טלה
21.3-20.4

על רקע החגים שעוד מעט קט מסתיימים אתם עובדים קשה לבצע שינוי מיוחד בעבודה או בקריירה. זהירות, אתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים למרות שאתם מתחשבים יותר מדי באחרים. שימרו מרחק מאהוביכם הנוכחיים. יתכנו ויכוחים ומריבות בלתי נשלטים, על כל נושא שיצוץ כך סתם. המצב הכוכבי מונע מכם להתקדם במה שהתחלת במישורי הקריירה. כספים מתעכבים אבל יגיעו בזמן הנכון ברגע האחרון. מי שלא מועסק ירגיש שאין לו חשק לחפש עבודה. אתם מוזמנים להתנגד לגזירת גורל זו ודווקא לחפש קידום ועבודה. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לעכבות.

שור
21.4-20.5

החגים שהתחילו ברעש גדול עוד מעט מסתיימים בקול ענות חלושה. אתם מסתגרים בגלל גודש מועקות שחלקם אינו מובן גם לכם. שתפו את בן/ת זוג/תכם בהרגשה. רצוי שלא להקשיב לחברים שלא בקיאים בפרטים הקטנים שרק אתם יודעים עליהם. תנו לעצמכם הזדמנות לפרוק הכול. צאו להתאוורר באזור פסטוראלי. טיפ: ממליץ לבחור את הים כמטרה, ומובטח לכם להגיע לרגיעה שכלית מלאה. בשטח הרומנטי: הכבדות בה אתם מתנהלים, תרגיז את המצפים מכם ליוזמה ולנתינה, רק שנמאס לכם לתת ולתת נוכח האדישות לצרכים המינימאליים שלכם. סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות.

תאומים
21.5-21.6

בחגים ידעתם למצות את השמחה ואת החופשה. כעת כשעוד מעט קט החגים מסתיימים, אתם עומדים לחשוף את פרצופם האמתי של אנשים אותם החשבתם להכי נאמנים. בעבודה נוכחית: אווירת ההמתנה לבאות תסתיים בכישלון הפרויקט בו לקחתם חלק. הממונים ינסו לעודד את רוחכם אך לשווא. פחד מגל הפיטורים יכביד על ליבכם המיוסר ממילא. התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה, במקום אחר. הגידו 'לא' לאנשים המנסים למשוך אתכם להשקעה בעסק כושל. ביום שני הקרוב אתם מחייכים מצד אל צד. חפשו ייעוץ אישי על מנת להיחלץ מתקיעות בת שנים.

סרטן
22.6-22.7

השגרה הרגילה והמוכרת כבר לא משפיעה עליכם לרעה שכן ספגתם שמחה ומנוחה בימי החגים שעברו חלפו. טיפ השבוע: אם נתקלתם בבגידה באמונכם, צאו למקומות המועדפים מבחינתכם והקרובים למקום מגוריכם. אם בא לכם להוציא מהלב, אז ליתר ביטחון קחו אתכם את המבין/ה אתכם בדרך כלל, שכן אתם מאוכזבים מאלה שחשבתם שהם בעלי אוזן קשבת. הכעסים הישנים אודות ירושות נשכחות, עולות שוב על הפרק. זה הזמן להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים. זה הזמן הנכון לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה.

אריה
23.7-22.8

הפרידה מחבר/ה או מבת משפחה יקרה בשל ויכוחים טיפשיים יתברר שיהיה לזמן קצר בלבד. אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות ומחפשים לנצל את הכישרונות הגלומים באישיותכם. נכון שנחלתם אכזבות מתחום הקריירה אך אל דאגה, שכן כעת אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה בצורה של הצעה מכיוון בלתי צפוי אשר תשנה את ההרגשה שלכם, מן הקצה אל הקצה. הפעילו יוזמה אישית: אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהבטיח לכם הבטחות שמקורם בירח. לפנויים: זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים. הנשואים ייהנו מהזדמנות להשיח את מרי ליבם.

בתולה
23.8-22.9

לבעלי עסקים: עננה אפורה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון, אך אתם לא יודעים שתקופה טובה יותר מחכה לכם מעבר לחודש הקרוב ושתימשך עד לעומק חודש ינואר. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם אך מישהו יחלץ אתכם מתקיעות ארוכה ומחוסר סיפוק מתחום זה. בילוי ספונטאני ימלא אתכם באופטימיות. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה שלה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע, ומהכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת. בריאותכם הפיזית במיטבה, נצלו אותה לפעילות גופנית מבוקרת.

מאזניים
23.9-23.10

כל תקופת החגים חגגתם אבל אחד לא הבחין בכך שאתם עצובים ושאתם לא מראים זאת בפומבי. למרות זאת, דמות חביבה כלשהי תחלץ אתכם מהמצוקה הנפשית הזמנית אותה אתם עוברים. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בקרבה מועדפת. בקרוב, תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן את הצעד הבא במישור הלימודים והקריירה. געגועים לבן/ת משפחה עדיין תוקפים בעוצמה רבה. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי טלפוני מקצועי שיחלץ אתכם מהטעויות המעגליות החוזרות על עצמן.

עקרב
24.10-21.11

אתם חותרים אל המטרה והופכים עולמות בשל כך. מתנה או הודעה חיובית תגיע בדואר או באמצעי תקשורת אחר. הקריירה: הזמינו את המתנגדים לעמדתכם לשיחה. אתם מייעצים לאחרים. כולם נהנים מהאינטואיציות שלכם אבל לעצמכם אתם לא ממש יודעים לעזור והשבוע זה בא לידי ביטוי. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. העזו לומר להם את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהבעיות. אתם סגורים וביישנים. היכולת שלכם להשתלב בחברה רחבה טעונה שיפור. עד שזה יקרה, התאמנו ב'אחד על אחד'. אתם מחכים לדעת אם יום ההולדת שלכם יזכיר למישהו משהו.

קשת
22.11-21.12

על רקע החגים שעוד מעט קט מסתיימים אתם עובדים קשה לבצע שינוי אבל לא מצליחים לייצר הזדמנות ראויה לכך. אתם במצב ירוד בבית ובעבודה. ההתנגשויות הבלתי נמנעות באות בזו אחר זו. היו פשרניים ופחות כעסנים לבל תמצו את מצב רוחכם הקרבי עד תום. מישהו יעזור לכם להשכין שלום בית או כל שלום אחר הקשור אליכם. הפיצוי השבועי יופיע מצד משפחה וחברים. סוף שבוע סוער בנוגע לאהבה, ולציפיות מבן/ת הזוג. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר עולים שוב על הפרק. זה הזמן להשקיע בספורט, לשיפור היופי והבריאות.

גדי
22.12-20.1

אתם ממשיכים ליצור את המהלך העסקי או התעסוקתי. הצלחה ניהולית צפויה לכם באופק הקרוב. זהירות: חוסר סבלנותכם עלול לגרום לערעור מעמדכם החברתי. מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. הפנויים: התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה. הסתכלו על הצד הטוב של החיים שכן הוא בטווח של נשיקה אחת מהאף. הרווקים: נוכח האכזבה האחרונה תכננו את הצעד הרומנטי הבא בזהירות אבל בפתיחות רגשית. הגעגועים המוכרים לבן/ת משפחה שנפטר/ה תוקפים מחדש. טיפ: חכו בסבלנות, כי ישתלם לכם לחכות לאיתותים מצד בן/ת הזוג שיפתיע.

דלי
21.1-18.2

השגרה הרגילה והמוכרת כבר לא משפיעה עליכם לרעה שכן אתם מפגינים כוח עמידה איתן נוכח האויבים שלכם במקומות תעסוקה. אתם עצבניים ושמים את האינטרסים שלכם לפני כל עניין אחר. זהירות, הורידו גז, שכן אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי. כדאי להזהיר אתכם מפני תאונות העלולות להתרחש השבוע לאנשים הקרובים אליכם. חיפוש אחר דירה לקנייה או להשכרה ייתקע בגלל בעיות סחבת וניירת. רגשות חדשים כלפי בן/ת זוג מהעבר. הקפידו לתרום לאנשים אחרים כי דווקא בימים אלו זה עשוי לגרום לכם לסיפוק אישי.

דגים
19.2-20.3

אתם מבולבלים ואינכם רואים דברים באור הנכון. המישורים הרגשיים בעייתיים אבל הם לא הכי מדאיגים אתכם יותר מאשר נושא הקריירה והשינוי אותו התחלתם לבצע. הפחדים בנושא העבודה יתקפו מחדש. כדאי לכם להירגע, שכן בימים שלישי ורביעי תתחילו לחוש טוב יותר. הפנויים: התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. מי שלא מצא/ה זוגיות שניה או שלישית זה הזמן לפנות לייעוץ על מנת למוצאו. הנשואים יתייחסו אל בן/ת הזוג בחשדנות בולטת אך באהבה. טיפ: תפילה אחת השבוע תחבר אתכם לאנרגיות יותר מאשר בימים אחרים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay