טלה
21.3-20.4

אתם כועסים על אי יכולתכם להיפרד מקשר כפייתי לבן/ת זוג התוקע/ת אתכם. לעוסקים במכירות: כושר השכנוע שלכם יהיה במיטבו, אתם בסימן עלייה. כספים יגיעו ויאזנו את חשבונכם הפרטי. חלק מבני המזל יתבשרו ביחס למישהו המעוניין בנכס יקר אותו ביקשו למכור או  להשכיר. בשבוע הבא אופטימיות זהירה בנוגע לבן/ת הזוג מן העבר. רגיעה ביחס לנושא התעסוקה ולכספים תמלא אתכם בתקווה ובחיוך. הפנויים יפנו לחפש בעקשנות את אהבתם למרות שאין זיווג באופק. רגיעה בנושא התעסוקה ולכספים תמלא אתכם בחיוכים נינוחים ביום שלישי. במידה ואתם מתקשים למצוא נתיב חדש בו עליכם לצעוד, פנו לעזרתו של איש מקצוע שמומחה לווייז החיים, שיחשב לכם מסלול מחדש.

שור
21.4-20.5

אתם לא מקבלים השבוע שום ביקורת ורגישים לכל הערה קטנה כגדולה בתחומי הבית. מצד שני אתם פופולאריים, דבר שידחוף למחשבה לצאת אל מחוץ לארבע הקירות, אך בינתיים יש לכם רק את החצי אומץ לכך. אתם מרגישים בודדים בחברת בן/ת הזוג, דוחים סיפוקים ופתרונות ומוצאים נחמה בחיק הילדים והאחיינים. מקוריות ויצירתיות יוציאו את העוקץ מהמצבים שאתם מנסים להתמודד איתם. הנשואים יחפשו דרכים לפתור בעיות שנערמו המון זמן. אתם מחפשים מימון מתאים להישרדות האחרים. קריירה: כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/ת הזוג ומובטחת לכם ההצלחה. אמנם יש לכם כספים שאגרתם הרבה זמן, אבל אסור לכם להיכנע ליצר הפזרנות ולנתינת היתר. שמרו את הכספים לימים אפורים וגשומים.

תאומים
21.5-21.6

אתם לא יכולים לבצע דבר עד הסוף מבלי שהשכל יגבר על הרגש. רגישות היתר תופנה לתא המשפחתי אותו תבקשו לגבש. מחפשים פרק ב' בחיים מצד אחד ומצד שני מאמצים את פשרת המחדל, משכנעים עצמכם שהיא זמנית תוך געגוע למה שבן/ת הזוג היה/הייתה בשבילכם בעבר. לפנויים רגשית: אתם מחכים לסימן רומנטי במועד משותף שהיה חשוב לך/ם פעם. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו מול אלה שלא הוכיחו שאתם ראויים לחיזור וליחס כמות שאתם הענקתם להם בשפע בעבר. אתם מהססים לגבי רכישת משהו מן הלב למען מישהו היקר לליבכם, מחשש שינצלו זאת לרעתכם. רגיעה בנושא התעסוקה והכספים תמלא אתכם בסיפוק.

סרטן
22.6-22.7

שבוע בו יוזמתכם תתקבל בברכה, דומה שהיקום מסוקרן באשר ליכולת המנהיגות שלכם. תגלו שאתם יכולים למצוא זמן איכות בחוג המשפחתי האוהב ושזה לא אמור להפריע לכם בתחום הזוגיות.  השתדלו להיאזר בסבלנות, להימנע ממתיחת ביקורת ונסו לאמץ מעט גמישות מחשבתית. הדבר יקל עליכם להבין את בן הזוג ויציג אתכם באור חיובי. הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם מחדש. בקרוב אירוע משמח הנקשר לתחום העבודה, שם תזכו ליחס מעולה ותתקבלו בזרועות פתוחות. הפתעה נוספת מצפה לכם מכיוון המעסיקים העוקבים אחריכם בדריכות רבה מזה זמן מה. אתם מתפייסים עם מישהו שתרם לכם ממרצו כדי שתגשימו את הדברים הכי נפלאים בחיים. אתם רוצים לשנות מגורים.

אריה
23.7-22.8

מוחכם עובד כמו מחשב, בעיקר לגבי הנושא הרגשי. משהו טוב יקרה לכם לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. אתם מתנדבים לעזור לאחרים. כושר ההסתגלות המעולה שלכם יאפשר לכם להשתלב במהירות, להתמזג בסביבה החדשה ולהתאים עצמכם מבלי להפריע או לכפות את נוכחותכם. עליכם ליטול יוזמה ולהפגין השתדלות. כל אלו שתפגשו יחפשו להיות אתכם בזכות יכולתכם לגייס את הסבלנות בלהקשיב לאחרים. החיצוניות והאינטואיציה שלכם תהיה ברוכה וקולעת לתוך האמת הפנימית של אחרים. דברים שאמרתם פעם שיקרו - קורים לאחרים וזה גורם לכם לגלות שוב את עוצמתכם הרבה. שיחות נפש עם אחים וחברים יתנהלו סביב חבר/ים שאבד איתו/ם הקשר בנבכי הזמן. ירושות או נכסים, עדיין מעסיקים אתכם.

בתולה
23.8-22.9

מרבית ימי השבוע תעסקו בעבר ובכל הקשור לאהבה ולפרנסה. אתם עובדים במלוא המרץ כדי להדביק את קצב החיים התובעני. אתם חשים בצורך להתפרק ולהשתחרר מהקיפאון הרגשי והכלכלי. בתחום החברתי: זהירות מפני תאונות מילוליות קטנות בכול ימי השבוע. התרגשות רבה עלולה לתקוף אתכם בנוגע לתחום הכספי. מומלץ לשמור את סודות ההצלחה שלכם מאזניים אחרות ולזכור שלבעלי האוזניים יש גם פה להעביר זאת הלאה. תרגישו טוב ללא קשר לאירועים רגשיים הפוקדים את המשפחה. אתם רוצים ליהנות מהחיים ולפרוש כנף. אתם מחשבים מסלול מחדש, טיול שקול, ומקפידים שלא יחרוג מיכולתכם הכספית. הפתעות טובות בקרב ההישרדות הבירוקרטי בנוגע לזכויות המגיעות לכם או לבן/ת משפחה.

מאזניים
23.9-23.10

מצב הרוח משתפר בהדרגה. מצד שני אתם מוצפים פסימיות לעניין הקריירה ומנסים להאשים את כולם בכך. הגיע הזמן להיפטר מלהטיל על אחרים את הכול. מישהו יקר יבוא לביקור וישנה את מצב רוחכם לטובה. המלצתי היא שתיקחו ברצינות את העצות שימסרו על ידי גורמים 'אופטימיים', המבקשים את טובתכם. בלבול הקשור לבן/ת הזוג ייעלם כשתקבלו הסבר שירחיק את החשדות מלבכם. סיכוי לגיבוש משפחתי מוצלח יותר. שיגרת החולין מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם מושכים אליכם משיכה ואהבה. המשיכו בכוח ההתמדה המאפיין אתכם ותכניסו שינויים בתחומי: העבודה, הלמידה, הרומנטיקה והנישואים. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות הקשורות לפיננסים וליחסי חברה. העמיקו את הידיעות שלכם באינטרנט.

עקרב
24.10-21.11

אתם מרגישים שאתם חייבים לעמוד על שלכם בניגוד לעמדתכם התמימה בעבר. אם תתגברו על המחסומים, אתם עשויים להצליח בכך מאוד. מתגעגעים כרגיל לקשר מן העבר וזורמים בינתיים עם מה שיש. אל תוציאו כספים מיותרים על חברים שלהם לא מגיע כלום. העדיפו את הקרובים אליכם באמת. בגזרה התעסוקתית או העסקית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר על עבודות שבעבר לא הכי רציתם לקבל. קריירה: מי שלא מצא אהבה ויחסי רעות בתחום העבודה ימצא את מבוקשו. זה הזמן לספורט למען הגזרה והנשמה. טיפ: דווקא כעת שאתם חלשים מבחינה אנרגטית, אתם פתאום מגלים שלחיים יש כל כך הרבה מה להציע. זה הזמן לדעת יותר על עתידכם.

קשת
22.11-21.12

מגמת האופטימיות המחודשת עלולה להיעצר לכמה ימים בנוגע לתחום הרומנטי, אך זה זמני בלבד והמגמה לאחר מכן תמשיך לבלוט לטובה. לאחר סימני התקרבות ראשוניים, בן/ת הזוג לא מסביר/ה לכם היכן עומד הקשר. אתם מצוברחים, המשפחה מנסה לעזור אך אתם לא כל כך מקשיבים. הרעיונות והיוזמות שלכם תקועות לאור הקשיים הבלתי צפויים 'והאויבים הרגילים' שלכם בעבודה. הניחו לתכניות לכמה ימים ויתברר שהירידה הייתה זמנית. הזמנה לאירוע חשוב עומדת להגיע אליכם. קידום או העלאת שכר קרובה להגשמה כולל ההכרה ביכולתכם. ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת ומחייכת בפתח גורלכם. קחו אותה בשתי ידיים. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מקבלים כוחות ופתאום בא לכם לעבוד וליצור במרץ שהיה רדום די הרבה זמן. החלטה אישית, ערכית וכלכלית חשובה עומדת על הסף. טיפ השבוע: אל תעזבו את מקום העבודה בכל מחיר, כי ייתכן מאוד שתתוגמלו על עמל הכפיים לאורך העסקתכם. לפנויים: רגשות המלאים בגעגוע תוקפים אתכם ויוצרים בעיות הזוגיות העכשווית. אתם חושבים על להיפרד ולמצוא זיווג אחר, אך אין בכם את הכוח לבצע זאת בפועל. חוסר הסכמה עם בן/ת הזוג עשוי להוביל לתחושת ריחוק פיזית ולעצבות. פנו לייעוץ על מנת לפתור את בעיות חוסר האנרגיות המשפיעות גם על התחום המקצועי וגם בתחום האהבה, שם תמיד אתם אוכלים אותה.

דלי
21.1-18.2

אתם נעים בין חיוך על השפתיים ולבין מרירות ישנה. דומה שריבת הכספים יצרה מריבה. מגמת האופטימיות, שאפיינה את השבועות האחרונים, עלולה להיעצר בנוגע לתחום הרומנטי, אך זה רק לזמן קצר בלבד והמגמה תימשך לאחר מכן. דרך חברים או ומכרים תכירו בן/ת זוג ובעקבות זאת התקווה שוב תציף אתכם בהתלהבות ובשמחה. בעבודה ובבית הרעיונות שלכם נתקעים לזמן מה, לאור הקשיים הבלתי צפויים. מתעוררת ביקורת ורכילות כלפיכם במקומות עבודה, תנסו להתעלם ממנה. משמעות האהבה תכה בכם בכל כוחה, כתוצאה מגעגועים לבן/ת הזוג. אל תתייאשו מרכילות זולה. משהו טוב יקרה לכם בנוגע לעבודה, לאהבה ולתוכניות להתפתח. הלא יודעים איך לצאת מהבעיות, מוטב שיחפשו ייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

שבוע מעורב כמו סלט מיונז. מצבים מביכים בחברת הלוחצים על התקרבות רגשית. זה הזמן הכי טוב מבחינת הפנויים לצאת ולחפש את המשלימ/ה. תהיו כמשרים רגיעה כלפי הסביבה הקרובה. קנייה/ מכירת של כלי רכב או דבר יקר אחר ייצאו אל הפועל. אם זה אכן יתגשם, זה יהיה מוצלח במיוחד. הילדים יהיו במרכז העניינים ולהם תעניקו את מירב הכוחות והמשאבים. הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה. בעיות של חוסר זמן גורמות לכם תסכול ומעכבות את דרככם אל האושר הפנימי. אל ייאוש האויבים הגלויים או הנסתרים ייפלו בקרוב תחת רגליכם. זה הזמן לייעוץ אישי כדי למצוא נתיבים חדשים על מנת לזרז בואם של הטוב וההצלחה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay