צילום: יח"צ

אורן שלום – מנטליסט ואמן חושים מזמין אתכם למופע איכותי במיוחד. ניתן להסדיר מופע זה באירועים ובפרט, בערבי צוות לעובדים. מדוע מאד מומלץ לבחור במופע מבוסס מנטליזם ומהו הערך המוסף שלו? כיצד מגובש מופע זה באירוע שלכם? בפרקים שלפניכם תוכלו ללמוד הכל על מופע המנטליזם האיכותי של אורן שלום.

המקום בו תחום אמנות החושים והסטנד אפ נפגשים

במופע זה אתם זוכים לצפות במיצגי מאגיה ייחודיים ונדירים מאד באיכותם. המופע ישלב קטעים בהשתתפותכם כמתנדבים, לצד קטעי סולו בהם תוכלו לצפות מרחבת הקהל. בין קטעי המאגיה השונים – תוכלו ליהנות מסטנד אפ איכותי שיתקשר תמיד הן למה שכבר הוצג והן למה שיוצג בהמשך הערב. בסיום ובתחילת המופע יספק האומן קטעי קישור המתאימים לתוכנו של סילבוס האירוע. על כך תוכלו ללמוד בפרק הבא.

התאמת המופע לאירוע הצוות שלכם

אם יש לכם ערב צוות מגובש, עם מופעים, מיצגים וארוחות, ואתם צריכים רק לשלב מופע מנטליסט ישראלי איכותי, מומלץ לשוחח עם האומן על הנקודה בציר הזמן (בשעות) בה אתם מתכננים להציב אותו, על משך הזמן הכולל (בדקות או בשעות) ועל אטרקציות שונות שיבואו לפני המופע ואחריו. אמן חושים ייערך לכל מצב, ארוחה, מופע אחר או הפסקה, ויציג קטעי קישור שיזרימו את האירוע לפרק הבא שלו. בכך, אתם מבטיחים זרימה טובה של האירוע והתאמה מלאה עבורו מצדו של מנטליסט ישראלי מנוסה.

חוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים

מי שמעוניין לגבש ערב צוות שלא הוא ולא עובדיו ישכחו במהרה, צריך לסגור את מופע המנטליזם של אורן שלום. במופע זה אתם מבטיחים לעצמכם מיצגי קסמים מן המעלה הראשונה בשילוב קטעי הומור אינטליגנטיים, שנונים ומצחיקים ביותר.

אורן שלום – המנטליסט שלכם לערבי צוות

אורן שלום הנו מנטליסט בעל ניסיון רב בהופעות באירועים. מופעיו של אורן שלום מבוססים על מאגיה, מופעי טלפתיה, אמנות חושים ומנטליזם טהור, בשילוב הומור ברמה שלא הכרתם. בואו להבטיח כי באירוע הבא תקבלו מופע איכותי ביותר, כזה שלא תמהרו לשכוח, ואשר יבטיח לכם הנאה צרופה טהורה! צרו קשר עם אורן שלום למידע נוסף!


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.