טלה
21.3-20.4

השבוע אתם זקוקים לתמיכת הקרובים כי תרגישו שטעיתם בשיקול דעת בנוגע לאהבתכם ובשל התקפת נקיפות המצפון הישנים. אתם מתעניינים בסתר ומחפשים מידע על אהבת החיים שלכם. חיכיתם למכשיר חשמלי ואולי גם לנקשר למקצוע שלכם. בסוף השבוע הנוכחי זה יתגשם ובגדול. בנוסף, חברים יפתיעו אתכם. ידיכם עמוסות בעבודה. נסיעה לחו"ל תתבטל או תידחה. בקיצור, שאלת המיליון דולר שלכם קשורה בציפייה להחלטה לגבי גורלכם המקצועי וגם לגבי עסקה שלה אתם מקווים ומחכים שתצא אל הפועל. עצמאיים: אתם מחכים לתשובה וגם להזמנות חדשות שיבואו כהמשך קצרצר של הצלחה אותה קצרתם לאחרונה. מי שלא מצא/ה עדיין בן/ת זוג – אז כנראה משהו לא בסדר וצריכים לפנות לייעוץ.

שור
21.4-20.5

שבוע של התחלות חדשות ביחסים אישיים ובכל תחום בו תבחרו. עשו זאת ותראו בהמשך נחת במעשיכם. ייתכן ותמצאו מקום עבודה ראוי אחר או שתזכו לקידום במקום העבודה הנוכחי. מי שעדיין לא מצא זיווג יקבל דחיפה ממוזלת מהכוכבים. ירושות וכספים: אל תוותרו למי שההורים העדיפו על פניכם. אין מה לעשות, כי המפתח לפתרון כעת נמצא בידי ההורים אבל הכול תלוי באימא הניתנת לכיפוף. התרחקו מרכילות זולה על חשבון אחרים. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם, השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה ברוכה. בשלישי: תחושה של החמצה בנוגע לתחום הרומנטי. שמרו על בריאותכם.

תאומים
21.5-21.6

צפויים לכם קשיי תפקוד בעבודה. זה הזמן לבדיקות שגרתיות ולשיפור כושרכם הגופני. מידת הריכוז שלכם מוקדשת לתוכניות בילוי, אותן אתם אמורים לממש במהלך הימים הקרובים. צפוי לכם שבוע מוצלח חברתית, ממש כפי שייחלתם לעצמכם והמורל יהיה בסך הכול גבוה. לצעירים בנפשם וחסרי המנוח: זה הזמן לחפש בעקשנות את ייעודכם המקצועי ואת העבודה אליה אתם שואפים לקבל. זה הזמן להסרת חסינות וסודיות לגבי דברים ששמרתם עמוק בפנים, אבל לא להיפתח בפני אלה שעשו עליכם 'סיבוב-צחוקים' כבר המון זמן. על רקע כל אלה, אתם דואגים למישהו חשוב במשפחה וזה דוחה דברים חשובים אחרים. הודעה משמחת ומפתיעה בסלולארי תבשר לכם על התממשות של משהו שחיכיתם לו בנרות.

סרטן
22.6-22.7

השבוע בני משפחה יפרגנו והקשר עימם יחודש או ירוענן. תזכו לעזרה מאנשים שקודם לכן לא טרחו להעניק. דרכים רבות מוצעות לכם במישור הרומנטי, אך אתם נעולים על דמות שלא יוצאת לכם מהראש. אתם מרגישים שאתם רוצים לזכות בכבוד ולהכרה בחשיבותכם בחברת בני המין השני. במישור התעסוקה אתם מולכים בממלכת אי הוודאות ולא יודעים מה לעשות עם עצמכם. אחד הילדים ידאיג אותך בקצב ההתפתחות הרגשית ובגלל ביישנותו והסתגרותו. אתם מנסים לעזור בעצמכם ולא מצליחים. לצעירים: השבוע אתם נתקפים באגרסיביות מול אנשים שנדמה לכם שמרמים אתכם המון זמן. לא לחשוש מהמינוס. הכינו עצמכם ללחץ חדש מכיוון המשפחה בנוגע לבן/ת הזוג שלא בא/ה להם בטוב.

אריה
23.7-22.8

דחו לזמן מה נסיעה שנועדה לתקופה הקרובה או שהיא תידחה כבר מעצמה. השקיעו בעבודה ובבית והתחילו לבצע משימות וסידורים שהצבתם לעצמכם לבצע ושהצטברו ביומן או על פתקים במטבח. הימנעו מהוצאות מיותרות, התרכזו באלה שאתם ממש חייבים להוציא. בשורה משמחת: כספים המגיעים לכם יגיעו לבסוף - אל דאגה, בשלישי-רביעי: החלטות לגבי התייעלות כספית שוב לא מצליחה לכם כל כך. בדקו את מכלול הדברים הרגשיים ובדקו לאן הם מובילים אותך מבחינת הרמה האנושית והאינטרס האישי. רמת התקשורת שלכם תהייה במיטבה עד כדי שתניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה, או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. אתם לא מחכים שהמזל יגיע לחייכם, אתם יוצרים אותו בעצמכם.

בתולה
23.8-22.9

השבוע תפשירו את הקרח עם בני המשפחה הקרובה. הקשרים החבריים יעברו בדק בית מתוך האינטרס האישי שלכם. אתם לומדים להפיק כסף ממצבים מסוימים בחיים. מידת הליברליות שלכם מזכה אתכם באהדה במישורי הקריירה והלימוד עד כדי שתזכו לשיתוף פעולה כמעט מלא. אתם מחכים לתשובה שתקבע את עתידכם או את עתיד אחד מבני המשפחה. הקשר שבלב: אתם מבולבלים בין ההחלטות לפרק את הקשר הקיים ולבין לדבר שוב ושוב על הדברים הכואבים בהם התנסיתם בעבר. קשרים ישנים יבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית וכנגד מוסדות המתחמקים מאחריות כשהם מכחישים, מפזרים עמימות וערפול בנוגע לזכויות. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת מצב בריאותכם.

מאזניים
23.9-23.10

תיפגשו עם חברים. שגרת החולין מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם מושכים אליכם אש ואהבה. למחויבים רגשית: תנו מעצמכם לבן/ת הזוג ואל תשחקו ברגשות של אחרים כלפיכם, כי צעד אחד יותר מידי ופתאום תמצאו את עצמכם לבד. אתם מחליטים השבוע על שינויים בתחומי הבית, זה אומר: תיקון של משהו המשווע לשיפור, קניות קטנות וסידורים שנדחו מלא זמן לביצועם. האנרגיות החיוביות שלכם יתבטאו גם ביצירתיות בעניינים הקשורים לקריירה. זה הזמן לשמור על קשר עם החבר/ה מימים עברו. אתם שוב מקבלים מסרים לא ברורים הקשורים לאהבה. אתם חוששים ששוב תישאבו 'לאותו מקום' בו בן/ת הזוג לא החליט/ה על רצינות וכסגור/ה על דרך ברורה ורצינית.

עקרב
24.10-21.11

אתם זקוקים לאוזן קשבת במישור הכלכלי כי הכול יראה כתקוע. יש בכם אנרגיות המספיקה להזיז הרים, אבל אתם לא מוצאים דרכים להגיע איתה אל הים הפתוח. חפשו את ייעודכם בחיים או בצורה של עבודה, קידום או לימודים. לצעירים בגופם וברוחם: לא לדאוג מחוסר כספים. זה הזמן לחשוב על להוציא כישרונות החוצה. קשרים מעוררי תקווה לקידום יתהדקו בעבודה בדיוק במקום בו חשבתם שעוד כמה ימים אתם קמים והולכים הביתה ומתפטרים. במישור הזוגיות אתם לרוב אפרוריים וחסרי סיפוק. זה הזמן להציע לבן/ת הזוג את הרעיון הבא: "בא לי לצאת לטיול, לעזוב הכול מאחור כי חיים רק פעם אחת". אם לא תקבלו הסכמה להצעתכם, צאו לבד.

קשת
22.11-21.12

שותפות כלשהי תיחתם השבועץ כתוצאה מכך תוכלו לצפות לרווחים נאים בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הממונים עליכם. רגעי נוסטלגיה מחויכים מחכים לכם בין קפלי מערכות יחסים. השבוע תיפגשו עם חברים יקרים או שתשמעו עליהם דברים עצובים דרך אמצעי התקשורת. הסימפטיה שלכם תהדהד ותתקבל באהדה, בין חברים וידידים. התגובה החיובית לא תאחר לבוא. בתחום היצירה והעבודה, תגלו שאתם יוצרים משהו יוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. הפנויים יחושו שזה הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים בהקשר זה אך יתקלו בסחבת מצד בן/ת הזוג- בגלל סיבות שונות ומשונות. הפתעה חיובית מאחיינים ומבני משפחה קרובה. זה הזמן לשלוח קורות חיים למקומות בהם רציתם להשתבץ.

גדי
22.12-20.1

שבוע הימורים רגשיים בו אתם מגלים שאתם רוצים להעז, קצת להסתכן וגם צמאים לאהבה בנוסח רומנטי למשל כמו 'הכלה מאיסטנבול'. לאחרונה אתם חושבים על התקיעות שלכם בחיים ובזמן האחרון אתם אומרים לעצמכם "עכשיו זה בדוק": טוב ליבכם מכשיל אתכם בדרך להשגת המטרות ואתם לא יכולים להחליט החלטות פשוטות, למשל, בין להפעיל את השכל או בין אם להחליט עם הלב. אתם נחושים לבצע את המוטל עליכם ועושים זאת היטב. גורמים ממוקדי כוח וכסף יחמיאו לכם ואף תקבלו סימנים בנוגע לאפשרות קידום מעמדכם הערכי בעבודה. למרות זאת, דמות מסוימת עדיין מפריעה לכם, בכך שהיא 'ממקשת' את צעדיכם בעבודה, כל פעם כשאתם מרימים טיפה את הראש.

דלי
21.1-18.2

החלום לעצמאות ולהצלחה כלכלית קצת מתרחק לאור אי היכולת להגיע למכירות בהספק הרצוי או מסיבות אחרות. זה הזמן לקמפיין פרסום נכון יותר ואינטנסיבי לאורך זמן. אתם משקיעים באהבה ומצליחים להתקרב אל היעד. שבוע בהחלט מוצלח מבחינות רגשיות, אישיות וחברתיות בעיקר. כמעט כל מה שתגידו או שתעשו יתקבל בחום ובאהבה. יהיו לכם יחסים משופרים עם הבוס/ים וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. נדמה לכם שאתם לא מסתדרים עם הדמות שבבית, אבל זה הזמן לחשוב האם באמת למדתם את כל צעדי הריקוד האינטימי. עדיין אתם חלוקים ביחס להרבה צדדים. אם משהו לא בסדר, צריכים לשקול לפנות לייעוץ אישי כי זה הזמן היותר טוב לשוחח בסודיות על הכול.

דגים
19.2-20.3

שבוע מוצלח ומפתיע מחכה לכם עם חיוך. זה אומר שבשורות וידיעות בהקשרים כלכליים, או רומנטיים או בהקשר למסיבה או לכנס כלשהו, ישנו את מצב רוחכם לטובה. נצלו את הזמן שלכם לבילוי מחוץ למסגרת העבודה והבית ועם כמה שיותר אנשים שעליהם אתם סומכים. הפנויים והפנויות יזכו להצלחה יתרה בחיפוש אחר בן/ת זוג. למחויבים רגשית: תנו מעצמכם לבן/ת הזוג ואל תשחקו ברגשות של אחרים כלפיכם, כי צעד אחד יותר מידי ופתאום תמצאו את עצמכם לבד. הדאגות לתחום הכספים עדיין קיימות אך אל דאגה, כי בקרוב תמצאו מוצא בעניין. אתם מחכים לתשובה כלשהי שתקבע את צעדיכם לטווח הבינוני והארוך. זה הזמן לספורט ולתחביבים שיוציאו מכם את הזיכרונות המרים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay