"הרגשתי שאני נכנסת לבית חדש ושונה מזה שאליו אני רגילה" - כך אמרה לי עדי
מלכא שהתחילה את יומה הראשון בתפקידה החדש כמנהלת מרכז קהילתי זינמן לב העיר. 
רשת המרכזים הקהילתיים, ההנהלה ועובדי הרשת, סגן ראש העיר מ"מ והממונה על המתנ"סים משה שטרית, איחלו היום לעדי מלכא המנהלת החדשה של זינמן הצלחה עם כניסתה לתפקיד. 
עדי מלכא - נשואה למוטי ומגדלים יחד ארבעה ילדים לתפארת.  בת אחת שחולקת את חייה עם שלושת אחיה הבנים. 
עדי מלכא בעלת תואר שני בחינוך ותואר ראשון במדעי ההתנהגות, מתמחה בטכנולוגיות למידה, ובדרך להגשת התזה בקרוב למשרד החינוך. עם הגעתה הבוקר למשרדה במרכז הקהילתי, הופתעה מקבלת פנים חמה ואוהדת מצד גמלאי יוצאי השואה וילדי המרכז.  ברגע שהתעשתה על עצמה, רפי מורחי רכז התחזוקה של הרשת עשה לה סיור מקדים ברחבי המרכז. רבים באו לאחל לה הצלחה דבר שריגש אותה עד מאוד. 
עדי מלכא: 'לאחר התרגשות לא מעטה, ומחשבות מרובות על איך ומה, נכנסתי למשרדי ומיד סידרתי אותו באופן התואם את צרכיי.  זימנתי את ורד קרני רכזת מועדון יוצאי השואה לשיחת הכרות, כשלאחר מכן הגיעו אל משרדי בזה אחר זה אביהו מנהל מרכז הנוער ושרית פוטוק מנהלת תחום הלמידה, איתם ניהלתי גם שיחות עומק ולמידה'.  
עוד היום כבר נערכה עדי מלכא לביקור ראשון שייערך מחר בבוקר תחת ניהולה, של פדרציית וושינגטון עם אחת מהתורמות הנדיבות שתרמה כסף לבניית הגדר שבמגרש המשחקים.  
לשאלתי מה יש לך לאחל ולומר לתושבי העיר ולילדי המרכז? - ענתה עדי בחמימות ובחיוך: "אני מקווה כי האוירה החיובית ששוררת בעיר בחודשים האחרונים, תהיה כמודל לאוירה אותה אני רוצה להנחיל לבאי המרכז, לעובדיו ורכזותיו". 
כמובן שבסיום המפגש איתי איחלתי לעדי מלכא הצלחה, תוך ציפייה לשיתופי פעולה בהעברת המסרים והידיעות לציבור התושבים בבית שמש. 
בהצלחה!