טלה
21.3-20.4

השבוע ייתכנו מהלכי שינוי: זה אומר או קידום בהקשרכם במקום העבודה הנוכחי או להתקדמות לעבר עבודה נוספת או אחרת טובה יותר. רומנטיקה: לאחר ניתוקים, או פרידות החוזרות על עצמן.  זה הזמן להחליט אם אתם סולחים לבן/בת הזוג או להמשיך הלאה. לצעירים: עצרו וארגנו את עצמכם לקראת החלטה. לנשואים: אתם מחפשים גשר של אהבה חדשה מחוץ למסגרת אבל לא מסוגלים. תחושתכם מונעת מכעסים רבים שנאגרו במשך זמן רב. במישורים חברתיים ואישיים יחזרו הדברים אל מקומם, אווירה נינוחה תחזור אל נחלתכם. מזמן כבר השתניתם בכך שאתם לא מזניחים את תחום הקריירה לטובת מלחמות ואשליות שווא. זה הזמן לפנות לייעוץ ביחס לבן/ת הזוג שבלב.

שור
21.4-20.5

קריירה: אתם נלחמים על זכותכם לדבר ולהביע את שעל ליבכם. שמרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. אתם מבריאים מההתקררות האחרונה. בריאות המשפחה חשובה לכם. תחילת השבוע תהיה בסימן של עשייה ברוכה במישור הקריירה. מישהו יבשר על הצלחתכם בפרויקט בו השתתפתם. מצב לא פשוט בחברת משפחה בנוגע לירושות ולכספים. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון עולים שוב על הפרק. מישהו מנסה לגשר בין הצדדים היריבים. קריירה: המפתח להצלחה היא העוצמה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה. שחררו אותה והשמיים הם הגבול. אתם לא חשים בסיפוק בתחום הזוגיות. אתם יצירתיים במישור הרומנטי, אבל עדיין תקועים וחוזרים לאותו מקום בדיוק.

תאומים
21.5-21.6

אתם עובדים בצמוד לחברים המפרגנים לכם. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה וביקורת. עקבות בן/ת הזוג נשארו על לוח ליבכם, בנוסף, אתם מרגישים שהתמונות מרצדות שוב בזיכרונכם הטרי. זה הזמן לצאת לחפש או ללכת לראיונות שבעקבות כל אלה תזכו להצעת עבודה אחרת או לקידום במקום הנוכחי. דחו עסקאות שמראש אתם מרגישים שהן לא אפויות מספיק ושלא תפורות על פי מידתכם. כספים יגיעו ממקור מפתיע ומתחשב. לאחר חשש סתמי לבריאותכם ובעקבות בדיקה שגרתית, יסתבר לכם שבריאותכם מתייצבת. לעומת זאת, אתם ממשיכים לדאוג לבני משפחה קרובים. סימנים ראשונים של רווחים או ליציאה מחובות. שמרו על הילדים מהתקררויות.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תקבלו מחמאות לגבי אישיותכם, וגם נחת מצד הסביבה הקרובה, קצת יותר בהשוואה לימים רגילים, זאת תהיה לכם כהקלה לאחר שהחברים הפנו לכם עורף מזמן. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה- זה אולי הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על שכירות. הרגשת התקיעות יוצרת בכם תסכול לגבי המשך החיים. זה הזמן לקום ולהתנגד להווה המרגיז. שאלו את עצמכם שאלות קיום - זה הזמן. רגשות כלפי דמות מן העבר עולים שוב על הפרק. כדאי לעשות ספירת מלאי של חפצים כי אולי יש אי אלו שאפשר להיפרד מהם לתמיד. תשומת ליבכם מוקדשת לביטחון המשפחה ולרווחתה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד בנושאים הסודיים והחשובים.

אריה
23.7-22.8

הרבה דברים יתערבבו לכם במוח השבוע. חלקם אישיים, חלקם רגשיים וחלקם בתחום המשפחתי. אתם נלחמים עם כל העולם בשל בעיות אגו. עדיף לשבור את הגאווה ולא לאבד חברים. תחום הרגש תקוע בנוגע לקשרים מן העבר, ושוב אתם דוחים החלטה בהקשר בן/ת הזוג המחכה אי שם לשובכם. התקדמות לכיוון השכרה או לקראת קניית דירה בסוף השבוע. בקרוב אתם מנצחים בדיונים אודות סכום כסף המגיע לכם מכל עניין ומקור. במקביל, אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. צאו לבלות במקומות הקרובים לים ולנופים הנשקפים למרחוק. האמנים יזכו להשראה. ענייני העבודה מתקדמים בעצלתיים אבל אתם שמחים על התקווה שנולדה במזל טוב בחודש התשיעי ובמשקל הנכון.

בתולה
23.8-22.9

התגשמות חיובית בתחום העבודה והקריירה משמחת אתכם מאוד. אל תסתכלו על כספים ועל מלחמות בתוך המסגרת הזו, התרכזו בעבודה המאומצת שלקחתם על עצמכם ויהיה בסדר בקרוב. הקשר הנוכחי הרומנטי מסביר פנים אך ההיסוסים כלפיכם רבים. שמרו על הסודות הקשורים למשפחה מפני זרים. ייתכנו גישושים אחרונים לגבי קידום הנוגע לכם באופן אישי. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה לכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן. בקרוב שיפור. כעסים מופנים לדמות מבני המשפחה בנוגע להשתמטותה מחלקה בנטל הכללי. במישורים החברתי והרומנטי תקבלו חיוכים של אהדה ואהבה, ממש כמו החיוך הבראשיתי הראשון. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד בנושאים הסודיים והחשובים אליהם אתם רוצים להגיע ולהגשימם.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תרגישו מאוימים מקשר מן העבר, או שתרצו בו, אך תרגישו שכבר חלפו הימים בהם היה לכם ביטחון עצמי להתמודד עם ניצחונות ואכזבות. האהבה הנוכחית משגעת לכם את השכל, אתם זקוקים לייעוץ דחוף. הצד הכלכלי עדיין תקוע אבל יש סנוניות המבשרות את הגעתכם לחוף מבטחים. מישהו היודע את נפשכם מנסה לעזור. התרכזו בעבודה ובקידום ופחות בבילויים ובהוצאת כספים מיותרת. הדאגה שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. זה הזמן לחפש חברים ישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. תנו לעצמכם מנוחה ופשוט אל תעמיסו על הכתפיים שלכם יותר ממה שצריך. השקיעו תכנון במקום בו עד כה השקעתם מאמצים פיסיים מנטאליים.

עקרב
24.10-21.11

במישורים החברתי והרומנטיים החיצוניים תקבלו חיוכים של אהדה ואהבה, ממש כמו החיוך הבראשיתי הראשון. זה הזמן להסרת חסינות וסודיות לגבי דברים ששמרתם עמוק בפנים המון זמן. במישור העבודה תחושו בשינוי לטובה. רכזו מחשבות לכיוון החיובי והפגינו אישיות פשרנית. בריאותכם חזקה יותר מאי פעם. אל תתנו לאחרים להוביל אתכם למהלכים גדולים מידי מחוץ למסגרת הנישואין. האטו את הקצב. כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם מאוד. לנשואים הוותיקים: אתם מצליחים למצוא את שביל הזהב בלי לשבור את כל הכלים לרסיסים. זהירות: הפנויים שבכם עלולים לפלוט משפטים שיכריעו לרעה את מיקומם בלב האחר. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד בנושאים הסודיים והחשובים אליהם אתם רוצים להגיע ולהגשימם. 

קשת
22.11-21.12

אתם דואגים למישהו חשוב במשפחה וזה דוחה דברים שעל הפרק. על מנת ליישב סכסוך מתמשך. מתקרב והולך אירוע שבו אתם מעורבים. עבודה/מטלה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אירוע חשוב מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת בו חלק. הנוכחות והייצוגיות שלכם תהיה במיטבה השבוע. ההומור והחוכמה שלכם תרשים אחרים. אל תתנו לדברים לעלות לכם על כל הראש. שמרו על סודיות ביחס לבוסים ולבני משפחה קרובים. תקופה טובה מצביעה על כוונות חדשות בתחום הרומנטי ועל חשיבות מוסד הנישואין. עליכם לפנות לייעוץ בדחיפות. בקרוב נסיעה מפתיעה המשלבת: בילוי, מידע, למידה, חברים משפחה, לימוד או עסקים. ביישנים: יאללה כבר, צאו מן הביישנות הטבעית שלכם!

גדי
22.12-20.1

אתם נעים בין חיוך על השפתיים ולבין מרירות ישנה ידמה שריבת הכספים יצרה מריבה. סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. אתם מבריאים מההתקררות האחרונה. אתם עובדים בצמוד לחברים המפרגנים לכם. תחילת השבוע יהיה בסימן של עשייה ברוכה במישור הקריירה. שאלת מיליון הדולר שלכם קשורה לצפייה להחלטה לגבי גורלכם המקצועי וגם לגבי עסקה שלה אתם מקווים ומחכים שתצא אל הפועל. מישהו יבשר על הצלחתכם בפרויקט בו השתתפתם. ניסיתם בעבר לקום מן ההריסות הרגשיים והכלכליים, אך לא יכולתם לעשות זאת בעצמכם. למתאמצים לחפש באינטרנט והעיתונים: הפתעה חיובית במישורי לימוד ותעסוקה. כוח חוסר הברירה דוחף אתכם להשתדל על מנת למצוא פרנסה.

דלי
21.1-18.2

אתם מופתעים לגלות מי בדיוק החברים האמתיים שלכם. העבודה: דווקא ימים אופטימיים ושמחים יותר מבחינתכם. צפו להפתעה בתחום הרומנטי, היו מוכנים אליה כי אתם עוד עלולים לשכוח לומר את המילים הנכונות או את אלה שבלב. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים יתממשו ובקרוב תקבלו קידום או העלאה נוספת במשכורתכם. אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו פתאום כדמויות הרבה יותר חיוביות מאשר חשבתם תחילה. באמצע השבוע תחום הקריירה מתחיל לזוז בכיוון החיובי. יוזמת חברים תוביל אתכם לכיוון המרכז החברתי. כדי למנוע חרדה מיותרת הזמן לצאת ולבדוק את מצבכם הבריאותי, מצד שני בלי פאניקה, כי לא ימצאו כלום.

דגים
19.2-20.3

שבוע מעורב בו הטוב והרע מתערבבים כמו סלט. החרדות מפני המחר נעלמות מדרככם בימים הקרובים. היכונו להפתעות משמחות מצד החוג המשפחתי בכל הנוגע לשמחות ולאירועים בצוותא. השבוע אתם חשים געגוע לימים בהם הייתם מבלים יותר זמן בחוץ מאשר בבית. רגשות מעורבים כלפי בן/ת הזוג, עלולים לגרום לכם ליפול לזרועות האחר/ת. משהו הקשור לבית מטריד אתכם וזה לא קשור רק למבנה או לסידורים הנקשרים אליו. מומלץ שלא להיגרר למלחמות פנימיות עם חברים. זה הזמן לחשוב על לימודים ועל הרחבת אופקים. מצב לא פשוט בחברת משפחה בנוגע לירושות ולכספים. אתם חשים פתאום סיפוק בתחום הזוגיות ויצירתיים במישור הרומנטי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay