עדי מלכא, מנהלת המרכז הקהילתי לב העיר זינמן הזמינה את צוות המרכז לישיבה לקראת השנה החדשה.
עם כניסתם לישיבה, חיכה לבאים שולחן עמוס כל טוב כשלבין הכיבוד והשתייה היו מונחות כרטיסיות שונות עם כיתובים.
במהלך הישיבה סקרו העובדים את הנעשה בתחום אחריותם והציגו את התכניות העתידיות שהיו רוצים להפעיל לאורך השנה. בסיום הסבב, ביקשה עדי מחברי הצוות לבחור לעצמם כרטיסיות שאת תוכנם היו רוצים לאחל לעצמם לכבוד השנה החדשה.
על הכרטיסיות היו כתובים איחולים כגון: יושרה, מקצועיות, התמדה, הקשבה, שפע, אופטימיות, בחירה ועוד. כל אחד ואחת מחברי הצוות הסבירו מדוע בחרו דווקא את האיחולים הללו. בסיום הסבב ביקשה עדי מכל אחד מהעובדים להפוך את הכרטיסיות ומאחורי כל אחת מהן נכתב משפט השראה שתאם לכרטיסיה. למשל, "כאשר אנו מבצעים בחירה אנו משנים את העתיד" או "שיפור מתמיד ומתמשך עדיף על שלמות שאינה באה לידי ביטוי", "אם תכנית א' לא עובדת יש עוד 21 אותיות נוספות, 204 אם אתם ביפן" ועוד.
כל עובד קיבל צנצנת עם עדשים צבעוניות המסמלות את ברכת השנה המתוקה ואת בקשתה של עדי מהצוות לקראת שנה זו - לזכור שלא הכל שחור/לבן ויש לא מעט צבעים בדרך, ושעלינו לראות בכל אחד מהצבעים את המיוחד והייחודי שבו.
עדי מלכא מנהלת המרכז הקהילתי לב העיר זינמן שעם הזמן מתגלה כמנטורית וכמוליכת דרך, מאחלת לעובדיה, לחברים הפעילים במסגרות השונות של המרכז, ולכלל תושביה של העיר בית שמש, שנה מתוקה שבה תשפיעו על סביבתכם לטובה.
הנהלת רשת המרכזים הקהילתיים והעומד בראשה מ"מ וסגן ראש העיר משה שטרית הצטרפה לברכות ואיחלה לעדי מלכא ולצוות המרכז שנה טובה וגדושה פעילויות כרימון.