טלה
21.3-20.4

אתם מחפשים לשבור את מעגלי בדידותכם, בעיקר בעקבות כאב ישן שמזכיר נשכחות ושמעיק על הלב. אתם נוטים להשקיע בהכנות לקראת החג כמעט בהגזמה ובצורה לא מבוקרת כאילו אתם מדחיקים בכך זיכרונות כלשהם. טיפ מיוחד אליכם: שמרו על בריאותכם. ממליץ על שלא להוריק את כל מקורות האנרגיה על ההכנות לאירוח. צפויה הפתעה בתחום הרומנטי רק באם תדעו לפייס את מי שאתם חייבים לפייס. היזהרו מעצות של חברים הזוחלים מתחתיכם ומאחורי גבכם כמו מים שקטים. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום, יופתעו בקרוב לטובה. אל תיתנו לבעיות שלכם לדחוף אתכם למטה, תנו לחלומות היצירתיים שלכם להוביל אתכם למעלה.

שור
21.4-20.5

מבחינתכם זהו שבוע חיובי שיאפשר לכם להציג את אישיותכם באור הנכון. הפגנת הביטחון תקדם את מטרותיכם. בנוסף, זהו שבוע נהדר לרומנטיקה, ליצירת מערכת יחסים חדשה או להתקרבות ולהתחדשות רגשית במערכות יחסים קיימות. הפנויים שרויים בסבך קשרים רומנטיים הלוקים בחסר, ולא יודעים לתרגם את הסיכויים לרווח רומנטי מעשי ויציב. אתם משועממים ומצפים להתייחסות ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. טיפ לפנויים: מה שאתם מחפשים קיים באינטרנט וזה אומר הרבה מבחינה רגשית רומנטית ומבחינת עבודה וחברה. ארגנו מחדש את נושא הכספים. התרחקו מהימורים כספיים ואישיים כאחד. עדיף כבר 'לחזור למקורות'.

תאומים
21.5-21.6

למרות החג, אתם מחפשים אווירה אחרת ורובכם סוגרים עתידית על נופש מקורי ומבודד לחגוג שם בדרככם. כעקרון אתם צריכים לשקם את האמונה באחרים וזה ישאב מכם זמן ומשאבים נפשיים. היקרים לכם מפנים לכם עורף אך מאמצים של הרגע האחרון יחזירו לשפתיים איך שהוא את קצה החיוך. אלה ששפר מזלם לאהבה ישמחו מאוד, אבל אלה שלא מצאו אהבה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. בן/ת הזוג לא מראה סימנים של פשרות כלשהן ואתם לא מוכנים בשום אופן לשלם את המחיר הרגשי ביחסים. זכרו תמיד: אתם מזל תאומים, חכמים וקצת משוגעים. תעשו מה שתעשו אבל אל תלכו בשבילים ישנים בה הלכו כולם. לכו בדרככם המקורית וחרטו שמכם על דרכי ההצלחה.

סרטן
22.6-22.7

אתם מושפעים מחששות ישנים לוויכוחים ולמריבות בימי החג, חוששים מלחזור לאותה אכזבה מאנשים מסוימים בחג. מצד שני, אתם שמחים מבחינת חשבון הבנק. המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים אינה משפרת את מצב הרוח כפי שבדרך כלל. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מהגורמים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות ושוב חוזרים לנוסחת הטעות. רגעים יפים בחברת הילדים (או האחיינים) בנוגע לאירוע החשוב הנקשר אליהם. המלצה: חכו לאחרי החג בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או לרכישת משהו יקר. אתם מתגעגעים לימים בהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית ולדמות שהייתה לגביכם כהכי חשובה בחיים. סמכו רק על עצמכם בנוגע לכספים, לארגון הבית ולעזרה לילדים.

אריה
23.7-22.8

תקופה של פייסנות המתקבלת באור חיובי. אתם נהנים משיפור בנוגע לצד הנפשי לאור האנרגיות הטובות מכיוון הילדים ובני משפחה. לאחרונה אמרתם דברים שקצת פגעו בבן הזוג והדבר יצר קרירות קלה ביחסים. הכוכבים ממליצים לכם השבוע להתנצל, לא על דבריכם, אלא על האופן בו בחרתם להעביר את המסר שלכם. נושא הכספים מדאיג, אבל אתם מקבלים עזרה. חלק מהנשואים שבכם יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין, כל אחד, בדרכו שלו. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם ולעזור לאחרים, וכרגיל תמיד הרוב נופל בעיקר עליכם. זה הזמן לחשוב על הדרך הנכונה לצאת מהבעיות הרגשיות.

בתולה
23.8-22.9

אתם עשויים להעמיק קשרים רומנטיים וחברתיים, רק אם תנסו עם כול הלב והנשמה. מומלץ להיעזר באינטרנט, כי עד כה לא עשיתם הרבה על מנת לשנות את הסטטוס שלכם כפנויים, למרות שאתם חושבים שההיפך הוא הנכון. מישהו/י מקנא/ה הקשור/ה לבני משפחת האהוב/ה, מתנגד/ת לעמדתכם, ונדמה לכם שאתם נלחמים בטחנות רוח. תפסיקו לחשוב על העתיד. המלצה שלי אליכם לכל החיים, כבני מזל בתולה, אל תהיו לחוצים, תחיו כל יום מתוך ביטחון שאלוהים אוהב את אתכם לדעת ולהבין שלא ניתן לחיות בעולם החומר בלבד. פנו לייעוץ בעתיד הקרוב כי זה הזמן היותר נכון לעשות זאת.

מאזניים
23.9-23.10

אווירת החג השמחה תופסת אתכם במצב של דאגה מסוימת לעתיד. למרות ויחד עם זאת, אתם משקיעים בחוג המשפחתי ויודעים את מי אתם אוהבים ואת מי פחות. סכסוך ארוך עומד להסתיים או להתמתן לרמות נסבלות. תקיעות במישור הרגשי יוצרת את הרצון לקום ולעזוב. הסיבה העיקרית העוצרת בכם זה הילד/ים או הרכוש, או שניהם גם יחד. אתם מחפשים קשר שיכול להרים אתכם מחדש אבל זכרו שהחומות שאתם בונים כנגד פגיעה גם מונעות מהאושר להיכנס מהחוץ אליכם פנימה. זה הזמן להסיר את החומות. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. לאחר החג חפשו ייעוץ מקצועי טלפוני או בפגישה אישית.

עקרב
24.10-21.11

ימי חשבון וסליחה. אקס/ית מיתולוגי/ת עדיין עובר/ת לכם במחשבות אתם בתפילה לשיבה מחודשת במהרה. הסביבה הקרובה משפיעה על שיקול דעתכם עד כדי להרגיז. משהו יושב לכם על הלב, ניתן לומר שבימים טרופים אלה אתם טרודים בעיקר על רקע כלכלי ובענייני חוב וממון. אתם עצובים ביחס למישהו/י יקר/ה שהלך/ה לעולם טוב יותר והגעגועים תוקפים בכוח רב. קירבה יתרה כלפי הילדים ולבעיותיהם. התרכזו בעבודה ובקידומכם המובטח. אתם קצת חלשים מבחינה גופנית ונפשית ולוקחים על עצמכם הרבה מעבר למידה. תמחקו אשליות ביחס לקשרים רעועים, שבמשך זמן ארוך מדי לא הביאו אתכם אל דרך האושר. זה הזמן להתקרב לרוחניות ולכל הקשור לנתינה ולהקשבה.

קשת
22.11-21.12

לקראת החג יתברר מחדש כי אתם יכולים לסמוך על המשפחה ושברגעים הכי קשים פתאום העזרה מגיעה מכיוונה. משהו בלב אומר לכם לקנות דירה, אבל אתם דוחים זאת למועד מאוחר יותר לאחרי החגים. הפתעה: מרבית החברים מרעיפים עליכם איחולים. השתדלו להימנע מלקחת חלק ברכילות כזו או אחרת ואל תחלקו מידע חברי או משפחתי שהגיע לאוזניכם. אתם מרוכזים בכספים המתעכבים לבוא. בן/ת הזוג מנסה להתקרב. יש לכם היסוסים לגבי מקומות עבודה. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון של שינוי אבל לא בטוחים אם אתם בדרך הנכונה. פתיחותכם יוצרת ניצול מתמשך כלפיכם מצד אלא שלא מגיע להם את אהבתכם הכנה.

גדי
22.12-20.1

מומלץ לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבות כספית גדולה מדי. טיפ השנה: התקשרו לכל הגורמים על מנת להוזיל את השירות שאתם מקבלים מהם בכל השטחים ובכך תתפלאו לגלות שזה עשוי לחסוך לכם הרבה כסף במונחים שנתיים. חוסר התקשורת הצליחה לחדור גם אל תוך חיי המשפחה הרחבה. הזמנה מפתיעה תעלה לכם על העצבים בגלל דמות כלשהי למודת מריבות. בעיקר הפנויים ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. שמחה בחברת דמות נאמנה שתמיד נמצא/ת בשעת הצורך. מומלץ אחרי החג/ים לנסות ולפנות לייעוץ אישי בנוגע לכלל הבעיות היוצרות חוסר ודאות לגבי העתיד.

דלי
21.1-18.2

הדאגות לבני משפחה קרובים ולענייני כספים או ירושות מעסיקות אתכם בימים שטרם החג ובימי החג עצמו. אני ממליץ על שלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר. זמנים טובים לחשבון נפש ביחס לתחום הזוגי התקוע ועל תשומת הלב שלה אתם ראויים. אתם רוצים קשרים חדשים, אבל אתם נתקלים בחומה שאין לה הסבר. בן/ת הזוג שנכנס/ה לחיים שלכם לא מפסיק/ה לנדנד. בבית, עליכם להחליט באם אתם מתגרשים, או ממשיכים על בסיס תנאים המתאימים לכם. חלון הזדמנויות בשטח התעסוקתי יפתח רק אם תחפשו היטב באינטרנט ובאופן קבוע. בריאותכם הפיזית במצב מעולה.

דגים
19.2-20.3

התרכזו השבוע בחג אבל גם לא לשכוח בכל הנוגע לילדים ולכל מה שקשור אליהם במיוחד בתחום הלימודים. התרכזו בשיפור חיי החברה. המחפשים תעסוקה, ימצאו את מבוקשם בימים אלה. מהלכי קידום בעבודה יבשילו לכדי אהדה ותמיכה במועמדותכם. הגעתם למה שהגעתם בזכות החזון והיעד שלכם להוביל את ההולכים אחריכם ממקומם אל מקום שלא היו בו מעולם. יחד עם ההובלה שלכם, תעשו חושבים, הגדירו מחדש מי החברים האמתיים ומי אלה שלא מגיע להם היחס והאהבה מצדכם.  בחג עצמו חשוב לזכור, שלפני שאתם ממהרים להאשים מישהו בהעלמת מידע חשוב, לבדוק האם אתם עצמכם משתפים אותו באותה המידה שהוא משתף אתכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay