רשת המרכזים הקהילתיים קיימה היום בערב את טקס הרמת כוסית לשנה החדשה במרכז הקהילתי מאירהוף, בנוכחות עשרות עובדים של הרשת, ראש העיר ד'ר עליזה בלוך, מ"מ וסגן ראש העיר משה שטרית הממונה על המתנ"סים, מנכ"ל הרשת עמית קדמון, מנהלים ורכזים.
את הערב פתח מנהל המרכז הקהילתי מאירהוף איציק מהודר בעת שנשא דברי פתיחה וברכות.
מ"מ וסגן ראש העיר משה שטרית הדגיש בנאומו את חשיבותה של רשת המרכזים הקהילתיים במרקם החברתי והקהילתי של העיר בית שמש, שלא בדומה ליתר ערים אחרות. עוד הוסיף משה שטרית ואמר: "בעת ביקורי במרכזיה השונים של הרשת אני נפעם מדברים שקורים ומהשינוי מביקור לביקור, דבר שמסמל השקעה ויצירתיות לצד חדשנות של עובדי הרשת ומנהליה".
ראש העיר ד'ר עליזה בלוך אמרה בדבריה אל עובדי הרשת - "בעשייתכם היומיומית אתם מייצרים מידי יום ביומו חיבורים קהילתיים במסגרת הטוב והמשותף לכולנו. אני חושבת שהשינוי שבית שמש עוברת זה לא מעט בזכותכם. בזכות תרומתכם לקהילה ולחברה, לייצר חברה שוויונית וצודקת לכולם. אני שמחה להיות פה, ומאחלת לכולכם שנה של מעשים טובים והרבה".
עמית קדמון מנכ"ל הרשת הודה לכל הנוכחים בחום, והדגיש הוא את חשיבותה של הרשת ותרומתה לעיר בית שמש. עוד הוסיף ואמר כי הרשת נמצאת בגידול מתמשך, כשעמוד התווך הוא המרכז לגיל הרך שנפתח אשתקד. עמית קדמון הפתיע את העובדים כשבישר להם על מועדון ההטבות לעובדי המתנ"סים כדוגמת 'חבר' שייפתח זה השנה, לטובת עובדי הרשת ומשפחותיהם, בשורה שזכתה לתשואות רמות.
הנוכחים נהנו מארוחת ערב מפנקת וממטעמים רבים. כמו גם מהופעות ומצגות שריגשו את הקהל, כשגולת הכותרת הייתה להקת 'הכל זהב' שחבריה המבוגרים הפגינו את כישוריהם כצעירים לנצח.
ראש העיר ד'ר עליזה בלוך שקיבלה זר פרחים בסיום הערב כאות הוקרה מרשת המרכזים הקהילתיים על תרומתה לרשת, העניקה בצעד נדיר ומרגש את הזר לזקן החברים של הלהקה ואף קדה בפניו קידה.
כך בעצם הסתיים לו ערב ששפע באנרגיה וברגש מתחילתו ועד סופו.
שנה טובה ומתוקה

לצפייה בברכת ראש העיר לעובדי המתנ"ס: לחצו כאן