במערכת הבחירות המתרחשת בימים אלו, כאשר השיח נגרר למקומות קיצוניים, המסרים עוסקים בלמי יש אומץ להיות נורמאלי. אלון בלוך, תושב בית שמש ואומן ספוקן וורד מביא קול אחר.


אלון בלוך, אמן צעיר, פרסם בחודשים האחרונים את השירים "רוצה לרצות" ו"סיפור על אהבה וחושך", והפעם, הוא משתף בפואמה "הברווזון המכוער" בקליפ מהופעה חיה.


בשירו "הברווזון המכוער" אלון מתאר את תחושותיו של נער חריג, שמסרב להשתנות ולהתאים עצמו על פי צו החברה העוטפת אותו. הוא בוחר להישאר כמו שהוא.


הספוקן-וורד היא סוגה של שירה מדוברת, שירה הנכתב במטרה שיקריאו אותה. הידועה יותר בפורמט התחרותי – "פואטרי סלאם", בה משוררים עולים ומקריאים משיריהם, ומקבלים ניקוד על ידי אנשים אקראיים מהקהל. 


אלון בלוך, לרגל צאת שירו "הברווזון המכוער": 
"הברווזון המכוער מוכר לכולנו כיצור שאמור להשתנות. לכולנו ברור שהברבור היפהפה הרבה יותר מוצלח וראוי מאשר אותו הברווזון, על אמירה זו אני רוצה לקרוא תיגר. בואו נשאיר לברווזון את הבחירה בקשר לעתידו, ונפסיק לחשוב שיש מקום רק לסוג אחד של אנשים. 


אני מתרגש לשתף אתכם היום בשיר החדש שלי, עוד חלק ממי שאני בוחר להיות. ובהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכולנו מערכת בחירות נקייה ורוויות מסרים חיוביים ומקבלים."

 

קישור ליוטיוב: