תלמידי כיתה ה' בבית ספר ז'בוטינסקי הלומדים בתכנית קוד ורובוטיקה עם המורה אביטל ברון השתתפו בתחרות פיתוח ותכנות משחקים שהתקיימה במחוז. 

שלושה משחקים שביה"ס הגיש לתחרות עלו לשלב הגמר. מתוכם שני משחקים נבחרו למקומות הראשונים : במקום השני המשחק שפיתחו ליאל אדרי וניר ברוך. במקום השלישי המשחק שפיתחו נויה אליהו וליאן שמואל.  בנוסף אליהם גם המשחק שפיתחו ליהיא דוד, שירה כהן ושי דוד הגיע לשלב הגמר. 

ההישג של המתכנתים הצעירים הגיע לאחר השקעה רבה, עבודה קשה, דבקות במטרה, שיתוף פעולה ועבודת צוות של כל הצוותים. זוהי התחרות השנייה השנה בה תלמידי ביה"ס בתכנית קוד ורובוטיקה מגיעים להישגים מרשימים, לאחר שלפני כחודשיים עלו לגמר הארצי וייצגו את ביה"ס והעיר באליפות הסייבר הישראלית בתחום הרובוטיקה. 

מ'ז'בוטינסיקי' נמסר: "אנו גאים בתלמידים הנהדרים שממשיכים ללמוד, לחקור, לחלום ולעבוד קשה על מנת להגיע להישגים בכל התחומים".

ראש העיר דר' עליזה בלוך פגשה את התלמידים המתכנתים ומורתם אביטלוכך כתבה עליזה בדף הפייסבוק שלה:

"בבית ספר ז'בוטינסקי משקיעים מחשבה רבה בטיפוח מצויינות. היום נפגשתי עם נבחרת התכנות של בית הספר. שבעה תלמידות ותלמידים שלמדו במהלך השתיים האחרונות לתכנת משחקים ורובוטים. התלמידים הציגו בפני את המשחקים שתכנתו - משחקים שהגיעו לגמר בתחרות של מחוז ירושלים. שניים מהמשחקים אף זכו במקומות השני והשלישי בתחרות. התלמידים שיתפו אותי בחלומות שלהם לעתיד ורגשו אותי בשאיפותיהם הגבוהות. אמרתי להם כי "בית שמש - עיר העתיד" היא לא רק סיסמא בזכות ילדים כמוהם, שבחרו מגיל צעיר במצויינות כדרך חיים"