אליפות ישראל בג'ודו היא  תחרות יוקרתית המתקיימת אחת לשנה והיא למעשה התחרות המרכזית והחשובה ביותר בתחרויות הג'ודו בישראל,  אליה שואפים  ומתכוננים במהלך כל השנה על מנת לזכות  בתואר הנכסף ולהתברג לקבוצה איכותית ומצומצמת הזוכה לעמוד על פודיום המנצחים.
בקטגוריית גילאי הילדים השתתפו בתחרויות השנה מעל 1,600 ילדים ומעל 450 ילדות אשר שובצו למספר מחוזות.  
ספורטאי נבחרת הג'ודו של צחי הביאו כבוד רב לעירנו וכן למאמנת מיכל ורדי כאשר חזרו עם 5 מדליות. הזכיות כללו, שני אלופי ישראל, שני סגני אלופי ישראל ומדליית ארד. 
במדליית הזהב ובתואר אלוף ישראל לשנת 2019 זכו איתמר שובלי ועילאי הררי.
איתמר שובלי, אלוף ישראל בפעם השניה ברציפות וזאת למרות שנאלץ להלחם בקטגוריית משקל גבוהה יותר עקב חוסר מתחרים במשקלו.
הדבר כאמור, לא מנע ממנו לנצח בכל הקרבות כאשר הניף באופן שיטתי את כל היריבים שלו גבוה באוויר באופן שלא הותיר להם שום סיכוי והנחית אותם ישירות על הגב בצורה מושלמת מה שהקנה לו באופן מיידי את האיפון (ניצחון מושלם). 
ממועדון 'הג'ודו' של צחי נמסר "יש לציין שזו אליפות ישראל הראשונה שבה השתתף עילאי הררי, שניצח את הקרבות בנחישות רבה, תוך שימוש בטכניקה המשלבת הטלה בעמידה ומעבר מיידי לריתוק בקרקע שגורם להכנעת היריב עד לקבלת האיפון".

במדליית הכסף ובתואר סגן אלוף ישראל לשנת 2019 זכו איתיאל כבירי ויצחק יוסף אושר שניצחו את היריבים שלהם באיפונים מרהיבים תוך שימוש בטכניקה ברמה גבוהה וזכו לתשואות רבות מהקהל.
במקום השלישי והמכובד זכתה נסיה אדירי, לאחר שלושה ניצחונות שחלקם בעמידה וחלקם בקרקע ובניהם הקרב המהיר של התחרות כאשר הניפה את יריבתה ישירות על הגב וזכתה באיפון תוך 3 שניות בלבד.  
כל הכבוד גם לשאר חברי הנבחרת שהיו קרובים למדליית הארד ודורגו במקום החמישי  שי דוד, פלא ביטון, אליה שרבטוב תאיר שרבטוב, שירה גרוס ואדל טיטוב.
ב'ג'ודו של צחי' סיכמו: "זה המקום להודות גם להורי הספורטאים על שליוו תמכו ועזרו לאורך כל הדרך, יישר כח".