גן אופל (ממ״ד) בבית שמש קיבל אתמול בערב פרס ארצי כמוסד מצטיין של משרד החינוך. פרס זה מוענק לראשונה בעירנו לגן ילדים.
התהליך כלל בחירה קפדנית על ידי ועדה אליה מוגשים מוסדות חינוך מומלצים מכל שכבות הגיל כשהסיבות מגוונות וכוללות החל מהישגים לימודיים ועד לאקלים חינוכי יחודי.
ועדת השיפוט לפרס החינוך סיירה בגן ושמעה על התוכניות הייחודיות והיוזמות החינוכיות בתוך הגן ובחצר וכן שמעה את הורי הילדים עם הצרכים המיוחדים על תוכנית השילוב שמייחד את גן אופל ומשלב בדרך קבע ילדים עם צרכים מיוחדים מגן שנמצא בצמוד וכן ילד על הספקטרום מגן באיזור.
הועדה בוחנת עשרות רבות של מוסדות שהגיעו לשלב הסופי וכאמור גן אופל היה אחד מהנבחרים. 
את הפרס קיבלו הגננת- רחל אמסלם, הסייעת גילה אדרי, המפקחת על הגן, ג׳ולי מלמד ויהודית דרעי, מנהלת מחלקת גני הילדים בעיריית בית שמש, יהודית דרעי.

 

ראש העיר, עליזה בלוך בירכה את צוות הגננות ואת מנהל החינוך: ״גן אופל מביא לעיר כולה גאווה עצומה וכבוד על פועלו יוצא הדופן למען הילדים עם הצרכים המיוחדים. הפרס הניתן הוא הכרה על עבודתן המרשימה של צוות החינוך של הגן ואני גאה בהן. אני שמחה שבית שמש מקדמת גננות ליצירתיות ולהתפתחות אישית ומקצועית ולאנשי המקצוע והחינוך להרגיש שיש להם את הכל בכדי להצליח״.

סגן ראש העיר והממונה על תיק החינוך, הרב ישעיהו ארנרייך: ״אני מברך את צוות הגננות על ההישג המרשים ועל הכבוד העצום שהעניקו לעיר״.