טלה
21.3-20.4

הורידו השבוע ציפיות ל'זבנג וגמרנו' בנוגע לבעיות. זכרו שהדרך אינה נמדדת במרחק אלא במידת כוח הרצון והסבלנות. לא לבקש מאחרים לעשות עבורכם את העבודה. לא להסס לנסות שוב ללכת בדרך האהבה ממנה נפרדתם, אבל לעולם אל תמירו את נשמתכם כתחליף בעושר השקרי והמתעתע. חברים ועסקים: סמכו רק על עצמכם ותצליחו. לפנויים: אתם מלאים בתסכולים רומנטיים, מחפשים מפלט מול המחשב ועוסקים בהתכתבויות, בעיקר עם מחשבות ודאגות היתר של עצמכם. לקראת החגים יהיו ניסיונות להרגיע כעסים ישנים בתווך חברים או בני משפחה אתם מוזמנים להוריד אגו לבצע צעד סולחה ראשון. לנשואים: הסלחנים והאוהבים באמת, ייהנו מסוף שבוע של הבנה ומהזדמנות להשיח את מרי ליבם האחד עם השני/ה.

שור
21.4-20.5

אתם חשים כפחות יודעים על עצמכם ועל הדרכים להתניע חלומות. רומנטיקנים: אתם מונעים מתוך דחף שלילי שעלול להפיל אתכם ברשתו, הורידו כעסים כי זה הדבר הראשון שעליכם לעשות טרם שיקרה השינוי המיוחל. אתם לחוצים ללא סיבה, שמחו במה שיש לכם וזכרו: אתם יכולים לרקוד באמבטיה המפוארת של אחרים אבל לא בטוח שתצאו נקיים יותר. הפרידה האחרונה הותירה אתכם כמתגעגעים לעבר אבל לא נראה לכם שאפשרי עוד לתקן. הימנעו מלצעוק על הבוס ועל כל העולם מפני שבקרוב ולקראת החגים וקצת אחרי נכונו לכם ימים הרבה יותר מוצלחים. התמידו לחשוב חיובי ולתקן דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. חשבונות מרירים וחשדנות היתר גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה.

תאומים
21.5-21.6

הדגשים השבוע יהיו לגבי: בריאות, כספים, קריירה, תנועה, ריקוד וליציאות אחרות על מנת לאוורר את הנשמה והגוף. יסתבר שהבטחה בתחום הרומנטי לא מתקיימת, אבל אתם שורדים זאת. האנרגיות הטובות מושקעות בילדים, באחיינים, בטיפוח היופי והבריאות. כלכלית: הכספים שמגיעים לכם יגיעו. תחומי לימודים והרחבת האופקים:  בקרוב מאוד אתם חוזרים ללמד או ללמוד במלוא הקיטור. האהבה או הזיכרונות מן העבר לא מניחים לכם אך בניגוד למה שחושבים עליכם, אתם מתפקדים ופופולאריים מאוד. לעולם אל תחזרו על הטעות של להעניק מתנות רגש וחומר חינם לבן/ת הזוג או לכל גורם אחר טרם שתקבלו סימנים דומים של אהבה. הורידו כעסים וזכרו: רק גשר אדיר של מחילה יכול לשאת בגידה באהבה.

סרטן
22.6-22.7

כספים יוזרמו השבוע ממכם או אליכם למטרת קנייה חשובה ויקרה, אותה תחלקו עם אחרים. שימו לב לאותיות הקטנות בהסכם. תוזמנו לשמחה הקשורה למשפחה הקרובה. קושי במישור הרומנטי העכשווי. הלחצים האחרונים מכיווני תעסוקה מוציאים אתכם מדעתם. בימים אלה אתם מהירים מדי. אתם זוכים בהרבה דברים, רק שמרו על מוצא פיכם מלהעביר זאת לאוזניים לא רצויות ולמדו שהאמת מהירה מפרארי וצפה מהר משמן על פני המים. אווירת קיפוח בשל הבטחה מצד מעבידים שלא קוימה במועדה. בכללי, עליכם לקבל החלטות אמיצות. תת ההכרה מאחסן לכם פחדים שלצערכם אין להם תווית של ''פג תוקף'. הגיע הזמן לשחרר את הפחדים האלה ובמקומם להצמיח אישיות בעלת ביטחון המקרינה זאת למרחוק.

אריה
23.7-22.8

הקפידו השבוע לשמור על הקיים אבל זה לא מונע מכם להתגעגע אל העבר ולערכיו הכלכליים והרומנטיים. אתם ממשיכים לדאוג לבן/ משפחה קרוב ולילדים אבל אתם חייבים להשאיר כוחות לעצמכם, הרי אתם יודעים בטח שגם חמור יודע שהוא לא משאית הובלות. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל שיחות הצ'אט, הטלפון או במפגשים המקריים במסגרות שונות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים היכולים להשכין לשלום בית. תחושת מועקה בלתי מוסברת שואבת מכם את מירב הכוחות ובעקבות זאת אתם ופועלים שלא על פי חשק. באמצע החודש הבא תפנית חיובית ברוב השטחים, אך לא לזמן ארוך. קחו פסק זמן, אולי טעיתם בשיקולי הדעת ושאפשרי לסלוח לאדם יקר.

בתולה
23.8-22.9

בימים שלפני ראש השנה אתם מסיימים יחסים לא מוצלחים, ייתכן שבעקבות מריבה או בשל סכסוך מתמשך. אתם במאבק תמידי לאורך השנים נגד כאלה הרוצים להכתיב לכם איך לחשוב, מה להגיד ומה לא להגיד, הילחמו על האמת גם אם השקרנים והרודנים מכבים לכם את האור. יש לפקוח עין על אדם צבוע ומתחסד המעמיד/ה פנים כחבר/ה, עם מעט סבלנות תוכלו לחשוף את 'הפנים האמתיות'. טיפ: תנסו להתחבר לקשרים ישנים/חדשים מכיוון חדש ויצירתי, אקט שעשוי לעזור. זה הזמן לחפש את הזיווג המתאים. אלה שהשקיעו מאמצים מרגישים בקידום הכלכלי הקרוב להתגשם. מסמך כלשהו או מכתב או ידיעה כלשהי יקבעו את עתידכם הקרוב. התחום החברתי המרוענן יעלה יפה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מגלים ששובר הגלים לא יוכל לנצח את הגלים החזקים באמת. הפגינו עוצמה וחוזק כמו שבני המזל שלכם יודעים לעשות. אסור לכם להישבר ומובטח לכם שתצליחו לעבור את המשבר כמחוזקים יותר מאשר הייתם קודם לכן. הנשואים יחפשו לשקם אמון אך ללא הועיל. ייתכן שיצטרכו לפענח חידות רגשיות. אתם מרוכזים באחרים למרות שיש לכם לא מעט עניינים אישיים לפתור. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן. אתם מבטיחים לעשות משהו בנידון אבל משהו פתאום מפריע. בבית הלחץ גובר. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר עולים שוב על הפרק. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה. הדאגה לאחד מבני המשפחה רובצת בעיקר על כתפיכם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מרחפים ולא ממש מרוכזים. אתם שוב מגלים על בשר נפשכם שהיכן שהמילים נגמרות שם מתחילות המלחמות. שמרו על המפתחות, הארנק ועל חפצים אישיים וגם על עצמכם מתאונות קטנטנות בבית. אזורי הקיבה, הברכיים, הגב, הכתף והשכמות יטרידו אתכם לסירוגין. ענייני פרנסה עולים על הפרק ועליכם לקבל החלטות אמיצות באם להמשיך להישאר ולהפסיד אפשרויות אחרות ובין באם להשקיע עוד במקום הנוכחי ובמה שבו אתם עוסקים כרגע. טיפ: זה יהיה לכם מאוד קשה לביצוע, אבל מומלץ להתרחק מאנשים שלא ראויים לחברתכם ובמיוחד מאלה שנתתם להם את הנשמה ואכזבו אתכם בגדול. תחושת המועקה מתגברת והיא קשורה להבטחות שלא קוימו כלפיכם. צלצול מפתיע ישמש לכם כמפלט וכמשען מאזן.

קשת
22.11-21.12

מה שיעניין אתכם השבוע יהיו בעיקר המשפחה, הילדים והחברים לעבודה. קרייריסטים: קשריכם יתהדקו. אתם ממשיכים בכישרון רב לפתור בעיות של אחרים בו בזמן שאתם מתקשים לפתור את הבעיות האישיות שלכם. השבוע הוא הזמן להפגין בטחון עצמי ומקצועיות. אתם חושבים בעצב על אנשים שאיבדתם. למחפשים תעסוקה ולמתאמצים: מחכה הזדמנות הקשורה לעסקים הדורשים יכולת מכירה וניהול. הרבה זמן רציתם לשתף מישהו ולא היה לכם את האומץ להיפתח. נוסחת ההצלחה שלכם השבוע היא: אמונה, התמדה, דבקות במטרה, נחישות, מינימום טעויות והשפעה ממקור כוח איתן הם הדרך הנכונה להצלחה. יש לכם רעיונות מקוריים, הזדרזו להגשימם כי מפתח ההצלחה שלכם ישוכפל על ידי אחרים אם לא תשתמש בו עכשיו.

גדי
22.12-20.1

לפנויים: הנושא הבין אישי יאתגר בשלל הצעות מפתות שאחת מהן תהיה קשה להסרה מסדר יומכם. הגבירו זהירות: בדרכים, במקומות עבודה, מומלץ שלא לחתום על חוזים, לדחות ניתוחים אם הם לא הכרחיים. בין לבין שלוותכם מתפוגגת נוכח האהבה החומקת לכם בין הידיים. נושא התעסוקה עמום. התחילו לחשוב על החיים ברצינות, שמרו על בריאותכם. היפתחו לרוחניות פתוחה ומתקדמת. הקפידו לתרום לאנשים אחרים ומהר תקבלו כפליים בחזרה. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. צאו אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב אל מסלול הגשמתן. יש לכם רעיונות מקוריים, הזדרזו להגשימם כי מפתח ההצלחה שלכם ישוכפל על ידי אחרים אם לא תשתמשו בו עכשיו.

דלי
21.1-18.2

התעלמו השבוע מאנשים העוצרים אתכם באופן קבוע מלהתקדם, הביטו במשתדלים ובמצליחנים, קחו דוגמה מהם, הסירו מחסומים פסיכולוגיים המונעים אתכם לעשות כמוהם. מומלץ לדרוש את המגיע לכם בעניין הקריירה אבל בזהירות ובמתינות, שכן בטעות הדבר עלול לגלוש לאגרסיביות ולמלחמות מיותרות. אל תעזבו את מקום העבודה, גם לא לעבור דירה, בכל מקרה, שימו לב לאותיות החוזה הקטנות. מישהו מחזר אחריכם אבל הוא לא מספיק גלוי. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים שונים אותם פסלתם בעבר. עליכם לתרגל אמפטיה לגבי אנשים שיש לכם פחות סבלנות אליהם. פשוט תזרמו ותפעילו את הלב לא רק את הראש. אתם צפויים לחוות רגעי נחת מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה.

דגים
19.2-20.3

מישור העבודה סביר אך אתם תחת ביקורת. הקידום האחרון דורש מכם לעבוד כפליים. עצות רומנטיות שקיבלתם מחברים מבלבלות. החלטות שמזמן הייתם צריכים לקבל, עדיין מתעכבות. השקיעו לטווח הארוך ברוחניות ביוזמה ובלימוד. ייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה, שכן אתם במסלול נכון לעבר הגשמה. הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה מן הקצה אל הקצה, בחנו אותה היטב. הקשר האישי הקיים מתנדנד וכאילו לא הולך לשום מקום. הזמן לפתוח עצמכם לייעוץ חיצוני רק כך תגיעו לייעדכם במינימום פציעות רומנטיות.  אתם מגלים שאהבה וזיכרונות אינם נשלטים ושיש להם רצון משל עצמם. בין היתר נוסחת ההצלחה שלכם השבוע היא תפילה צלולה המחלצת ספינות טרופות מן המצולה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay