טלה
21.3-20.4

ימים של רגיעה בקשר לכספים ולעבודה. ייתכנו גם התרחשויות שמחות ברוב מישורי החיים. אנשים שחיפשתם אותם פתאום יופיע אצלכם בזיכרון, בחלום או מולכם במציאות. השבוע בזוגיות: אתם רגישים לשינויים שגרמת בעצמכם לעצמכם במישור הרומנטי. תחושת הקביעות חשובה לכם ומתגעגעים לעבר ולעצמאותכם, אני רק מקווה שהשארתם דלת של כבוד פתוחה לקשרים רגשיים מן העבר. לפנויים: זה לא הזמן להחליט למסד קשרים עכשוויים, בדקו היטב עם מי אתם נפגשים. סיכום השבוע שלפניכם: אתם עובדים במלוא המרץ כדי להדביק את קצב החיים התובעני. הזדמנות לאלה שעדין לא מצאו תעסוקה. בעיות של חוסר זמן גורמות לכם תסכול ומעכבות את דרככם אל האושר הפנימי. זה הזמן לייעוץ ממוקד לגבי הדרכים להצלחה.

שור
21.4-20.5

ימי מעבר בין תקופה קשה לטובה עוברים דרך תקופת ביניים קצרה, בה אתם מנסים להבין את משמעות המזל שנפל בחלקכם. אתם פועלים לשפר את מצבו הבריאותי של מישהו מבוגר היקר לכם מאוד. בדרך כלל אתם נדיבי לב ולא משאירים פצועים מאחורי גבכם ובימים אלה אתם מקבלים כבוד על כך. בקשרים סמויים או גלויים, שימו לב שאתם לא מקבלים בחזרה את היחס הטוב המגיע לכם. שמרו על קשר עם המשפחה הקרובה גם במחיר שתיקחו אחריות על הדברים שאמרת או עשיתם. אתם מצפים לתשובות הקשורות למשפט, סכסוך, אי הבנה, זכויות המגיעות לכם או לאחד מבני המשפחה, תשובה מהמעבידים, כולל גם תשובה הנוגעת לקידום או לכספים.

תאומים
21.5-21.6

שבוע נפלא מחכה לכם. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו בעקבות ידיעה שאתם מחכים לגביה לאישור סופי. אני צופה לכם רגעים מהנים בחברת המשפחה הקרובה. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית ובריאותכם במיטבה בימים אלה. שימו לב שלא לחצות השבוע את גבולות הציפייה ביחס לאוהבים אתכם, כי שוב תתאכזבו. המאמצים לייצב את אופן השירות בעבודה או העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. בנוסף, זה ייתן לבני ביתכם את הדברים שהיו חסרים להם בתקופה הקשה שלפני החגים בדיוק לפני שנה. בסוף החודש הנוכחי תצאו לבילוי מהנה שיחזיר לכם את האנרגיות שחסרו לכם לאחרונה. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לקריירה ולענייני הלב.

סרטן
22.6-22.7

חיוכים מחודשים של גורל יקבילו את פניכם במשך הימים הבאים. זכייה כלשהי או סכום כסף ישתחרר או ייכנס לחשבונכם ממקור כלשהו. טיפ חשוב השבוע: בדרך כלל אתם שותקים וממררים בשקט על מר גורלכם. הגיע הזמן לצאת מעצמכם החוצה להפגין את החוכמה שיש לכם מול טיפוסים מגוחכים, החושבים שאתם שותקים מתוך חולשה. תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ולא נותרו כשהיו. הקריירה תקועה במקום כי אתם מאוד סלקטיביים ולא יודעים במה לעבוד. בינתיים אין לכם סיפוק ואינכם יודעים לאיזה כיוון מקצועי תבצעו הסבה. צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא תכניות מגירה אל הפועל בנושא הקריירה.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם בעלי אמביציה, מעשיים ויעילים, עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה השלילית בהקשרכם. במקביל, אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. טיפ: לא להזניח את התחום הרומנטי, חפשו את הרגש במקום את האינטרס הכלכלי. התקיעות ביחס לזיווג מתחילה להדאיג. לנשואים: אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי ולא מוצאים את השביל שיוביל אתכם אל האושר. הקשיבו לליבכם ולא לאלה המשפיעים עליכם ללכת בדרכם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ולא את האינטרס של אחרים. אתם רוצים לזעוק לעזרה בנוגע לקיפוח כלשהו בתוך המשפחה, אבל מפאת הכבוד נמנעים עדיין מלהוציא הכול החוצה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב או ביחסים עכשוויים אותם תשפרו בקרוב. הלחצים הנפשיים יירדו מכם, תודות למצב כוכבי משופר. לשוחרי העבודה: שילחו קורות חיים. זה הזמן ליוזמה אישית או לכיוון הסבה מקצועית או לדרך עצמאית ברוכת הצלחה. לפנויים: היזהרו שלא לקפוץ מעל ההיגיון בשאיפתכם לזכיות כלשהן או לזכות במהירות בלב בן/ת הזוג החדש/ה. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים בעולמנו. הנשואים או הפנויים: זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע מתעוררת ביקורת גורפת כלפיכם. טיפ חשוב: אל תתייאשו מרכילות מעצבנת שמקורה בקנאה לא מובנת ולא מוסברת כלפיכם. בדרך כלל אתם שותקים וממררים בשקט על מר גורלכם, הגיע הזמן לצאת מעצמכם החוצה ולהפגין את החוכמה שיש לכם מול טיפוסים מגוחכים החושבים שאתם שותקים מתוך חולשה. אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה בעבודה או לוויכוחים מול בן/ת הזוג כמו בתסריט חוזר, שפעם הביא אתכם אל סף משבר. כדאי להבליג ולהבין שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי בכך שאתם סגורים ומפוחדים. סיכום שבועי: הכוכבים משפיעים עליכם זמנית במובן השלילי.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מגלים לפתע שאולי אתם לא מעריכים את עצמכם כראוי ושאולי הגיע הזמן לשנות את נוסחת הכישלון הזאת אחת ולתמיד, משמע: לטפח את ביטחונכם העצמי לאט לאט עד לבלי הכר. אם תגיעו למצב של לשדר ביטחון במידה הנכונה ובמקומות הנכונים, מהר תגלו שאתם יותר מצליחים וחשובים רגשית מצד אנשים שלא חשבתם שהם קשובים אליכם. קריירה ועסקים: אתם יותר מצליחים ליצור קשרים ויכולת המכירה שלכם תשתפר פלאים. הנשואים והמחויבים רגשית מבינים שהאיש/ה שלכם לא מבין/ה אתכם. ושהם צריכים להחליט אם להישאר או לנסות לשפר את תחום הזוגיות, בכך שיתחילו לחפש ייעוץ אישי זוגי. כספים המגיעים לכם יגיעו אבל הם יהיו מבחינתכם קרש הצלה זמני.

קשת
22.11-21.12

אתם עוברים תקופה מוזרה שבה אתם מחפשים לשאוב כוח ועוצמה מן הדמויות החזקות שבחיכם. הגיע הזמן שתבינו שיש לכם כבר את כל אלה עמוק בתוך הלב והנשמה ואינכם צריכים עזרה מאף אחד. זה שבוע בו אתם מנסים ומצליחים להוציא חלק מרגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע בקרוב ותצאו מכך מחוזקים ומלאי אנרגיות חיוביות. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי, ולמרבה ההפתעה הם אלה שכל הזמן חשבתם שהפסיקו להעריך אתכם. חלק גדול מכם עובדים מאוד קשה ומזה זמן רב לא זוכים בהערכת בן/ת הזוג. הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. צלצלו לייעוץ מקצועי כדי לדעת על עתידכם וכיצד לפתור בעיות סבוכות.

גדי
22.12-20.1

טרדות היום והשעה ייעלמו כלוא היו בשל מצב כוכבי שישנה לכם את מטוטלת המזל לטובה. בגדול, אני צופה שבקרוב מאוד יהיו לכם רגעים מהנים בחברת המשפחה הקרובה, בנוסף, גם קשריכם יתהדקו בעבודה. בריאותכם במיטבה בימים אלה. אתם מתנסים בניסיונות מוצלחים של שיפוץ/קנייה/מכירה או של תיווך - מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם, אינם מבינים, שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, על פי שיקול דעתכם בלבד. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחוד מפניו. הזוגיות לאלה שנולדו בתחילת המזל: הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם במסגרת הנישואין, ולהם תיתנו את מירב האהבה. צלצלו לייעוץ מקצועי ממוקד מטרה כדי להצליח בתחומים החשובים לכם באמת.

דלי
21.1-18.2

גישתכם הליברלית תשפר את קשריכם מול מערכות יחסים חשובות. התרעת מסע – קריירה קבועה - ולא רק לשבוע זה: ייתכן שבדרך למימוש הקריירה תתקלו בשנתיים הקרובות באנשים שינסו לטרפד את עלייתכם במעלה הסולם. אולי זה קורה כבר עכשיו ובמידה וכך תפנו לייעוץ אישי. יד מכוונת תעזור לכם בנושא התעסוקה. מצב הרוח טוב והאופטימיות באוויר. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות, עד כדי שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, במידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ועל הבגידה באמון.

דגים
19.2-20.3

שבוע טוב לרווקים ולפנויים המצליחים להתבטא נכונה ולהפוך לכובשים בעזרת שיחות הנפש שינהלו. התסכולים בדבר קנייה/שיפוץ או מכירה של בית ימשיכו להעיק על ליבכם. אתם עוזרים לילדים למצוא דרך לצמצם הוצאות ולהסתדר בחיים. געגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. ייתכנו מגעים לגשר על מריבה ישנה אך גם הפעם זה לא יגיע לכדי הצלחה, אלה אם תמצאו אנשים מתאימים כדי לתווך בנושא חשוב זה. הנשואים והמחויבים רגשית: אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם. ושאתם צריכים להחליט באם להישאר או לנסות ולשפר את תחום הזוגיות ולהתחיל לחפש ייעוץ אישי זוגי. אם אתם מתגעגעים לעבר, צלצלו להזמין ייעוץ אישי מקצועי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay