בשבוע שעבר יום רביעי, חגגו במרכז הקהילתי לב העיר זינמן את סיום הקיץ ופתיחת פעילות תש"פ. התושבים שהגיעו נהנו משני מתחמים - מתחם מתנפחים לגדולים במגרש הכדורגל, מתחם משחקים ויצירה לקטנטנים. במקביל, פגשו ההורים והילדים את יוסף המורה לשחמט, ילנה המורה לבלט, ושמחה המורה להיפ-הופ, שהם רק חלק ממורי החוגים המוצעים השנה במרכז הקהילתי.
עדי מלכא מנהלת המרכז הקהילתי מספרת: "בין המתחמים עמד קיר יצירתי שתרמה לנו סבטלנה גרינבלט ששימש כרקע לצילומי המגנטים. את הערב סיימנו עם מופע "האוטוגלידה של אסתר". אסתר והרקדניות הפעילו את הילדים, שרו ונהנו ודאגו לחלק לכל ילד שי בסיום האירוע. בנוסף לשי, חולקו לאורך הערב חוברות פעילות תש"פ של המרכז הקהילתי ובהן ריכוז מידע על כל הנעשה במרכז. תודה לכל השותפים העירוניים - מחלקת אירועים, מחלקת הקליטה ומטה הבטיחות".
עדי מלכא מנהלת המרכז הוסיפה ומסרה - כי שמחה היא לראות את המרכז שוקק חיים, וכי כולה תקווה שהמרכז ימשיך להוות בית לקהילה גם לאורך השנה כולה.
רשת המרכזים הקהילתיים והעומד בראשה מ"מ וסגן ראש העיר משה שטרית איחלו לעדי מלכא ולצוות המרכז הצלחה עם פתיחתה של פעילות תש"פ, ולבאי המרכז מסרו הם כי מאחלים להם שנת פעילות מגוונת ומרתקת בתחומי המרכז וברשת המרכזים הקהילתיים בכלל.

לגלריית התמונות המלאה: לחצו כאן