אמש (שלישי) התקיים הפנינג ססגוני בשכונת רמת לחי במסגרת אירועי "יוצאים אל לב השכונה" של מרכז קהילתי לב העיר זינמן. עדי מלכא מנהלת מרכז קהילתי זינמן מתארת את אשר התרחש: "באירוע נכחו תושבי שכונת רמת לחי, ושמחנו לראות גם את תושבים משכונות הגפן וביאליק שהצטרפו אל החגיגה. הילדים והמבוגרים נהנו מאווירה קהילתית, מוזיקה טובה ופעילויות מגוונות כגון: בועות סבון, מעגל מתופפים, ועמדת יצירה מחומרים ממוחזרים.
הילדים למדו כי קהילתיות היא לא רק להגיע לאירועים וליהנות אלא גם לדאוג להחזיר את השכונה למצבה הטבעי בסיום האירוע, ולכן נערכה תחרות איסוף זבל בה חולקו לילדים ולמבוגרים הפתעות".
עוד הוסיפה עדי מלכא והפעם בדברי תודה לתושבים, שפעם אחר פעם בוחרים ברגליים ומגיעים לאירועים, לאפרת כהן פלאם על הפעילות היצירתית, לגלי וסיגל העובדות הקהילתיות שרתמו את ועד השכונה והפעילו את התושבים לפני ולאורך האירוע. תודה מגיעה גם למירה שם טוב, עמית קדמון ומשה שטרית שהגיעו לבקר במהלך ההפנינג.
כמו כן, ביקשה עדי לציין את שמעון פרץ, אב הבית של המרכז הקהילתי, שמגיע לכל הפנינג, עוזר בכל נושא הלוגיסטיקה ויוצא אחרון מכל שכונה בסיום האירועים.
צוות מרכז קהילתי לב העיר זינמן מחכה לראותכם הערב (רביעי) בשעה 18:00 בפיקניק הקהילתי.

לגלריית התמונות המלאה: לחצו כאן