טלה
21.3-20.4

השבוע אתם זקוקים לחברים ולתמיכה בנושאים הכואבים. אל דאגה - הפתעה לטובה במישור הכספי תגרום לכם לנחת רוח כבר ביום ראשון. גל של יצירה מציף אתכם בכמה מישורים והדמיון משרת לטובה את ההכרה החיצונית בכישרונכם. זה הזמן ליוזמות בתחום המכירות ולשיפור ההתנהלות בעבודה. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק לא מרפים ואינכם מצליחים להביא את עצמכם לכלל הכרעה בנושא רגשי זה. אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי או לגרום לבן/ת הזוג לקבל את עמדתכם המתונה, ההגיונית והטובה. הפנויים יחפשו את הדרך למצוא את אהבתם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים - המטרה הקשורה לקן המשפחתי ולטובת הילדים. בריאותכם חוזרת לאיתנה.

שור
21.4-20.5

לאחר חגי המנגל והמסורת, השבוע שלכם יתערבב עם הטוב ועם הפחות טוב והמרגיז. יסתבר לכם שיש לכם את הזדמנות הבחירה. למרות הריחוק ביניכם ובין בן /ת הזוג, בכל זאת תצליחו ליצור קשר חיובי עם חברים ובני משפחה אליהם אתם חשים חיבה ומתגעגעים. להפתעתכם, מידת הריכוז תופנה לעבר אלמנטים הקשורים לעבר. אל תפנו גבכם למשוכות שיעמדו בדרככם בעתיד הקרוב ואלה הן: משוכת מידת האהבה, משוכת מידת הקנאה ומשוכת ההתגברות על פחד הנטישה בקשרים אישיים ובמישורי הקריירה: אתם משדרים נינוחות כלפי חבריכם לעבודה אבל בכל זאת מבחינים ברגשות הטעונים שבתוככם. טיפ: השתדלו שלא להיכנס לוויכוחים חריפים מידי עם המעסיקים כי זה לא הזמן ללחוץ.

תאומים
21.5-21.6

אתם מתעוררים לחיים לצליל האביב כמו 'מה אכפת מהבעיות כשהשמש מסנוורת? העיקר שהיא מאירה לנו את הדרך בדרכה לשקוע אל תוך הים'. געגועים עזים לאדם אותו איבדתם, עוצרים אתכם מלהתקדם ולחוות את החיים האמתיים. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מגורמי הסבל ושוב לא מצליחים. טיפ השבוע: סמנו מטרות, התחילו להתניע מהלכים עליהם חשבתם שנים ועידנים. השבוע אתם מרגישים נפלא, זה אומר: קידום בעבודה לאלה המחזיקים בה ולאלה שטרם מועסקים, אתם קרובים יותר מאי פעם להגשמה זו. באופן כללי: בני המין השני יתנו לכם הרבה רגש ואהבה. במשפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. זכרו: חיים זה להצליח להרוג את תחושת המוות שבשעמום.

סרטן
22.6-22.7

שיגרת החולין מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם מושכים אליכם משיכה ואהבה. החד- הוריים, שכרגע ללא זוגיות: זה הזמן לקשרים חדשים או מחודשים ממקום מפוקח ושפוי יותר. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל שאתם רוצים, שם נמצאת התשובה. הרבה זמן אתם מרגישים כחסומים כתקועים וכהולכים בסמוך למטרה אבל לצערכם כחסרי מזל בלהתקרב, לנגוע ולהשיג אותה. אזהרה: בעבודה אתם עלולים לעמוד על שלכם יתר על המידה, ותגלו מאוחר מידי שהדבר מזיק, שם אתם מביעים רגשות אבל בעיקר כועסים ונסגרים. חברים יפתיעו אתכם בימים ראשון ושני. נסיעה לחו"ל תתבטל או תידחה. איתות רומנטי חוזר יביא אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים. פנו לייעוץ אישי.

אריה
23.7-22.8

חגי המנגלים והמחויבויות המשפחתיות מאחוריכם ואתם מוצאים את עצמכם בממלכת אי הוודאות. פתאום אתם לא יודעים בדיוק מה לעשות עם עצמכם. הכאב על אובדן בן משפחה יקר גובר. השתדלו להיצמד לעצה קטנה: אל תתנו לעצמכם להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה, קחו את החיזורים בפרופורציה. השגיחו על צעדכם בנוגע לאופן החיזור של בני המין השני כלפיכם. השבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות בעיקר בתחום הקריירה ותחומי לימוד. לכו על זה. הרווקים שבכם יופתעו לטובה לגבי הקשר הקיים או החדש. מי שעדיין לא מצא את הכיוון הכלכלי יתחיל לחוש את השינוי בקצה באצבעות. זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה והצניעות ולהעז, כי בקרוב יהיה קשה כלכלית.

בתולה
23.8-22.9

אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. אתם שוב מגלים שחיוך הוא מסלול 'WAZE' חוצב הרים וחוסר מזל והחלטה נכונה היא כבבחינת המבדיל בין תהום לפסגה. השיפור הכוכבי מביא אתכם למקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. אתם מחליטים על שינויים ויוזמות כמו תיקון שנדחה המון זמן, קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו קרוב יהוו כחלק ממה שתעשו. השבוע גם תפשירו את הקרח עם בני ביתכם ועם המשפחה הקרובה. הקשרים החברתיים יעברו בדק בית ותזכו לשיתוף פעולה מלא בכך. המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים, חייבים לחקור אותם לעומקם כדי לדעת היכן הם עומדים בקשר. המרגישים כתקועים בכל המישורים חייבים לפנות לייעוץ אישי.

מאזניים
23.9-23.10

אחרי שנמוגו ריחות המנגלים מהם אתם מתרחקים ושעליהם בגלוי מגחכים, השבוע אתם במיטבכם, מלאים בעודף אנרגיות עד כדי שאתם מעניקים ושוכחים את עצמכם. עליכם לדעת שאם תעבדו 24/7 כל השנה, אתם רוכשים את הסיכוי לקיים את עצמכם כיום וגם בימים שחונים וקשים בעתיד. מישהו המתקשר לעברכם המשפחתי יבוא אליכם לביקור או שיתקשר להודיע על בואו הקרוב. שמרו על חפצים אישיים מכול משמר. הגבירו את מידת הריכוז בנוגע ללוחות הזמנים. לא להיכנס למחשבות שליליות. בקרוב ירידה אך לצורך עלייה. התקועים במישורי הרגש והזוגיות חייבים לחפש את הייעוץ האישי הנכון. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת בריאותכם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תיווכחו כי יהיו לכם קשיים במישור התפקוד בעבודה ושכל זה יקרה בגלל הצד הרגשי הלוקה אצלכם בחסר. עצמאיים בשטח: אמצו השנה את כשרונכם לניהול ולעסקים והשפע כבר יחכה לכם מעבר לפינה. לפנויים: אסור לפחד מרומנים בנוסח שידוכים ופגישות עיוורות. החל מיום ראשון אתם נדחפים לממש תכניות בילוי אותם תממשו בסוף השבוע. רומנטיקה: בסופו של דבר, צפויות לכם שעות מוצלחות כפי שייחלתם לעצמכם כל החורף. בבית או במשפחה: נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה אהבה. בתחום הקריירה: במקום להגיב בכעס מומלץ להבליג ואחר כך לספור את הכסף. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת בריאותכם.

קשת
22.11-21.12

התקשורת שלכם תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. אתם משקיעים באהבה/ביחסים ומצליחים למצוא את האור הראשוני שבקצה המנהרה. באופן כללי זה שבוע בהחלט מוצלח. כל שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. שותפות כלשהי תיחתם השבוע ותוכלו לצפות לרווחים נאים בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הבוס. הרווקים או המחפשים פרק ב': זה הזמן ליוזמה ביחס לאהבה חדשה. הפתעה לגבי סכום כסף שיגיע לכם ביום שני-רביעי. געגועים לאחד ההורים לא מרפים מלבכם המיוסר בלאו הכי מתלאות החיים והזמן. למרות שזה קשה לכם. השתדלו לצאת מדפוסי המחשבות הגורמים לכם להיסגר. היפתחו וצאו אל העולם ומשם ייפתחו לכם השערים.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מרגישים שאיבדתם מוטיבציה להצליח וכתקועים על חבל דק - מעל למטרה - קרובים אליה וכחסרי מזל להתקרב אליה. שמרו על החפצים האישיים. בשורות וידיעות שונות בהקשר למסיבה או כנס כלשהו יגיע אליכם ואף ישנו לטובה את מצב רוחכם שכעת ירוד. בתווכו של חבר, תכירו מישהו שישפיע על מהלך חייכם, לאורך זמן ממושך ויסייע לכם להתקדם בחיים. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית,  גמישות תביא לתוצאות מצוינות. בתחום החברתי הפתעה חיובית בזכות כישרון ההבעה שלכם. שימו לב: יש מי שעלול לקרוא את המחשבות שלכם ולנצלן לטובתו האישית. נצלו את המצב הכוכבי הטוב לפעולה, במיוחד בתחום החברתי. חפשו ייעוץ אישי על פי שיקולכם.

דלי
21.1-18.2

השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום בו תבחרו. עשו זאת ותראו נחת בשל כך. ייתכן ותמצאו מקום עבודה ראוי. יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. מפגש רומנטי יגרום לכם להתלהבות והתאהבות בזק, אבל קחו בחשבון שמערכת קצרה זו עלולה להסתיים באותה מהירות בה התחילה. יש בכם את תחושת הבודדים במערכה לשיפור תנאי הבריאות והמחייה של אדם קרוב מול מוסדות, אתם רוטנים וכועסים, אבל אין אחד שיקשיב לסבלכם. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים המלאים והמנופחים בגאווה להוריד לכם את מצב הרוח. התקועים יחפשו את הייעוץ, בעיקר בתחום הרגשי והמקצועי.

דגים
19.2-20.3

השבוע ולאחר החגים והמנגלים שמהם אתם מתרחקים בדרך כלל, אתם מחליטים לבצע דברים שדחיתם לעשות אותם כבר הרבה זמן. אתם פונים להביא רעיונות לממונים דרך כתיבת מכתב או בכל דרך תקשורתית אחרת. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו כי מעשה זה היה הצעד הנכון לעשותו. טיפ: האמינו שמותר לחקות אחרים, ללכת בדרכם גם אם בעבר סלדתם מכך. אתם בקשר עם מקורות רוחניים מן העבר ומההווה העוזרים לכם לגלות באם הזמן לתת אמון בזוגיות. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת בריאותכם. אתם מחוברים לטבע ולקשור לעצמכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay