שבוע של קונצרטים במרכז הקהילתי פסגות השבע. אתמול בקונסרבטוריון העירוני בית שמש במרכז הקהילתי "פסגות השבע" התקיים קונצרט חגיגי גדול לכבוד סוף שנת הלימודים, דבר שהביא לתפוסה עד אפס מקום.
התוכנית הייתה מעניינת ומגוונת מאוד, שבנוסף למופעי הסולו הופיעו הרכבים שונים, שביצעו מוסיקה קלאסית, ג'אז ופופ.
כל הביצועים היו ברמה מאוד גבוהה וזכו למחיאות כפיים סוערות ונלהבות. במהלך הקונצרט נאמרו מספר מילות ברכה מפי האורחים שהגיעו:
מנהל המרכז הקהילתי פסגות השבע מימון בן חמו,
עמית קדמון מנכ"ל רשת המתנ"סים, מ"מ וסגן ראש העיר משה שטרית והממונה על המתנ"סים. המברכים אחזו בדיעה אחת על הקונסרבטוריון והודו על פעילותו הענפה לטובת כלל הקהילות שבעיר. מנהלת הקונסרבטוריון מרינה קוגן סיכמה את פעילות הקונסרבטוריון אותו היא מובילה בשנתיים האחרונות.  הסיכום היה מלווה במצגת שהוקרנה על מסך גדול. בנוסף דיברה מרינה קוגן על חזון הקונסרבטוריון ועל תוכניותיה לעתיד, ביניהן ההכנות לפתיחתה של המחלקה למוסיקה מזרחית אנדולוסית.
ניתן היה לראות אתמול את מימוש החזון כמרכז ללימודי מוסיקה רב תחומי הפתוח לכולם, ומרכז תרבות שמקרב לבבות ומחבר בין אנשים דרך מוסיקה. כל הנוכחים שמו לב לכך, ודיברו על כך שבאולם ישבו תושבי העיר בית שמש מכל העדות.
מרינה קוגן מסרה בסיום הערב: "אני רוצה להגיד תודה ענקית לצוות הפדגוגי על העבודה המצויינת, שבזכותם אנו מגיעים להישגים מרשימים! אני רוצה להודות גם להורים ולתלמידים שמשקיעים ולומדים. אני שמחה שזכינו לראות התקדמות מרשימה אתמול בקונצרט".
באוירה חגיגית זו הסתיים הקונצרט הגדול זה שחותם עוד שנה מוצלחת של תרבות ומוסיקה בעיר בית שמש.