ביום ב' ה19.8 תושבי שכונת רמת לחי יצאו לטיול לימית 2000! הטיול היה ביוזמתם של חברי ועד השכונה הפועלים מזה 4 שנים לייצר מענים לתושבים ולשפר את מצבה.
יחד עם יזמי הפינוי-בינוי, טל גולדשטיין ועמי כחלון מהחברה להתחדשות עירונית, שמימנו את הטיול – הכרטיסים וההסעה לימית 2000, פעלו חברי הועד להוצאת הטיול לפועל – השיגו הצעות מחיר, פרסמו בשכונה, סידרו רשימות והוציאו את ההסעה. לטיול יצאו 60 תושבי שכונה וילדיהם, שנהנו מיום שלם בפארק המים במחיר סימלי של 15ש"ח לאדם. בסוף היום הם קיבלו ארטיקים מהועד ונסעו חזרה שמחים ועייפים לשכונתם.

בסוף היום ועד השכונה הודו ליזמים ואמרו:
"לעמי וטל היקרים! תודה לכם על יום כיף וגיבוש שכונת רמת לחי. שמחים להודות לכם שהיתה חוויה נעימה ומהנה שכולם חוו שחרור מוחלט מהיום יום. תבוא עלכים הברכה יישר כוח ונפגש בשמחות. מאיתנו ועד רמת לחי והתושבים." 

היזמים בתגובה: "תהיו בריאים נשמה. זה לכם, תמסרי לכל חברי הועד תודה רבה. בלעדי הועד לא היה קורה שום דבר. אז תודה ותמסרי את זה לכולם שם!"

תגובות התושבים: "תודה לכל  מי שעסק והרים את יום הכייף , והכי חשוב שניהניתם...".... "שכנים ושכנות יקרות, צריך להודות מכל הלב לעמי כחלון וטל גולדשטיין מהיתחדשות עירונית פינוי בינוי רמת לחי , יום הכייף היה בחסותם...תודה רבה..."... "רוצה להגיד תודה רבה לשרה ולנורית היקרה ולוועד של רמת לחי".