טלה
21.3-20.4

רמת ההקשרים השכליים שלכם עולה למדרגה חיובית במונחים עסקיים ותעסוקתיים. אתם בעלי אמביציה. אתם מעשיים ויעילים עד כדי שאתם מצליחים לשבור את הדעה הרווחת בהקשרכם, האומרת שאתם מתחילים משהו ולאחר זמן קצר מאבדים עניין. אתם מצליחים להתרחק במידה רבה ממחשבות על הפסדי העבר ותחלואיו הרגשיים. אתם בחברת אנשי מקצוע מקבילים ופועלים כצוות. יתברר לכם שרעיונות מקוריים יסללו דרך למצוא פרי בעמלכם. מבחינה מקורית ויצירתית העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם. ברביעי וחמישי הבאים: המריבה או הפרידה האחרונה בבית עדיין מהדהדת בחדרי הלב.

שור
21.4-20.5

הפנויים יזכו לימים מפתים קצרצרים ומעוררי רגשות. המחשבות על ייעודכם הרומנטי והמקצועי, לא ייתנו לכם מנוח. שבוע טוב לאהבה ולחיפושים אחר פתרונות יצירתיים והוגנים בתחום הזוגיות. טפחו את החופש להחליט בעצמכם למען עצמכם, שהיה רחוק משליטתכם המון זמן. זה הזמן לחשוב לגבי הגישה ההרפתקנית בתחום הכיבושים והזוגיות שלעיתים באה על חשבון בן/ת הזוג. בתחום היצירה תגלו שאתם יוצרים משהו יוצא דופן ומקורי. עסקו בספורט למען הבריאות ולטיפוח היופי והביטחון בעצמכם. זה הזמן לייעוץ בנוגע: לירושות, חובות, משפטים, סכסוכים, קריירה, אהבה ויחסי עבודה.

תאומים
21.5-21.6

אתם מבטלים נסיעה ובמקביל לכך ביקור שלו חיכיתם מתממש. במישורים רגשיים אתם מחפשים שינוי ויהי מה ונפגשים עם פנים חדשות המזכירות לכם נשכחות. כספים המגיעים לכם יגיעו, אך תחום זה לא יהיה במרכז התעניינותכם. מבחינת הקריירה, לאחר טיפול מהיר: בקרוב תוצאות חיוביות בנוגע לקידומכם. היכרויות אקראיות או ישנות ומחודשות יולידו תכניות לשיפור קשר קיים לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם. איתותים ברורים מצד בן/ת הזוג ישאירו אתכם פעורי פה, אך עדיין הפער בין השכל והלב ייצור קונפליקט שלא ירפה מכם עשרים וארבע שעות ביממה. 

סרטן
22.6-22.7

אתם מקבלים השבוע מידע ביחס לקשרים שדומה כי אבדו לכם בעבר. זהירות: אל תיתנו לטיפוסים חלקלקים והרפתקנים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות, מה גם שהצעתם תתברר כלא הוגנת וכמקפחת. לעומת זאת, השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה ומטרידה או להשקעה חכמה לטווח הארוך. דורשי העבודה: גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם רק נדרש מכם את המאמץ המזערי לגשת למקומות הנכונים. בעיקר הנשים: אתם ממשיכים להעניק דאגה ורגש ועדיין לא מקבלים את הכבוד הראוי. זה הזמן לדעת יותר על הצד הרומנטי והכלכלי, צלצלו לייעוץ אישי מקיף.

אריה
23.7-22.8

לכם, זמנית: כל האפשרויות פתוחות. בסוף השבוע אתם יוצאים לבילוי מהנה. לפנויים: תחוו גל רומנטי קצרצר שמעברו אכזבה והחזרה ללקחים הישנים. היזהרו מטיפוסים רומנטיים חלקלקים שיציעו לכם עולם ומלואו. הנהייה הישנה והטובה לשורשים המשפחתיים תסייע להשקטת מצפונכם. בקרוב נסיעה, המשלבת ביקור, הנאה ואינטרסים כספיים או עסקיים. קריירה: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי בנוגע לירושות, לתקיעות באהבה וליחסי עבודה.

בתולה
23.8-22.9

שבוע טיפה מבולבל מחכה לכם. מתחיל באנרגיות מחודשות וחיוביות ומסתיים בהשפעה השלילית של נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. הסגולות לתת מעצמכם ממשיכות להכשיל אתכם בדרך להשגת המטרות. לרווקים: זה הזמן להדק קשים רומנטיים. הנשואים: שפרו את התקשורת, היות ואתם לא מסוגלים לקום ולעזוב מערכות יחסים בגלל הילדים או מסיבות כלכליות. אתם נתקפים בפחד נטישה. תכננו חופשה על פי מידת כיסכם ולוחות הזמנים בצורה שלא תפגע בעיסוקכם. אתם מחפשים יד מכוונת שתיתן לכם הבנה למה שאתם עברים ולאן אתם פונים. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנושאים החשובים לכם באמת.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע שלפניכם יתאפיין באי הבנה בנושאים שבינו לבינה, נסיגת מרקורי תיפגע בתחום הזוגיות. כתוצאה מכך וחיכוכים קודמים, התנהגות בן/ת הזוג עולה לכם על העצבים. בתחום הזוגיות והעבודה: אתם מחפשים את הרגע המתאים לדבר או לקום ולעזוב. הצעת הפשרה שלכם שוב נופלת על אוזניים אטומות. זה לא הזמן לעזוב. חפשו באינטרנט אחר הסבה מקצועית ולימודים שישמשו לכם כגשר על מים סוערים. אתם ידועים כצעירים ברוחכם כשתתבגרו מספיק תלמדו שהמבוגרים רואים את השינויים התמידיים שיבואו ולא כצעירים החושבים שהמציאות לטוב ולרע תישאר לנצח.

עקרב
24.10-21.11

לפניכם נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, זמן לחשבון נפש. הרומנטיקה שוב בורחת לכם מבין חדרי הלב, כאשר בן/ת הזוג לא יודע/ת ומעריך/ה את טוב ליבכם. עליכם להשקיע מאמצים על מנת שלא לתת לאף אחד לקחת אתכם כבמובנים מאליהם. בעבודה אתם עשויים לקבל רמז לגבי סיום סכסוך או לכספים ולזכויות העושים דרכם אליכם. זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית בנוגע לבעיות. זכרו את לקחי העבר: הקרבה והנשיפה היתרה אל תוך אש האהבה עלולה לשנות את כיוונה ממכם והלאה.

קשת
22.11-21.12

עם כניסתו של מרקורי למצב נסיגה, יצוצו הקשרים הישנים שיבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית, כספים וכנגד מוסד כלשהו שהוציא אתכם מן הכלים. קשריכם יתהדקו בעבודה, אך הדרך עדיין ארוכה אל מה שאתם מצפים שיקרה. השבוע למחפשי התעסוקה: אתם עשויים למצוא הזדמנות לשנות את גורלכם המקצועי והכלכלי. בקרוב: הנסיעה תצא אל הפועל. בעוד 27 יום: צפו להתחלות חדשות וממוזלות בתחומים שונים. הזדמנות לקבל כספים המגיעים לכם דרך מלחמה עם מוסדות ומערכת המשפט. החששות בהקשרי לימודים והתמקצעות גוברים כעת על ההיגיון וגורמים לכם לכעסים.

גדי
22.12-20.1

עם כניסתו של מרקורי למצב נסיגה ועל רקע החורף הרטוב, תתבשרו על לידה או לכל הדבר המשמח לגבי יקיריכם. יחד עם זאת, אתם בערפל רגשי וכלכלי. טיפ: לא נורא לפחד, אבל לא לתת לכך להתפתח לחרדות מהלא נודע ומהלא קיים בחייכם. הנסיעה הדחופה שלה אתם זקוקים קרובה למימוש ואתם מתרגשים. המשיכו להיות קשובים לעצות בעיקר ביחסי אנוש או לגבי איך למצוא עבודה כלבבכם. הקשיבו יותר לנשמה ולנפש. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי, דווקא בתחום הזוגיות והאהבה והדגש יהיה בהקשר הגעגוע ליחס שקיבלתם בעבר מבן/ת הזוג.

דלי
21.1-18.2

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי מורידה לכם את מצב הרוח. קנאים ואויבים סמויים בעבודה חושפים את פרצופם הצבוע מחדש. לבעלי חלומות: תתעודדו, אף פעם לא קורה שהשמיים נוטעים בכם משאלה מבלי לתת לכם מפתח להגשימה. אתם מרבים לדבר על קיפוח, אז אולי כדאי שתאזנו את קביעתכם זו לאור העובדה שאמנם הסביבה הקרובה לא משלמת לכם כמידתכם על הטובות שאתם עושים למענה, אבל יש בכל זאת מתוכם אנשים העושים למענכם את הטוב ביותר. אל דאגה: הידיעה הטובה בדבר קידום קרוב תגיע בקרוב תשפר את מצב הרוח.

דגים
19.2-20.3

שבוע טיפה מבולבל מחכה לכם. מתחיל באנרגיות מחודשות וחיוביות ומסתיים בהשפעה השלילית של נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. התקווה לחיזוק הקשר הרומנטי מתעוררות מחדש לצד הצעות ורמזים רומנטיים מכוונים בהם אתם לא מעוניינים, כי למרות כל הסבל והקשיים, אתם בעצם רוצים את אהבת החיים שלכם. לפעמים עדיף להסתכל על עצמנו 'מבחוץ' פנימה, כמו להתבונן בראי ולבחון את דרכנו כדי להיטיב לנווט אותנו הרחק מהנתיב השגוי אליו נקלענו בשוגג. השגרה שלקראת האירוע הגדול הורגת לכם את הנאות הזמן והרגע. זה הזמן לפתח את הספורט מחדש למען הבריאות והיופי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay