העור כבר מזמן לא שמור רק לספות בסלון ומכנסי עור על אופנוענים, וכעת הוא עושה דרכו גם לתוך הקיר בבית עם טפטים דמויי עור שמשווים לחלל מראה יוקרתי ומודרני. הטפטים דמויי העור מעניקים הזדמנות להלביש את הקירות ולכלול אותם בטרנד שלנצח יישאר באופנה, ובאותה נשימה להחזיר את תפירת ההדפסים בעבודת יד למרכז העניינים.

בעבר, הייתה המתפרה נחלתו של כל אדם שרצה לייצר או לתקן את בגדיו, והמלאכה הזו נעשתה באופן המוני ואחיד. המהפכות בתחום שלא איחרו לבוא, שינו את כללי המשחק, העלימו את המתפרות מעל פני האדמה והפכו את ייצור הבגדים לתעשייה שמגלגלת מיליונים ועומדת בפני עצמה. כעת נדמה שההיסטוריה חוזרת עם סדרת חיפויי הקיר החדשה ATELIER של המותג הבינלאומי ARTE.

Atelier, כשמו כן הוא, מציג סדרת הדפסים שנתפרו בעבודת יד, אשר מעניקים לחלל תחושה של מתפרה, ולקירות ניתן מראה של בגד מעור שנתפר במיוחד למידותיהם.
ההדפסים נעים מצורות גאומטריות פשוטות כמו ריבועים ועד לצורות ביזאריות ולא שגרתיות כמו שילובי משולשים ומקביליות בשלל צבעים ועיגולים המתנגשים זה בזה.

בין הטקסטורות המוצגות בסדרת הטפטים, בולטים במיוחד הדפסי המשבצות, שאנו רגילים לראות בעיקר על חולצות פלנל, שמיכות פיקניק, מפות שולחן ומחברות חשבון בבית הספר. הדפסי המשבצות דמויי העור שעוטים הקירות מוכיחים כי השילוב בין השניים יכול להיות אופנתי ועדכני מתמיד.

ELITE HOMEWEAR חברה העוסקת בתחום העיצוב והלבשת הבית, כולל פיתוח וייצור בדי ריפוד, עורות, טפטים ואביזרים נלווים המשווקים בארץ ובעולם. חברת עילית מתמחה בתפירת וילונות בהתאמה אישית, תוך שימוש במבחר בדים רחב ותוך שימת לב למכלול הצרכים והפתרונות הנדרשים לחלל הבית. חברתנו מייצגת באופן בלעדי מותגי אופנה בינלאומיים מהמובילים בתחום בדי הריפוד, הוילונות, הטפטים והמוצרים לבית, כגון: Ralph Lauren, Designers Guild, Chivasso, Carlucci, Jab Anstoetz, Arte.בנוסף מספקת החברה  פתרונות לפרויקטים ציבוריים: בתי מלון, מסעדות, דיור מוגן וכו'.


ניתן להשיג בעילית הלבשה לבית 

הרצל 37, תל אביב

03-5181542 ובאתר החברה: http://elitehome.co.il.


צילומים: ARTE STUDIO