טלה
21.3-20.4

רטרו כוכב מרקורי כבר כאן ומשפיע על מצב רוחכם שבלאו הכי מוצף ברגשות. זה הזמן לחשבון נפש. עד לא מזמן יצאתם לחפש קשרים אחרים, אבל עד מהרה הבנתם מחדש שאין איש בעולם שאין לו זמן לאהבה. יש אנשים הבוררים את הזמן והבוחרים לבזבז אותו על הנאות בני חלוף. בימים הבאים תיקלעו לאי הבנות על בסיס חוסר אמון אך תגיעו לפשרה. מישהו ירגיז אתכם ואתם נכנסים לבומרנג שיחזור שוב על עצמו, על רקע משפטים הנוגעים לזכויות ולירושה. אתם ממשיכים להתגעגע. צלצלו לכאלה היכולים לייעץ לכם ברוב תחומי החיים.

שור
21.4-20.5

רטרו כוכב מרקורי כבר כאן ומשפיע על תחום הכספים, זכויות ועל הקריירה. הסתגלתם לכל דבר בחיים, אבל לעולם תהיו אלרגיים לאדישות נוכח ההשקעה בסובבים אתכם ובעיקר במסגרות מחייבות ובחיים במחיצתכם. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. קחו פסק זמן מלבדוק, לקנא, לרדוף ולהתאמץ. אל תהיו כמובנים מאליהם וכנותנים יותר מדי. שימו לב: האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, רק בגלל שאתם נותנים יתר על המידה משורש הנשמה. בימים אלה רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה. זה הזמן לגשת לבדיקות שגרתיות. תחזרו לקצת ספורט, למען היופי והבריאות.

תאומים
21.5-21.6

רטרו כוכב מרקורי כבר כאן ומשפיע על תחום האהבה ועל מנגנון קבלת ההחלטות בנוגע לכך. אתם רגישים למילים ולמשפטים הנוגעים אליכם. אתם מגלים שוב שאתם לא סובלים אנשים שמדברים ללא הפסק כשאתם מבחינים על ההתחלה שהם בעצם לא אומרים כלום מלבד השקר. בעקבות כל אלה, הכישרונות שלכם לברוח יבצבצו שוב על פני השטח. לחסרי הזיווג או בקשר חדש אני מייעץ לצאת ולהעז שכן הסימנים מראים על רצון טוב וכאחד מסימני שמיים. בעלי העסקים ינשמו לרווחה. במהלך השבוע: רגעים יפים ומרגשים בחברת המשפחה וחברים מן העבר וההווה. 

סרטן
22.6-22.7

החגים לא מזמן נחגגו והסתיימו ואיתם נגמרו העבודות וההכנות המתישות הנלוות אליהם. אתם רוצים לחזור לאקשן הטוב והמוכר אך לא יודעים אם לחזור לעבודה או למצוא תחלופה אחרת. חלק מכם יסתער על העבודה, חלק שאין לו יחפש תעסוקה נואשות במקורות שונים ובמרץ רב. זה הזמן לקחת ברצינות את נושא הכספים, המיסוד והאהבה. אתם עדיין זקוקים לסכום כסף שיאפשר להקים את העסק הפרטי שכל הזמן חלמתם עליו. זה הזמן להגדיר את הציפיות מבן/ת הזוג עד שתגיעו לנוסחת ההצלחה, שלרוב מתפספסת ומתחלקת לכם בין האצבעות.

אריה
23.7-22.8

אתם מחליטים לברר איך אתם עושים טוב יותר בכל הקשור לאהבה ולכספים רק שלא ברור לכם איך. הבינו שיש צבעים אחרים בין שחור ולבן, שלא חייבים פרידה ושאפשר להישאר עם בן/ת הזוג אבל שצריך לברר קודם כל מה עושים. יש לכם המון סידורים שנערמו ואינכם יודעים במה להתחיל. כדאי פשוט לערוך רשימת ביצוע ובכל פעם לסדר משהו אחר. חלק מבני המזל יסתכל לאחור ויהסס אם לפתוח בשיחה שמזמן הייתה צריכה להתנהל. זה הזמן לחפש ייעוץ טוב בנושאים הכואבים, במיוחד בקשר התוקע אתכם מלהמשיך הלאה.

בתולה
23.8-22.9

רטרו כוכבכם האישי מרקורי – האחראי על התקשורת - כבר כאן ומשפיע על האטה בכל התחומים. אתם עושים דברים ולא מתמקדים בעיקר. הרגשת תסכול משתלטת כיוון שהחלומות מתרחקים מהגשמה. חשוב לכם הקידום והכספים אבל אינכם יודעים לשלב זאת עם החלום לאהבה יציבה, בבית או מחוץ לבית. אתם שוב מחפשים קיצורי דרך אבל חייבים לשאול את עצמכם האם זו הדרך הנכונה. צאו מהרחמים העצמיים ופנו לייעוץ אישי מבלי לחשוב כמה אנחנו מקבלים, אלא להבין שאם לומדים את צעדי הריקוד האינטימי החדשים, אז פתאום פורחת ומלבלבת לה האהבה מחדש.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע של בלבול בהשפעתו המזיקה של כוכב התקשורת מרקורי. אתם יוצאים לבצע דברים שכשהיה לכם זמן וחופש לא ביצעתם. למרות הפסימיות, העזו לחפש את שאתם מחפשים דרך המחשב והאינטרנט. ייתכנו רמזים של רצון בן/ת הזוג לחזור אליכם. אתם חשדניים כלפי ביטויי אהבה שכביכול לא באים מן הלב. זה הזמן לחשוב על הורדת כעסים בבית ולהבין שבחוץ הדשא לא כל כך ירוק. התרכזו בדרכים המובילות אתכם לרגיעה נפשית. חפשו ייעוץ חיצוני וניטרלי על מנת לפתור בעיות אישיות. .

עקרב
24.10-21.11

למרות הירידה בהצלחה ובמפלס המזל בשל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, המשיכו להשקיע בעצמכם במקום בו הפסקתם טרם החגים. זה הזמן להקפיא יוזמות כלכליות חדשות. תחושה שנמאס לכם להיות כמובנים מאליהם ושאתם רוצים יחס הוגן כמו בימים היותר טובים. חסרי התעסוקה: שילחו קורות חיים אל כל העולם ואחותו, שם נמצאת התרופה לחצי מהבעיות הרובצות עליכם. יש קינאה כלפיכם מצד גורמים עוינים והגיע הזמן לעשות משהו בנדון. הלימודים שוב יקרצו לכם, אבל למרבה צערכם כושר הריכוז והיכולות האחרות רחוקים ממה שהיו עד לא לפני זמן רב.

קשת
22.11-21.12

אתם, שבדרך כלל במיטבכם בכל הנוגע למכירות טלפוניות ובאופן פרונטאלי, חשים לאחרונה בעצירה מרגיזה. אל לכם לייחס זאת לנפילה בקסמכם כי ההסבר האסטרולוגי ברור כשמש: אתם מושפעים מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי וזה יימשך כשבועיים שלושה לפחות. הצד הרומנטי עדיין מסורבל ומלא בפחדי הנטישה שלכם. אתם רוצים אהבה, אבל חוששים מהמחיר. הנשואים: התרכזו בילדים ולכל הקשור לצרכיהם. למעוניינים בפוריות: זו התקופה להתחיל בטיפולי הפריה. טיפ השבוע: גם אם אתם משוכנעים שאי אפשר לשנות את בן/ת הזוג, ייעוץ מקצועי יכול לחלץ אתכם מתקיעות ארוכה.

גדי
22.12-20.1

שבוע של בלבול בהשפעתו המזיקה של כוכב התקשורת מרקורי. אי ההבנה אחראית להרגשת המחנק והייאוש האוחזת בכם בנוגע לציפייה, להבנה או לחזרה מצד בן/ת הזוג. הסיכונים רבים והסימנים לנכונות להתחייב כלפיכם רגשית לא ברורה לכם מספיק. אתם כבולים בקשר שלא מחזיר לכם מנת אהבה בו בשעה שאתם מעניקים את כל המנה עם תוספות של חמוצים, חומוס וטחינה. זה הזמן להגדיר בדיוק מהם הצרכים שלכם בחיים ובמיוחד מכיוונים של מחויבויות ערכיות ורגשיות כלפיכם. הבינו: שיחה אחת טובה מבעלי מקצוע, תפתור לכם את כל מחדלי השנים.

דלי
21.1-18.2

לאור נסיגת כוכב התקשורת מרקורי: היו זהירים במה שאתם מוציאים מהפה. פתאום אתם זוכרים אהבות נשכחות כאילו היה זה רק אתמול. אתם נתקפים בתחושת תסכול בנוגע למשפחה לעבודה ולצד הבריאותי הרגשי המעורפל. לנשואים: אתם לא מוכנים לעזוב כרגע בגלל שאתם דואגים לילדים יותר מאשר לעצמכם. לפנויים: אתם יודעים שאתם צריכים להחליט אבל תקועים בנוסחת הטעות הרומנטית. זה הזמן להגדיר מהם הצרכים שלכם בחיים, במיוחד בקשרים רומנטיים מחייבים. הנמיכו ציפיות מקשרים אסורים ומתנדנדים. הגבירו זהירות בדרכים ובכבישים. שמרו על הארנק והמסמכים האישיים לבל יגיעו לידיים הלא נכונות.

דגים
19.2-20.3

אתם חווים שבוע של בלבול בהשפעתו המזיקה של כוכב התקשורת מרקורי. אתם מתקדמים בתחום הקריירה ושוב נעצרים, אתם קוראים לכך עצירה, אבל האם שאלתם את עצמכם פעם אם אתם עושים את הדברים הנכונים על מנת להוציא מעצמכם את כל הכישרונות?! אתם מרגישים שהחלום לעצמאות מתרחק מהתוואי המקורי ומחפשים אהבה ועידוד שאין על מנת לקבל אנרגיות לבניית עצמכם. מעגל הכעס שואב לכם את המצב רוח. למראית עין, יש לכם כאילו את התנאים לאושר, אבל למרבה הצער, אין לכם את הכפית לטעום ממנו. פנו לייעוץ אישי בדחיפות המרבית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay