טלה
21.3-20.4

מבחן הקשור לנאמנותכם יביך אתכם. בנוסף לכך, מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. שבוע בו אתם מפנטזים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. כעקרון זיכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים עם צעירים במשפחה. הזמינו אחרים לביקור בביתכם כדי להמשיך מסורת כלשהי. לא לפחד מצעדים הדורשים אומץ לב, במידה והם צעדי ריקוד רומנטי וחכם. עדיף להסתכל על העתיד בעיניים פקוחות. אתם מרגישים צורך עז להוכיח שאפשר לאהוב גם באוהל בדרך של הבנה ורומנטיקה אבל אתם מאשימים ומרגישים כמרומים ולא מביעים עמדתכם במילים הנכונות וחבל. אם ניסיתם הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם - פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות.

שור
21.4-20.5

העוסקים בתחומי לימוד ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה. זה הזמן לחתום חוזים הקשורים למחויבות זוגית. צאו ונצלו את מזג האוויר הטוב. רגעים יפים בחברת בן/ת הזוג. אחרי החגים, תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה. שימרו על בריאותכם ממקומות לחים או ממצבי רוח משתנים. הזדמנות לאוורר דברים שהיו לכם בבטן מבלי שהדבר ייתפס כמאיים או כהכרזת מלחמה. לחצים וביקורת  מן הסובבים אתכם גורמים לכם לצאת מן הכלים. לנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה אך גם בדאגה לעתידם. הפרודים: החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

שבוע החג יתגלה כיותר משוחרר. הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת בנוגע: לאהבה, עבודה ויחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי. דרכים רבות מוצעות לכם במישור הרומנטי אך בתת ההכרה אתם נעולים על דמות שלא יוצאת לכם מהראש. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים. זה הזמן להשתחרר מפחדים לצאת ולשאול מה יעלה בגורלכם. העניינים קצת מסתבכים סביב כספים אך זה יסתדר במהירות. צאו אל הטבע ורעננו תכניות ישנות, על מנת לשוב, אל מסלול הגשמתן. אתם זקוקים מאוד לייעוץ מקצועי.

סרטן
22.6-22.7

אווירת החג ממש כאן אך למרות זאת, תותחי המחשבה יופנו למגזר העבודה, שם תנחלו הצלחה מרשימה זאת ולאחר שצעדתם במקום הרבה זמן. זהירות: שמרו על סודיות כי ענייני רכוש עלולים ליצור חיכוכים מיותרים. ייתכנו גישושים אחרונים לגבי קידום הנוגע לכם אישית. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת את מרבית הזמן. בקרוב שיפור במצב. כעסים מופנים לאחד מבני המשפחה בנוגע להשתמטות מחלקו בנטל הכללי. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרוב לבוא. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים. הגעגועים לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה. זה הזמן להילחם על זכותכם בתוך התא המשפחתי. פנו לייעוץ על מנת לדעת מתי הזמן לכך.

אריה
23.7-22.8

לקראת החג התרגשתם מכל שביב של תקווה בתחום הקריירה, כי הצרכים והצפיות גבוהים מתמיד. האירועים יושפעו מניחוח רגשי בולט. היכולת להביע רגשות תעלה על כל דמיון. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן אבל אם לא יקבלו את שלהם, הם עלולים לבעוט ולרטון. מומלץ לכם שלא להיסחף לאשליות ביחס לעבודה הנוספת, או לקידום קרוב בתחום התעסוקה. כספים המגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב ודורשת מכם פיוס. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. הבדידות מעיקה יותר מתמיד. אתם נותנים מעצמכם הרבה יותר מאשר מקבלים ושוב מנוצלים.

בתולה
23.8-22.9

לקחתם פסק זמן בנוגע להשקעות בתחום הבית. השקעות: שמרו מרחק מכל תחום הדורש סיכון לטווח הארוך. כרגע הקריירה מעט תקועה. משהו טוב יקרה לאחר סוף השבוע החגיגי הקרוב בתחום הקריירה. הרווקים או והפנויים יפנו לחפש את אהבתם. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול. החשדות שלכם לגבי כנות האחרים כלפיכם מרקיעות למפלסים מרירים וקשים. הבודדים יחפשו להתרגש במסגרות חוץ משפחתיות, זאת ובגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. אתם עומדים בתשלומים השוטפים לאחר שהצלחתם לגייס את העזרה הדרושה לכך. נושא המגורים שוב יעלה על הפרק. לאחר החג צלצלו לייעוץ איש טלפוני או בפגישה לגבי כל התחומים התוקעים אתכם כמו 'במקום דרוך'.

מאזניים
23.9-23.10

לקראת החג ועד לשבועיים קדימה צפו להפתעה בתחום הרומנטי. הנשואים צפויים לגישור על פערי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים יתממשו בקרוב. בקרוב: נסיעה המשלבת בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה או עסקים. זה הזמן לחפש את החברים הישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. אתם מוכרחים לפעול בהשתדלות שניתנה לכם על ידי צו שמיים. זה הזמן לעשות משהו ביחס לצד המקצועי. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים בעיקשות לבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. זה הזמן לחשוב בכוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו. עשו כן ומהר מאוד תקצרו את תבואת האהבה שהחלה לצמוח באביב האחרון.

עקרב
24.10-21.11

אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו בנוסף להכנות האחרונות לקראת החג. השבוע אתם עלולים לבחור בעיתוי לא נכון למריבות. על מנת ליישב סכסוך מתמשך, עליכם לפנות לייעוץ בדחיפות. הלחצים באים בגלל דמויות שונות בתוך המשפחה ומהסביבה הקרובה. טיפ: הקפידו במיוחד שלא לצאת מן הכלים. השבוע טוב יהיה להישאר בבית לנוח ולעשות חשבון נפש. שאר הימים שאחרי יוקדשו לתקן את היחסים עם הסביבה הקרובה בנושא רגשות פגועים הדדית. הדאגה היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. הטרדה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. תוציאו את הכאב החוצה. כספים המגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות החג ובהמשך.

קשת
22.11-21.12

נושא הלימודים מתעכב אבל המשיכו במטרה ללמוד, אל תזניחו זאת. התרכזו בתחומים רגשיים החשובים לכם מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת ולאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. קחו כעת את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה. אולי הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על השכרה. בריאות המשפחה תדאיג אתכם. שמרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. מי שלא מצא עבודה ימצא אותה בעזרת אנשים הרוצים בטובתו, חפשו גם באינטרנט ובעיתונים. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. לאחר החג חפשו ייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

בימי החג ובחודש אוקטובר כולו, אתם משוחחים על התחלה של משהו חדש במישור העסקי-פרטי או התעסוקתי. אוויר החופשה ישרה בכם אופטימיות, רגיעה ותקווה לטוב. אתם מגלים שהתחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע על כלל התחומים החשובים. שבוע טוב להימורים. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם. סימנים להתאוששות כלכלית גורמת לכם לשמחה, אבל בדיוק כשאתם לא בטוחים במקום העבודה, צפו ליותר יחס מכוון הממונים הישירים. הפתעה בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. הרגשות נתונים לשיפור הקשרים הרומנטיים. צפו לשיפור במצב הבריאותי של דמות חשובה ויקרה. חפשו תשובות לשאלות בתחום הזוגי והכלכלי. פנו לייעוץ מקצועי בנוגע לרוב שטחי החיים.

דלי
21.1-18.2

בחג אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות. זה הזמן ללכד את המשפחה מחדש. השבוע יש לכם את הדמיון בלהבליט את קסמכם האישי. אתם מאוד חשדנים ורבים עם כל העולם. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. הקידום בעבודה או העבודה החדשה יגיעו בקרוב. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם במהלך הימים הבאים. תחום הבריאות מתייצב. תכננו חופשה קטנה עם הדמות אותה אתם הכי אוהבים. אתם צריכים לדעת איך עושים זאת ומתי. השינויים הרגשיים והבריאותיים האחרונים בנוגע לדמות יקרה תעיק על מצפונכם. אירוע חשוב מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת חלק בו חלק. ידידים משותפים ייכנסו לחייכם בעוצמה הרבה יותר קרובה. לאחר החג חפשו ייעוץ טלפוני מהיר.

דגים
19.2-20.3

בימי החג ובחודש אוקטובר כולו סיכוי לקשר מן העבר שיצוף ויעלה. רגשות כלפי חבר/ים יגרמו לכם להושיט עזרה. סוף שבוע סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. חובות יפסיקו לאיים עליכם אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם מתקיעות. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. מי שלא התקדם בשטח הרומנטי חייב לנסות לקדם זאת בשבועיים הבאים. זהירות: יש מי שעלול לקרוא את המחשבות שלכם ולנצלן לטובתו האישית. נצלו את המצב הכוכבי הטוב לפעולה, במיוחד בתחום החברתי. אתם שוב מגלים שמערכת היחסים המחודשת עם המשפחה מתערערת. המאמצים האחרונים לקבל העלאה או למצוא עבודה אחרת, נכשלים. הרגשות תקועים בבן/ת הזוג בגלל בעיות אגו המוכרות לכם היטב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay