טלה
21.3-20.4

המציאות מכריחה אתכם לחשוב יצירתי ולפעיל את הכישרונות לטובת הנפש והפרנסה. אתם נכנסים לפרויקט הרפתקני אליו תקדישו את כל כולכם ועוד תגלו שלא יהיה לכם זמן לעצמכם. גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם, כמובן מדובר באלה הלא מועסקים והמועסקים יקבלו הטבות וגם קידום. רומנטיקה: אתם מתקדמים עקב לצד אגודל לכוון שאתם מקווים כנכון. העצמאיים ירגישו מתוסכלים לגבי עסקאות התקועות 'על הקצה'. לבעלי מערכת יחסים: להפתעתכם, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל חוסר האמון עדיין גדול. עדיין לא סיימתם עם הדירה. כדאי לעשות ספירת מלאי של חפצים כי אולי יש אי אלו שאפשר להיפרד מהם לתמיד. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי בנוגע לבעיות שאתם חושבים שאותם אי אפשר לפתור.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם חושבים לעשות דברים שלא עשיתם מעולם כדי להשיג אולי דברים שלא היו לכם מעולם. יש בכם רצון ונכונות לשינויים בתחומים שונים. מרבית הזמן יוקדש לחיפושים אחר קידום ואולי גם עבודה חדשה. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לכוון עיסוק אחר אליו אתם שואפים. ממליץ לחכות ושלא לשאוף לשנות מקום עבודה לטובת האחר. הרגיעו בנוגע לכעסים ישנים מהשקעות חפוזות ומההרגל לספר לרכלנים על הצרות הרומנטיות שלכם. אירוע חשוב מתקרב והולך. הפנויים יחפשו להעמיק קשרים והנשואים ייהנו מפתיחות מכוון בן/ת הזוג שיזכיר לכם את העבר הרחוק. הרווקים והפנויים רגשית: אתם חייבים להאמין לאיתותים שאתם מקבלים מכיוונים רומנטיים שהחלו עד שנה לאחור.

תאומים
21.5-21.6

בקרוב אתם מנצחים בדיונים אודות סכום כסף המגיע לכם מכל עניין ומקור. אתם מתנדבים לעזור לאחרים מכל הלב והנשמה. לא מומלץ השבוע לצאת לנסיעה או לביקור במקום המרוחק מאוד מן הבית, השתדלו שאחרים יגיעו אליכם. מידת הריכוז בנוגע לנסיעות ולנהיגה תהיה לקויה. הזדמנות להכיר אנשים בעלי אופקים רחבים. רגשות מוקצנים תוקפים אתכם לגבי הדמות אותה אתם אהובים. אני צופה  שבסוף תמצאו את שביל הזהב בנוגע ללבטים בשטח האהבה ובמחשבה על קבלת השונה בבן/ת הזוג, למרות הקושי בלהחזיר דו-שיח שפעם היה קולח ונעים לקדמותו. אתם מחפשים להתנחם במקומות אחרים, אך זה לא עוזר. יש לכם מלא סידורים דחופים - קטנים כגדולים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם עשויים לרכוש דברים שהזמן לא מתאים להם. שמרו על חשבון ההוצאות. המזל מחייך אליכם השבוע קצת יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים, רק משהו מטריד אתכם וזה קשור לשינויים שאתם רוצים בדרך חייכם. הדירה שאתם מחפשים תופיע לכם במקרה ומיד תבינו שאותה אתם רוצים. התמקדו בתוכניות לפרוץ קדימה במישורי תעסוקה ועשייה 'אחרת'. מי שתכננן ללמוד יגלה שמידת הריכוז שלו מקרטעת. הנשואים: אתם מסרבים לקבל את המוכתב לכם ואתם מגלים אומץ בלהגיב בחזרה על פגיעה בכבודכם. התחום הרומנטי מפתיע בפוטנציאל שהוא פורש בפניכם. במידה ותתחברו לנושא זה תהיה לכם הצלחה - בימים ראשון הקרוב ועד לשלישי הבא. זה הזמן לספר ולנקות את הלב.

אריה
23.7-22.8

שכחתם מועדים מסוימים וחשובים? זה הזמן לחפש מתנה למי שמגיע ולפצות על דברים הקשורים לענייני הלב. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו בחברת המשפחה הקרובה. זה הזמן לתכנן נסיעה מהנה באזור החגים הקרובים. חפשו במרץ חברים ישנים, ששכחתם אולי מאחור. אתם חשדנים בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג אבל העובדה הנסתרת שנרקמת בלבכם במשך זמן ארוך היא שאתם עדיין אוהבים את בן/ת הזוג המקורי/ת החרוט/ה על לוח לבכם. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי בנוגע לבעיות שאתם חושבים שאי אפשר לפתור. שאלת המיליון דולר שלכם קשורה לצפייה – איחוד שמימי - ולנס משמיים שיקרה לכם איך שהוא לפחות פעם אחת בחיים. הבדידות העמוקה שמורה בקפידה בסתר כדי שלא להכביד על אחרים.

בתולה
23.8-22.9

לחוגגים את חתונת הזהב: שבוע טוב לאהבה. הצעירים והפנויים רגשית יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. הישארו טבעיים, היזהרו ממשחקים הקשורים למשיכה של אחרים אליכם הקפידו לשמור על עצמכם. הגברים הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם המסורתית למרות שהם הכאיבו בנקודות הרגישות של בנות זוגם. יש עוד הרבה להתקדם ולבחון כנות נטיית בן/ת הזוג להשתדלות. הזוגות הבוגרים: בגדול תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים חוץ מאחד הבנים. הצעירים חסרי המנוח: המחשבות על ייעודכם בחיים לא נותנות לכם מנוחה. זה הזמן לחפש תחום אשר דרכו תוכלו להתקדם מקצועית. הכינו את המתנה לקראת אירוע קרוב. למרות המשפחה העוטפת אתכם בדאגה אתם לא מצליחים להסתיר רגשות הקשורות לאובדן נפש יקרה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע ירעיף עליכם אנרגיה למרות שעדיין דברים לא מסתדרים לכם כפי שאתם רוצים. אתם חדורים אמונה מחודשת בגלל משפט שנאמר לכם מפי אדם יקר וחשוב. תחושת הביטחון העצמי תסחף אתכם לכיבושים רומנטיים ומהר יתברר כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. קריירה: לא ממש בא לכם להשקיע יותר מידי מאמצים בעבודה וזה יוצר תחושה של תלות ואפילו התחמקות מההבטחות שנתתם אתם- לעצמכם בתחילת הדרך. הנהייה הבלתי פוסקת לכיוון השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש. געגועים לעבר יוצרים בכם רגשות אשמה מחודשים שחשבתם כי נעלמו מלוח זיכרונכם. הכאב על אובדן בן משפחה יקר גובר ואינו מרפה, למרות שחלפו לא מעט חודשים ושנים..

עקרב
24.10-21.11

אתם מלאי אמביציה. בין לילה אתם הופכים: למעשיים למאוד וליעילים, עד כדי שאתם מצליחים לשבור את מעגלי הגורל שחסמו דרככם עד כה. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות: בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. הסביבה הקרובה מצפה מכם להוביל ומסוקרנת באשר ליכולת המנהיגות שלכם. הזדמנות למצוא את הזיווג המתאים, במידה ויעשו הכול להוריד את החרדות מקשרים רגשיים. תעלומה גדולה בקשר למשהו שאתם לא מוצאים ממשיכה להטריד את מנוחתכם. נשארתם קצת מבולבלים בעיקר במישורים הקרובים לליבכם. אתם מבטיחים לעצמכם 'שהיום' אתם עומדים להיפטר מגורמי הסבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות לבצע זאת בפועל. ההרגשה לאחד את השורות בקרב חברים ידידים ומשפחה עוברת בכם מידי פעם מחדש.

קשת
22.11-21.12

השבוע תפגשו חברים ובני משפחה במסגרת כלשהי. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או לנסות ולבצע צעד עסקי חכם. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. אתם שוב מנקים את האבק מעל זיכרון האהבה הישנה ומסרבים להרפות ולשכוח. סימנים ערכיים מפוספסים שיכולתם לנצל עדיין מנקרים לכם בראש ולא עוזבים. אלה שלא מוצאים את עצמם מבחינת קריירה ובהקשר אהבה, מוזמנים להתקשר על מנת לברר זאת על פי הכוכבים. אתם עדיין מתמודדים עם רגשות אשמה שכאילו עשיתם משהו או הקפדתם על מישהו יתר על המידה בעברכם הרחוק. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה בנוגע לצד הזוגי והכלכלי.

גדי
22.12-20.1

אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה במיוחד. בעקבות זאת תחוו גל רומנטי קצרצר שימלא אתכם במחשבות על חופש, אהבה ורעות. המזל מחייך אליכם השבוע קצת יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים, רק משהו מטריד אתכם וזה ביחס להבטחה שלא קוימה מזה זמן רב. אתם בבלבול זמני רגשי ונפשי. היזהרו מטיפוס חלקלק שיציע לכם את העולם ומלואו. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות שלה חיכו די הרבה זמן. פחד הנטישה שוב מקבע אתכם למסגרת המחפשים פרק ב'-ג' בחיים: זה הזמן למחוק את כאב העבר על מנת לעשות משהו בשביל עצמכם. פנו לייעוץ אישי כדי לפתור בעיות שנתקעו לכם כעצם וכחרב על גרונכם.

דלי
21.1-18.2

השבוע למחויבים רגשית: אל תתנו למשהו פתאומי העלול להוציא אתכם מהשגרה. השבוע אתם במיטבכם מלאים בעודף אנרגיות למען אחרים עד כדי שאתם מעניקים ושוכחים את עצמכם. מקוריות ויצירתיות יוציאו את העוקץ מהמצבים שאתם מנסים להתמודד איתם. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו היוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. קומו ותשנו דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות, כדי שאלה יסייעו לכם לבצע: מהלכי הגשמה מקצועיים. קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין, מזה זמן רב אתם מזהים קנוניה 'המתבשלת' נגדכם מבלי יכולת לדעת איך ומתי להגיב. זה הזמן לחפש ייעוץ בתחומים הקשורים להסבה למקצוע אחר וגם בנוגע לתחום הזוגיות.

דגים
19.2-20.3

השבוע טוב למנוחה. אל תיתנו לטיפוסים חלקלקים ונחמדים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות או בלחתום על חוזים המקנים להם בלעדיות ויתרון עליכם. זהירות, כי האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם במידה לבצע מהלכים הרפתקניים מידי. לעומת זאת, השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה. לנשואים: מומלץ שלא להיכנע לרודנות ושלא לקבל יחס שלא מגיע לכם לקבלו. אתם סובלים מהגב הסינוסים ומאזור הראש וזה אומר שמשהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד ללא עזרה משמעותית מבית ומחוץ לו. פחד הנטישה משאיר אתכם עם בן/ת הזוג מבלי שתממשו את הכוונות שלכם להיפרד. זה הזמן לייעוץ אישי כדי ללמוד איך לתקן דברים שנצטברו להן כחבילה מרירה אחת גדולה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay