טלה
21.3-20.4

השבוע תיקלעו לאי הבנות על בסיס דעות קדומות ושל חוסר אמון כלפיכם אך בסופו של דבר תגיעו להבנה ולפשרה שתעשה לכם טוב. אתם חצויים בין השכל לרגש, מאוד קשה לכם לבחור את הדרך הנכונה לשכנע את בן/ת הזוג לחזור לתלם המוביל לאושר. בתחום החברתי או המשפחתי מישהו ירגיז אתכם בלי כל סיבה שאתם בכלל יודעים ומבינים ותרגישו ששוב אתם נכנסים למעגל-ולבומרנג שיחזור שוב על עצמו. משפטים הנוגעים לזכויות ולירושה שוב יעניינו אתכם. אתם ממשיכים להתגעגע לדמות חשובה שהייתה בחייכם והאבדה הזאת משפיעה מאוד על מצב רוחכם - לטוב או לרע. צלצלו לכאלה היכולים לייעץ לכם ברוב תחומי החיים - בעיקר בתחום הרגשי והכלכלי.

שור
21.4-20.5

שבוע חביב ויחסית אופטימי, בו יחמיאו לכם וגם מצד כאלה שלא פרגנו לכם עד כה. בקרוב יאותתו לכם על הרצון שתחזרו למקום הטוב בו הייתם. במילים אחרות, אתם לא יודעים איך לחזור במנהרת החיים לאחור בזמן למקום בו הייתם בטוחים ומאושרים. החזירו אהדה וחיוכים אל אלה שבאמת מחבבים אתכם. אל תמעיטו בערכה של מחמאה שבאה מן הלב. תקבלו הזמנה לאירוע משמח, שם תגלו שאתם עדיין נחשבים וחשובים. השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות אם תטרחו לשתף פעולה עם כלל המשפחה. מצב רוחכם מתנדנד בעיקר בשל הנטל הכלכלי והערכי, אך אין בסיס לחששות שלכם, כי אני מוצא שבקרוב יהיה יותר טוב מעכשיו.

תאומים
21.5-21.6

שבוע של אקשן: בעבודה, ובחברת ידידים קרובים. הצלחה בקרב חברים לעבודה ובתחום החברתי שם אתם חביבים על כולם. גורם על רקע רומנטי ת/יזדקק לעזרה ויתכן שתהססו להושיט יד מחשש להיפגע. התקוות לחיזוק הקשר הרומנטי מתעוררות מחדש לצד הצעות ורמזים רומנטיים מכיוונים בהם אתם ממש לא מעוניינים, כי בתת מודע אתם בעצם רוצים את אהבת החיים שלכם בחזרה אבל פוחדים לחזור ובמקום זה מסתגרים. כספים להם ציפיתם מתעכבים, אך בעקרון הם בדרך אליכם. אתם מהססים לגבי מקום העבודה הנוכחי, פוזלים לכיוון חדש וחוששים לבצע את השינוי. השגרה היא זו שהורגת לכם את הנאות הזמן והרגע. זה הזמן לפתח את תחום הספורט מחדש - למען היופי והבריאות.

סרטן
22.6-22.7

אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות שבחלקן יתגלו כחיוביות. בקרוב אתם מחפשים מקום מגורים אחר, או לטפל בקיים וזה קצת מלחיץ אתכם. קריירה: סוף סוף יגיעו לאוזניכם שמועות חיוביות ביחס אליכם, שיעשו לכם טוב. כספים יגיעו. תקבלו ידיעה שאתם קרובים לסיומו של חוב רגשי או כספי. הרווקים והפנויים ירגישו בדידות כפולה. יתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרוב בכל בנוגע לניסיון התחברות לנפש קרובה מחדש. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. זהירות, כי אתם עלולים להפסיד במערכה השקטה. הפנויים בתחום הרומנטיקה: קחו פסק זמן מלרדוף ובלהתאמץ, אל תהיו כמובנים מאליהם וכנותנים יותר מידי כי זה יהיה כבבחינת הריצה אחר הזנב של עצמכם.

אריה
23.7-22.8

הרומנטיקה שוב בורחת לכם דרך חלונות חדרי הלב, כאשר בן/ת הזוג לא יודע/ת ומעריך/ה את טוב ליבכם. בעקבות זאת אתם מתגעגעים לעבר ולמה שהיה לכם בשפע רב. עליכם להשקיע מאמצים על מנת שלא לתת לאף אחד לקחת אתכם כמובנים מאליהם, שיקבלו אתכם כפי שאתם ולא כפי שאחרים רוצים שתהיו. שמועות כלשהן לגבי מי שאתם אוהבים בסדר מגיעות לאוזניכם. בעבודה אתם עשויים לקבל רמז לגבי קידום מהיר או בהקשר לכספים ולזכויות המגיעים לכם. זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית בנוגע לבעיות התקועות לכם כעצם בגרון. כבר זמן רב אתם מתגעגעים לבני מזל תאומים ודלי.

בתולה
23.8-22.9

השבוע תנהגו בקלילות בגישתכם לחיים נוכח הבעיות מבית ומחוצה לו. מישהו ירגיז אתכם מבלי שתהיו בכלל אשמים. הפרשה תימשך שבועות מספר. נסיעה חשובה ממש קרובה למימוש ואתם מתרגשים לקראתה. המשיכו להיות קשובים לעצות בעיקר ביחסי אנוש או לגבי איך למצוא עבודה כלבבכם. הקשיבו יותר לנשמה ולנפש וזה עשוי לעזור לכם להתמודד עם דאגות כלכליות סבוכות שעל הפרק. חדשות כלפי בן/ת הזוג מתחילים לחלחל החוצה. החששות שלכם בנושא הקריירה והעבודה נעלמים ואתם שוב מחייכים. אתם מרגישים מרומים וכלא מחוזרים מספיק במסגרות מחייבות ובנישואין. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי דווקא בתחום הזוגיות והאהבה והדגש יהיה בהקשר הגעגוע ליחס שקיבלתם בעבר מבן/ת הזוג.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע מורכב עם הרבה סימני שאלה בעיקר בתחומים הרגשיים והרומנטיים. אתם יעילים בעבודה אך לחוצים בחברת המשפחה בבית. אל תדרכו על יבלות ישנות בעיקר שלא לקנא ולהתפרץ בגלל כעסי העבר וההווה. בתחום הקריירה: הידיעה הטובה בדבר קידום קרוב תשפר את מצב הרוח. קנאים ואויבים סמויים בעבודה חושפים את פרצופם הצבוע מחדש, אבל אתם תהיו אלה הצוחקים אחרונים. במקביל, אתם מחכים לתשובה בקשר לעבודה אחרת או לקידום. לבעלי חלומות: תתעודדו, אף פעם לא קורה שהשמיים נוטעים בכם משאלה מבלי לתת לכם מפתח להגשימה. ידיעות משמחות לגבי קידום אפשרי הנוגע לכם באמצע השבוע. יש לכם סוד נסתר? צלצלו לייעוץ אישי דיסקרטי בהקשרים רגשיים, כלכליים ומגמות מקצוע.

עקרב
24.10-21.11

השבוע הדברים שעל הפרק נחתכים לכאן או לכאן'. שאלות חסרות פתרון אודות ירושות או כספים התקועים להם כאבן שאין לה הופכין ממשיכות להטריד את הסובבים אתכם. אלה שלא מצאו עבודה, יופתעו לשמוע השבוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. הגיע הזמן לשליחת קורות חיים המנוסחים יפה ומחדש. הנושא הרומנטי תקוע והוא זה שתוקע אתכם באותו מקום. אתם מאוד חשדניים לגבי בן/ת הזוג מפני שאינכם מקבלים תשומת לב ופרגון מזה המון זמן. אתם פוחדים מעימות חזיתי רגשי. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. קידום המכירות יגלה סימנים חיוביים באמצע השבוע. אלה שלא עובדים חייבים ייעוץ אישי בנוגע למזלם התקוע במשך שנים.

קשת
22.11-21.12

רגעים מרגשים בחברת איש/ה מיוחד/ת ימלאו אתכם השבוע בצפיות להמשך תמיכה רגשית וערכית. אתם רוצים לעשות סדר בבלגן ולא מזהים את החוסמים אתכם מבחינת קידום וכספים. אויבים נסתרים או גלויים יעלו לכם את העצבים מחדש. לנשואים או לפנויים: סימני התקרבות ראשוניים, מכיוון בן/ת הזוג. התשובה שלה אתם מחכים חיובית והיא בדרך אליכם. התרגשות לקראת עניינים משפחתיים ובעיקר בגזרת הילדים. כבוד ביחס לאחד הילדים יציף את ליבכם בגאווה. אתם מבקרים אנשים יקרים לכם, ויתכן שיבואו לבקר אתכם- ממקום רחוק. פנו לייעוץ לפתור בעיות בתחום המקצועי וגם בתחום האהבה. שחררו כעסים כלפי אחד ההורים. זה הזמן לקצת ספורט - למען היופי והבריאות.

גדי
22.12-20.1

שבוע מוצף בשפע של אור ואהבה יחכה לאלה שיעשו הכול כדי להיות ראויים לכך. תזכו להפתעות כשתהיו במקומות רחוקים או קרובים. תקבלו יחס מיוחד ממשפחה ומכיוון הילדים. במידה ותתאמצו להגיע לפשרות תהיו יכולים לסמוך על כך שהשינויים שתקבלו על עצמכם יתקבלו בברכה בכל המישורים. הכישרונות שלכם שוב יעלו על פני השטח, ויתקבלו באהדה ובהערכה גלויה. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם שיהיה חכם ויעיל. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את התחתונה בכל מה שקשור לבני המשפחה הקרובה והרחבה. רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה. תקבלו צלצול חשוב ממישהו שלא ראיתם המון זמן.

דלי
21.1-18.2

אהבתכם החצי אפלטונית תחשוף שוב את פניה הנסתרות בערפל ואני מציע לבדוק אותה דרך ההיגיון ופחות עם הלב. אתם רוצים לגשר על פערים אבל בן/ת הזוג לא מניח/ה לכם לעשות זאת. הקנאה מצד חברים לעבודה תעלה לכם על העצבים ואתם מתחילים לפעול כדי להביא את זה לידיעת הממונים. החלטות לעזוב עבודה יידחו כדי לחזק את מיקומכם הערכי. אתם מסרבים לתת לאחרים להכתיב לכם את הדרך לאושר שלהם כי אתם מספיק חכמים לדעת שההצלחה פירושה רק מה שאתם רוצים באמת. שימו לב: האהבה מתחמקת לכם בין הידיים רק בגלל שאתם נותנים יתר על המידה ומשורש הנשמה. צלצלו לדעת יותר על עתידכם.

דגים
19.2-20.3

על רקע ימי הקיץ הלוהטים, השבוע יאופיין בהחלטות אישיות פשרניות בתחום: המשפחה, העבודה, הילדים והזוגיות. מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה, שכן המצב הכוכבי הצביע על הצלחה ושגשוג. במידה וכך, תזכו לקידום תוך זמן לא רב. אנשים פתאום יתגעגעו אליכם, מה שפחות הרגישו המון זמן לפני כן. לחסרי הזיווג אני מייעץ לצאת ולהעז, שכן הסימנים מראים על רצון טוב מסימני השמיים. בעלי העסקים ינשמו לרווחה. רגעים יפים ומרגשים בחברת המשפחה וחברים מן העבר. צלצלו לכאלה היכולים לייעץ לכם ברוב תחומי החיים. החופשה האחרונה עשתה לכם טוב ואתם מחכים לזו שתגיע בקרוב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay