פאנקי – אורי לוי ירושלים!

לפתוח יומנים ולשריין 18.7, מסיבת פאנקי שנות ה80 וה-90. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת מאוד אז מומלץ מאוד להתכרטס בהקדם, כרטיסים באתר של בימות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם מי שעומד מאחורי הקלעים ומוציא לאור את ההפקות המושקעות הללו, מנו דהאן – 0505852852 או ב -6226*.

 

שישי צהריים לחברות וחברים

בשבוע שעבר נתתי לכם ספוילר קטן על ההפקות המדוברות של 'פהלאוזן' וכעת תרשו לי לפרסם את שאר הפרטים! עם תיקון קטן לתאריך יום שישי מיד לאחר בין המיצרים החל מהשעה 12:00 בצהריים ועד כחצי שעה לפני הדלקת נרות שבת קודש, אנו מזמינים אתכם לחוות את הקיץ באווירת טכנו תל אביבית ובועטת...

הלוקיישן שנבחר לאירוע זה, 'החווה' במושב מסילת ציון בין הרים וגבעות ובלי שכנים שישנים בין שתיים לארבע, לכן נחשוף אתכם למערכת טורבו סאונד אימתנית שתזכיר לכם את הימים הטובים של האומן 17 דאז.

ועכשיו נעבור לחלק האומנותי, האמת יש הרבה די.ג׳ייז טובים ומוכשרים בארץ שלנו, שיודעים לספר לנו בצורה מושלמת סיפור מוסיקלי סוחף ומרטיט.

אבל יש אחד כזה שמחזיק תואר דוקטורט בכל הקשור למוסיקת ההאוס לגווניה ותכלס הוא שולט ברחבה כאילו הוא מנצח על תזמורת ואנו הבליינים מצייתים לכל צליל וביט שיוצאים ממנו, גבירותיי ורבותיי תרשו לנו להזמין אתכם לסולו סט בן 6 שעות של אחד מהדי.ג׳ייז העסוקים בארץ - אלירן פאקינג אוסדון!

כן כן, באמצע היער בין הרים וגבעות תמצאו מסיבה ששווה לכם להיות..

אז איך מגיעים?

שלחו וואצאפ למספר הבא 0502510520

עם המילים בראנצ' שישי צהריים ותקבלו את כל הפרטים פלוס דרכי הגעה למקום.

קצת מינהלות:

• הכניסה עם אלכוהול אסורה בהחלט!

* ישנם ברים עמוסים בכל טוב במחירים מדהימים.

• תגיעו על מנת ליהנות ולגלות חווית מוסיקה עילאית, אז את הפוזה תשאירו בבית.

• נא לשמור על המרחב האישי של הבליין או הבליינית שלידכם, פשוט יש לנו אפס סובלנות למטרידים.

ניפגש ביער, PeLEozen.

 

צ'אפו תל אביב – הפתיחה – הערב!

המקום הבא שלכם – צ׳אפו.

היי לכולם, תזכרו טוב טוב איפה קראתם על זה בפעם הראשונה ותאמינו לי שגם לא האחרונה!

אי שם, בלב נמל תל אביב, נרקם לו מקום מהאגדות עם חצר לאפטרים מושלמים ועם אווירה שיש רק אצלנו במקומות שלנו.

המקום נבנה בימים אלו עם עיצוב חסר פשרות ועם מערכת סאונד אימתנית שלא תבייש אף די.ג'׳י. שיגיע להתארח אצלנו! התאריך המיוחל הגיע! הערב, חמישי, 11.7.

תתחילו לשנן את השם הבא בעולם חיי הלילה של תל אביב 'צ׳אפו' לאונג׳ בר מסעדה עם ניחוח של חו״ל... ומלא מלא אווירה שאין בשום מקום אחר.

לפרטים נוספים וסגירת מקומות - דברו איתי.