ביום חמישי בשבוע שעבר התקיימו שלבי חצי הגמר והגמר של הטורניר לזכר אביב אברג'ל, הנערך זו השנה ה-14. המשחקים התקיימו במגרש של אולם הספורט "שייבר". בחצי הגמר הראשון הביסו בי"ס לוין את בי"ס ז'בוטינסקי בצורה מרשימה 1-4. בחצי הגמר השני הביסו בי"ס הראל בצורה לא פחות מרשימה את בי"ס לוי אשכול 3-0. היה נראה שהגמר יהיה שקול בין שתי קבוצות חזקות, אך בפועל הוא הסתיים בנוק אאוט מוחץ נוסף של בי"ס לוין, שהביסו 1-4 את בי"ס הראל וקטפו בצורה מרשימה את המקום הראשון, עם מאזן שערים 2-8, בסיכום שלבי חצי הגמר והגמר.

אמו של אביב אברג'ל, גאולה, מסכמת את הטורניר, בדגש על כך שהוא עבר חלק ללא אירועי אלימות: "היה טורניר שמח לילדים. הם שיחקו וניצחו כמו גדולים בלי אלימות וזה הכי חשוב כמו כל שנה. את האליפות לקחו בי"ס לוין, קבוצה חזקה וטובה. תודה לסגן ראש העיר, שכיבד אותנו במעמד ושוב תודה לעמוס מימון ולאיציק קניזו על כל שנה ושנה וניפגש בעז"ה בשנה הבאה.

בי"ס לוין : "נודה לסגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית, עמוס מימון, איציק קניזו, אלירן סגל, נדב מימוני מ"עיר ללא אלימות" וכמובן למשפחת אברג'ל, שסיפקו פיצות וארטיקים לילדים לכל אורך הטורניר".