר האהבה, הפרגון והיחס כלפיכם. תגלו שאתם נעים בין תקווה לייאוש, בנוסף חלקכם התרגל מזמן למצב כשברקע השמיים כחולים, הימים חולפים ואתם מתגעגעים לאהבה שהתרחקה ושכאילו ברחה לכם מבין האצבעות. זה הזמן לחפש את שביל הזהב על מנת לדעת איך להיחלץ מתקיעות. עדיין לא קלטתם את 'נוסחת הטעות' הישנה והמכשילה שלכם. תתעוררו! אתם כאלה הלומדים מהאוויר ללא לימודים רשמיים ומבינים הרבה יותר מאלה שלמדו כל חייהם מול ספרים ובין כתלי בתי הספר.

עקרב
24.10-21.11

השפעה מזיקה של כוכב התקשורת מורידה לכם את האנרגיות. השבוע תחששו לסודותיכם הכמוסים מפני דברים שסיפרתם בתום לב. במישורי תעסוקה תתנהלו לאט וכשואפים לחופש ולעצמאות. הסימנים החיוביים מצד בן/ת הזוג יורדים מעל הפרק וזה כואב. הסימנים מראים על כך שהסיבה להתרגשות הרומנטית שגוועת לאיטה הי שלא ידעתם להיות מתוחכמים, ובגלל שאתם טובים ואמתיים מדי. הנשואים: אתם עובדים קשה מאוד אבל בחזרכם הביתה אתם לא מקבלים חיוך ופרגון להם אתם ראויים. התקועים צריכים לפנות לייעוץ כי הם במיוחד סובלים גם מכוכב פלוטו וגם ממרקורי.

קשת
22.11-21.12

השבוע תחל תקופה של בלבול יצרים. למרות שאתם הכי חברותיים יחסית לשאר המזלות, ידמה לכם שכל שתעשו ייתקל בחומה עוינת. יש לכם אפשרות לקבל עבודה חלקית נוספת, אבל אתם סלקטיביים בבחירת תעסוקה. כדאי לכם לצאת לעבוד גם אם התנאים לא הכי טובים. אתם חייבים לסלוח לבן/ת הזוג האוהב/ת, הפסיקו להיות הסוהרים השומרים את הכעס בעמקי נפשכם המיוסרת ממילא. עצביכם מתוחים ואתם מנסים לפרוק אותם בפעילות גופנית ובכל דרך אחרת. כשאתם יודעים שאתם צודקים ומעבירים ביקורת על אחרים, התנצלו על צדקתכם טרם שתעשו כן.

גדי
22.12-20.1

אתם הכי דינאמיים והכי רציניים יחסית לכל שאר בני גלגל המזלות אך קשה לכם לעמוד במשברים אישיים. כרגע המצב האישי דורש שינוי יסודי. עליכם שלא ליפול לידי בן/ת הזוג בכל הנוגע לרגשות, שמרו משך זמן מה על רגיעה שכלית ותנצחו. התוכניות לפריצה כלכלית מחדש נעצרה בגלל הלחצים האישיים וכתוצאה מאי שיתוף פעולה מצד בן/ת הזוג. השלימו עם העובדה שאין דבר מושלם בחיים. אתם מזומנים לאירוע ולא מתלהבים ללכת. לעומת זאת אתם מתרגשים לקראת חופשה המתוכננת לחורף הקרוב. זה הזמן לפעילות ספורטיבית למען הבריאות והיופי.

דלי
21.1-18.2

לאחרונה חושדים בכם כיוון שאתם לא גלויים מספיק. השבוע אתם מרגישים שהעין הבוחנת שבבית מוציאה לכם את החשק להתקרב, למרות הרגשות החזקים כלפיה. טיפ שבועי חשוב: כשחושדים בבן/ת הזוג, עדיף לנווט על פי האמת והעובדות ולא על פי רמזים קלושים ודלים. אתם שואפים לשינויים אך לא עושים מספיק בשביל להגיע להגשמה. חוזה השכירות שחתמתם לפני כחודשיים ימים מצית בכם מחדש את הרצון לבית משלכם. הפנויים: אל תתמידו בדרך הפתלתלה בה הלכתם עד לא מזמן. הגיע הזמן לשקם את האסרטיביות ולהאמין בעצמכם ובגורל שמיים.

דגים
19.2-20.3

המשפחה לא קרובה אליכם כמו שפעם הייתה. הנשמה שלכם פצועה מהניסיונות לקבל הערכה ואהבה לעומת זאת הצד הרוחני יפצה על מצבי הרוח הפוקדים אתכם לאחרונה. בן/ת הזוג רוצה להגיע להבנות אך תנאי הפשרה נראים לכם כתלושים מן המציאות. אתם מחזיקים מעמד בעבודה אבל עדיין סובלים מקיפוח מעמדי וכספי. לא לאבד תקווה לגבי קשר שליבכם רוצה בו מאוד. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים. יש לכם תכנית פעולה של איך להרים אתכם למדרגת ההצלחה, רק שאתם מחכים לתשובה ברורה מגורם חשוב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay