טלה
21.3-20.4

שבוע טוב מחכה לכם וזה על רקע החג ומזג האוויר הקריר והנעים. כתוצאה מאמציכם האחרונים, תזכו להפתעות בתחום הכלכלי שיעודדו את רוחכם. היזהרו מלהשקיע בבורסה או בכל תחום הנקשר להימורים. לכל היתר: אל תהמרו על קשרים רופפים המציעים לכם רק קליפות שום, זעתר ופלפל שחור. היזהרו מהבטחות הבאות מחברים שהכרתם לא מזמן. רגעים יפים בחיק המשפחה. בן/ת הזוג ממשיך להיות מרוחק ויש שמועות על קשרים אחרים. הזמן להחליט אם אתם יוזמים מהלך כדי להציל את הזוגיות או להניח לה ליפול אל התהום.

שור
21.4-20.5

התרכזו בחג, בתחום הקריירה בלימודים ובכל דבר שירחיק אתכם מנפילות רגשיות מיותרות. התרחקו מקשרים רופפים שלא נתנו לכם יותר מאשר את הירח ואת הכוכבים הרחוקים. חיזורים מן העבר יפתיעו אתכם. לרווקים ולפנויים: אל תחליטו לחיוב לגבי קשרים שעדין אינם אפויים מספיק. לנשואים בעלי התעוזה והדרך מלאת הטעויות: זכרו שהקשר הנוכחי עלול להיפגע אם דבר הקשר האחר ייחשף. תכניות לניתוק קשרים רגשיים שליליים ייתקעו בבוץ המוכר והתובעני. ייתכן שזה לטובה ושזה הזמן למחוק אותם מעל לוח ליבכם וסדר יומכם.

תאומים
21.5-21.6

מצב רוח מרומם השבוע ובעיקר בחג הסוכות. מזג האוויר ימשוך אתכם לפעילות יתר. הזדמנות רומנטית שלא מן העולם הזה תיפול לידכם כפרי בשל. האמינו בעצמכם בהקשרים רומנטיים ובימים אלה תקבלו הוכחה לכך שאתם שווים ושלא צריכים להינעל על קשרים כושלים וצולעים מן העבר. תקבלו מתנה מבן/ת הזוג שתרחיב לכם את החיוך. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. חסרי המזל הקבועים, חייבים למצוא פרצה דרך חברות כוח אדם ואינטרנט. צלצלו או שלחו מייל לאנשים שעזרו לכם בעבר.

סרטן
22.6-22.7

הקשרים הוותיקים יבואו לעזרתכם בתחום הקריירה. מגיעה תודה לדמות מסוימת שעזרה ומיזלה אתכם. חובות ישנים יגיעו לכדי פירעון מוקדם. השקעות כספיות או רגשיות יתגלו כדבר מניב. כספים המגיעים לכם יושקעו בדרך שקולה ונכונה. זה הזמן לפנות לייעוץ בתחומים הקשורים לרומנטיקה ולרגש. בעבודה אל תרבו בדיבורים ובהפגנת הביטחון האישי, כולל דברים שכדאי לכם לשמור על דיסקרטיות. זכרו שיש לכם אויבים אשר מנסים תמיד להכשיל כל דבר טוב הנקשר אליכם. משהו פתאומי מושך אתכם אל מחוץ לשגרה. השתבצו במסגרות לימוד, בהרצאות או עסקו בקריאה ובנבירה בנבכי המחשב.

אריה
23.7-22.8

מצבים כוכביים טובים מאוד ישפרו את מיקומכם בימי החג ויותר מאוחר, בעבודה ובתחומי תעסוקה חשובים וערכיים. כספים יושקעו לטווח הארוך בעיקר בחסכונות בטוחים. לימודים הקשורים למינהל או לתקשורת יעלו יפה. תכניות למציאת מקום עבודה חדשה יוצאות לדרך ואם זה אכן כך, אזי אתם בדרך הנכונה. גם המישור הרגשי יעורר אתכם ליזום בדרך הנכונה, ולא תפסחו על הרהורים הקשורים לקשר ישן לבן/ת זוג שעדיין מחכה לכם. זה הזמן לגלות באם ניתן לשפר את הצד המקצועי והרגשי. צלצול חשוב יסב לכם הפתעה ומצב רוח טוב.

בתולה
23.8-22.9

על רקע החג ומזג האוויר הקריר והנעים, אני צופה שתפעלו במשנה מרץ להחזיר את כושרכם הגופני לצד טיפוח הבריאות והיופי. שיקולים כבדי משקל יובילו להוצאת כספים על קניית נכס חשוב. מישהו יעניין אתכם בפרויקט הנקשר לנדל''ן. קידום כלכלי קרוב להתגשם בטווח של עד 45 יום מעכשיו. לפנויים ולרווקים: התחום הבין אישי החדש-ישן יעלה יפה. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה הקיים או בזה שעזבתם בעבר. אלה שתקועים בקשר רומנטי שלא מתייצב מעצמו, מוזמנים לאחר החג לייעוץ אישי בכל הנושאים הלחוצים.

מאזניים
23.9-23.10

הפתעות נעימות יתדפקו על דלתכם ערב החג, בחג ובימי חול המועד. מצד שני, הניחו לחרדות השווא בשל המצב הכלכלי, שכן הן עלולות לפגום במצב רוחכם ובסובבים אתכם. נכון שיש לכם סיבות אבל אל דאגה, כי מה שקורה הוא לא 'כצעקתה', ובתום השבוע הבא אתם עומדים לקבל תאוצה חיובית כמעט בכל התחומים. בקרוב שינויים לטובה: בנושאי הכשרה, לימוד, כספים, קידום, מקום חדש וסביבה חברתית חדשה. קשרים ידידותיים יעניקו לכם כוח ועוצמות חדשות. אמצו גישה ליברלית על מנת לשפר קשרים חשובים. בריאותכם הפיזית משתפרת.

עקרב
24.10-21.11

בשבוע הסוכות אתם צפויים לשמחה בנוגע למערכות הבין אישיות. שיתוף הפעולה מכיוון בן/ת הזוג יהיה פורה ומתוך כוונות גישור כנות - ייתכן גם שתעלו אל מדרגה חיובית נוספת. כל אלה שהחלו מערכת רומנטית חדשה יבקשו להעמיקה. קסם האופי יפעל במקומות עבודה. בריאותכם תתחזק, הילדים ימלאו לכם את פינת הרגש ויהוו את מנת השמחה והתקווה לבאות. טיפ קטנטן - החזירו חובות או השקיעו בנדל"ן או חסכו לטווח הארוך. הכבוד והשמחה נוגעים בכם, אך אתם עדיין זוכרים בכאב את אלה שאיבדתם בנבכי הזמן. חפשו את כיוונכם המקצועי והרומנטי.

קשת
22.11-21.12

המצב הכוכבי מרעיף עליכם מטובו בכמה שטחים חשובים. אני משער כי אתם כבר מזהים את הטוב שמעניק לכם שבוע זה. כלומר ובעיקר: השותפויות הרומנטיות מאירות פניהן אליכם, אור תקווה ושמחה בוקע מכם כמו חזרתם לעצמכם ולימי נעוריכם. כמו כן, אתם טרודים בפעילויות בין זוגיות ענפה הכוללת: תכנון משותף לנסיעת בילוי שהוחמצה בתקופת האביב ולשיקום תכניות משותפות לטווח הארוך. הימנעו מלהסתבך בהלוואות כספיות מיותרות, החזירו קודם את הישנות. הנשואים שוב יסלחו לבן/ת הזוג. קרייריסטים: קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות למציאת עבודה כלשהי.

גדי
22.12-20.1

השבוע ובעיקר בחול המועד סוכות יתפשט על פניכם חיוך רחב. העבודה תתנהל על מי מנוחות או שאתם מצפים כבר להתחיל בעבודתכם החדשה. כל הסיכויים שתוכלו ליהנות מזוגיות פורייה תרתי משמע. טיול קצר ומהנה יחזיר לכם את האנרגיות האצורות בתוככם. המחפשים את תחילתה של ההצלחה במישור הבין זוגי ימצאו את מבוקשם - בקרוב מאוד. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם הנצחית וימשיכו להדחיק מועקות נסתרות. המבוגרים ירבו נחת מהילדים ומהאחיינים. מי שלא מצאו את ייעודם ורוצים לשאול שאלות, מוזמנים לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה ותכלית.

דלי
21.1-18.2

הכוכב השליט בזווית חיובית לנושאי הכספים. כתוצאה מכך תוכלו למצוא פרצה בתחום הקריירה ולהשלים תחומי לימוד והכשרה בדרך המוצלחת ביותר. רגשות סוערים כלפי בני המין השני יישאו פרי הדדי. סולחה חדשה תתברר כמשתלמת בהקשר לחברים ישנים. תחום הלימוד תקוע ודורש מאמצים להיחלצות מן הבוץ. תנו סימן למי שרוצה לעזור לכם באמת. למעוניינים/ולמעוניינות: בזמן הנוכחי יהיה סיכוי רב יותר להיכנס להיריון. היכנסו למחשב כדי למצוא דרכים ופתרונות. בשורה טובה מתחום הקריירה והרכישות הגדולות. לפנויים: קבלו עצה קטנה: השתמשו באקט כנה וישיר. הפעם זה יעבוד ובענק!

דגים
19.2-20.3

זמן כוכבי מעולה יעזור לכם כעת ובקרוב מאוד, על רקע שמחת החג וחול המועד. כספים המגיעים לכם עושים דרכם אל הבנק. חשבונות וחובות ישנים יצטמצמו. השבוע יתברר לכם, כי מאמציכם הקודמים לפשרות בתחום הבין-זוגי הצליחו להגיע אל אוזניים כרויות ומבינות. קחו את היד המושטת לשלום. ייתכן כי הפעם זה ישתלם. תחום העבודה יפתיע בגדול. חפשו את הדרכים לגשר בין פערים רגשיים הקשורים למוסד הנישואין. אל תחפשו מתנות לבן/ת הזוג. חפשו את הייעוץ, אשר ייתן לכם את הניצחון על חולשותיכם. התקועים מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay