טלה
21.3-20.4

השנה הקודמת זה עתה חלפה לפנינו. זה מרגיש לכם מהר מדי, מעט מדי. אתם מרגישים צורך עז לכפר ולהספיק יותר לקראת הימים הנוראים. זה צפוי שבתקופה זו של השנה יצוצו זיכרונות ממגוון תחומים החשובים לכם ואתם טרודים בעיקר בנושאים הרגשיים והפיננסיים. בתחום הכספים אין צורך לדאוג, מהלכים מסוימים מתרחשים מחוץ לטווח הראייה שלכם ועתידים לחכות מעבר לפינה. אתם מרגישים זיכרון של אדם שעזב אתכם לפני זמן רב, חשיבה זאת מערפלת את כושר השיפוט שלכם וגורמת לספקות. עליכם ללמוד לזרום ולהשתחרר.

שור
21.4-20.5

אתם מרגישים את החיוך מתרחק מכם ככל שאתם נפרדים מהתקופה החמה של הקיץ והחום שמילא את ליבכם בראש השנה ומתקרבים ליום כיפור. ריחוק זה מציב בפניכם מראה – כמו חיבור שהיה עם בן/בת זוג שהיה והתרחק מכם. אתם רוצים להגיע לתיקון. בתקופה זו אתם מצפים לסימן במישור הזוגי ולא מוצאים את הדרך. אמרו סליחה לכל מי שפגעתם השנה ולאחר מכן התמקדו בעצמכם ובדרך שלכם להגיע לשלוות נפש, ערך חשוב שישרת אתכם וימנע מכם לעשות טעויות גם השנה בגלל לחץ.

תאומים
21.5-21.6

בפרק זמן זה של הימים הנוראים אל לכם לשכוח – מה שחשוב הוא ההתמקדות בחשבון הנפש ובסליחה ומוטב לכם שלא לחפש אשמים או להינמק בכלא הכעס. שחררו את עצמכם לחופשי עם כל סליחה. במישור העסקי ישנו חשש מצדכם על מקום העבודה הנוכחי ואתם מרגישים שאתם נלחמים בלי סוף על מקומכם בתקופה לחוצה זו. בכל מקרה, מבחינתכם, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. קיים תסכול במישור הרגשי ואתם מרגישים שצריך לשפר את הקשר הרומנטי שסובל מתחושה של תקיעות.

סרטן
22.6-22.7

אתם מרגישים את הימים הנוראים היטב בין המחשבות שרצות לכם בין העיניים. אתם מחליטים להתמסר לחשבון הנפש ולהשליך הצידה את הספקות על מנת להגיע לשלווה ולניקיון מצפוני. בזמן זה אתם מרגישים נוסטלגיים כלפי מה שהיה לכם בעבר במישור הרגשי והפיננסי. אתם תמצאו את עצמכם בסיטואציה שמוציאה אתכם ממצב זה בדמות ידידות חדשה שלא הייתה לכם קודם. בעניין הכספים, לא יגיע אליכם מקור חדש משמעותי, אך אם תהיו דומיננטיים ובטוחים בעצמכם בתקופה הקרובה, צפו להצעה לעבודה חדשה או לקידום בזאת הקיימת.

אריה
23.7-22.8

אתם מחליטים לזרום עם הצד הרוחני שבכם ביום כיפור זה ומסתכלים השמיימה בשביל עידוד. אתם טרודים במחשבות אודות עתידכם במישור העסקי. אתם מעסיקים את עצמכם באירוע משפחתי קרוב. הרצון לייצר שלום בית וליישב סכסוך מכניס אתכם ללחץ עד שאתם שוקלים לא להגיע אליו. עליכם לקחת את עצמכם בידיים ולתת לכאב שלכם לצאת – בריאותכם הנפשית חשובה לכם. בנוסף, במישור הרומנטי יש תחושה של רפיון ובלבול ביחסים. כדי לא לאבד שליטה אתם צריכים סוד שיעזור לשמר את האהבה. בררו בקשר לייעוץ.

בתולה
23.8-22.9

אתם תפתיעו את עצמכם השנה בזמן הסליחות. אתם תחושו כיוונים רגשיים שחשבתם אותם ללא פעילים כבר הרבה זמן. אתם נמשכים להסתכל לשמיים והפחדים שלכם נסחפים הרחק ומוחלפים בשלוות נפש. עליכם להפגין רצינות במישור התעסוקתי בתקופה הקרובה ולצפות לעלייה בסולם הדרגות הערכי. אתם בפתח של שמחה גדולה שמעבר לפינה שתעסיק אתכם בזמן הקרוב. בנוסף, ייצא לכם לעזור לבן משפחה או לחבר קרוב שיגרום לכם להתחבר, לשקם את האמון ואף יחדיר בכם אנרגיות חיוביות. מזג האוויר ישפיע לטובה על המצב הבריאותי והרוחני שלכם.

מאזניים
23.9-23.10

לקראת זמן הסליחות תרגישו לא מרוצים במישור התעסוקתי ותהיו עסוקים בעצמכם, בקריירה שלכם ושל הילדים שלכם. עם זאת, חשוב מאוד, בעיקר בתקופה זאת, לא להזניח אנשים אחרים הנמצאים בסביבת היומיום שלכם כדי שחלילה לא תפרוץ ביניכם מריבה לאחר ימי הסליחה. שאלו את עצמכם מה עשיתם על מנת להתגבר על הפערים עם הסובבים אתכם. לנשואים שביניכם אף מצפה עצה מכיוון מפתיע ביחס לעתידכם. למרות הלחץ הכבד בו אתם שרויים, אתם תמצאו שכל בעיה ניתנת לגישור וכל מצב אפשר להחזיר לקדמותו בעזרת ייעוץ מקצועי.

עקרב
24.10-21.11

השבוע, לא כדאי לא להיכנס למלחמות מיותרות. בזמן שאתם מתרוצצים בניסיון לבסס את מעמדכם בכל הקשור למישור הפיננסי והמשפחתי, אתם עלולים לפגוע בסובבים אתכם. אל תשכחו שחשבון נפש הוא פעולה חיונית להרגעת החרדות לגבי עתידכם ובימים אלו במיוחד. התמסרו לפעולת הסליחה והציבו שאלות שאתם רוצים לשאול את עצמכם לגבי האופן בו תרצו להתנהג מעתה והלאה. השאירו את הדאגות לזמן שאחרי שבוע חשוב זה. לאלו מכם שמחפשים זוגיות, אני צופן מזל לכל אלו מכם שמשתמשים בכל אמצעי המדיה שברשותם כדי להגדיל את מספר האפשרויות שלהם.

קשת
22.11-21.12

השבוע, עליכם לעצור את האגו שלכם העוצר אתכם מלהתקדם מבחינה ערכית. זה מסוג הדברים שכדאי לכם להכניס בבקשת הסליחה שלכם בשבוע הקרוב. דאגו למצוא את הזמן בין כל הלחצים בהם אתם שרויים כדי לעשות משהו חשוב נוסף – חשבון נפש. גורם בסביבתכם יגלם את המעכב וימנע מכם מלהגיע לעצמאות אליה אתם מייחלים. במישור הרומנטי, אתם מחדשים קשר מן העבר אבל נתקלים בבעיות תקשורת ישנות במסווה של חדשות. עם זאת, מומלץ לא להחביא כעסים כלפי אלו שמסביבתכם שמחכים לסימן קונקרטי.

גדי
22.12-20.1

במישור הפיננסי, חששות שהיו לכם בעבר כלפי חלק מעמיתיכם לעבודה חוזרות לחיים, אתם מרגישים שהתחלקתם למחנות יריבים ושצריך גישור מקצועי. כדי שתצליחו עליכם להביע את עוצמתכם האצורה שצריכה לפרוץ החוצה. אתם מתמקדים בעיקר בעבודה וכל העניינים האחרים קטנים בחשיבותם, לרבות הזוגיות. עם זאת, הימים הנוראים שבפתח מחייבים אתכם לשתף את בני זוגכם בחששות שלכם במישור העסקי ולגבי העתיד באופן כללי. אתם מרגישים שאיבדתם את התקווה המאפיינת אתכם ואת הדרך לשלווה רוחנית. בזמן הסליחות, תחזקו את הקשר שלכם לשמיים בצורה משמעותית.

דלי
21.1-18.2

הימים הנוראים יוצרים עליכם מתח ותחושת אי-נוחות מסוימת שאתם רוצים להעלים. במטרה לעשות חשבון נפש רציני ולנקות את מצפונכם, הפעם מכל משקל שמכביד עליו, אתם תישאו עיניים למרומים. השבוע הוא בסימן המשפחה הקרובה. מי מכם שעוד מחפש אהבה יבקש משאלת לב מיוחדת לאחר התפילה. בנוסף, לאחר סיום יום הכיפורים תוכלו לנצל את אווירת הכרת התודה שמאפיינת את התקופה ולבלות עם המשפחה שלכם – אפילו לצאת מהבית אל העיר. לאלו שלא עובדים כרגע, אתם מרגישים שאתם מהססים יותר מדי. עבדו קשה כדי לחפש עבודה.

דגים
19.2-20.3

הגעתם למצב שבו אתם מרגישים שאין לכם עם מי לדבר ושהזוגיות שלכם נתקעה. בנוסף, רכילות וחטטנות מצד גורמים חיצוניים ינסו לחבל בקשר הרומנטי. אלו מכם שעדיין מחפשים אהבה מסתבכים השבוע ברגישות יתר ומפספסים הזדמנויות. העבודה משמשת לכם מפלט מפני המחויבות שלכם להיפתח למען האהבה. לאור זאת, אתם מרגישים חששות ויראים מגורמי שמיים בעקבות הימים הנוראים. הטיפ שלכם הוא: לא לחפש קיצורי דרך בזמן הסליחות אלא להתנצל כלפי מי שבאמת מגיע לו. אם אתם עדיין בקונפליקט, חפשו את הדרך להבנה זוגית והתקשרו לייעוץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay