ביום ראשון השבוע(23.6), נערכו חצאי הגמר והגמר של הטורניר ע"ש אלירן בן לולו. לחצי הגמר הגיעו ארבע קבוצות. ריאל מדריד, מכבי נרקיס, ברנקו וויס ושובו.

בחצי הגמר הראשון, התמודדו ברנקו וויס מול ריאל מדריד. ברנקו וויס היו הראשונים לעלות ליתרון, אך ריאל מדריד לא נשברו והצליחו להפוך את התוצאה. אלא שאת ברנקו וויס המהפך הזה לא שבר והם הצליחו להשוות ממש ברגע האחרון של המשחק ובעקבות כך, המשחק הלך להארכה.

ההארכה הייתה מותחת ובסופו של דבר בהתקפה האחרונה, ברנקו וויס השלימו מהפך גדול ועלו לגמר. 2:3 לברנקו וויס בסיום.

חצי הגמר השני הפגיש את מכבי נרקיס מול שובו. המשחק נפתח בנוק-אאוט של מכבי נרקיס, שפתחה עם שלושה שערי בזק ונראה היה שהמשחק גמור, אך שובו חזרה בענק עם שני שערים משלה והנה זה רק שער אחד לטובת מכבי נרקיס. אך עם הרבה מזל, מכבי נרקיס הצליחה לשרוד את הדקות האחרונות, שהיו מותחות במיוחד ולעלות לגמר מול ברנקו וויס. גם בגמר מכבי נרקיס פתחה חזק עם שני שערים מהירים, אך שוב בעטה בדלי וברנקו וויס השוו את התוצאה. פה כבר בלט המזל לטובת הקבוצה מהנרקיס, כאשר שער עצמי של ברנקו וויס העלה אותה ל2:3 ובהתקפה האחרונה של המשחק, מתפרצת שלה סגרה עניין. 2:4 למכבי נרקיס בסיום, שזכתה בטורניר.

הטורניר מתקיים לזכרו של אלירן בן לולו ז"ל בנם הבכור של שושנה ומרדכי, אח אהוב לאביעד ויהודה, אשר נספה בתאונת דרכים מצערת קילומטרים ספורים מביתו, רק בן תשע עשרה במותו.

אלירן אהב לשחק כדורגל ולכן הוקם טורניר לזכרו.

 משה שטרית סגן ומ"מ ראש העיר הגיע לברך את המשתתפים בטורניר ואמר: "אני זוכר את אלירן בן לולו, אני זוכר את השבעה שלו. הוא נהרג בתור חייל. בגיל שלכם, מה שאוהבים לעשות זה לשחק כדורגל. ואין דרך יותר טובה מאשר לשחק כדורגל וכך להוקיר את זכרו של אלירן".