טלה
21.3-20.4

שרידי הקשיים האחרונים נעלמים ועוזבים אתכם לנפשכם. זמן למילוי המצברים המדוללים. זה אומר שכבר מותר לבצע מהלכים רומנטיים נועזים ולסגור על מגורים ועל כל דבר הקשור לזוגיות רצינית. נצלו את הזמן על מנת לחשוב לאן אתם חותרים בחיים מבחינת הקריירה, הלימודים או לגבי עסקים - חדשים או ישנים. התרגלתם להיות לבד, אבל לדבר אחד לא התרגלתם וזה לגעגוע לבן/ת הזוג שנטש/ה. בקרוב: הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה. היסוסים במישורים רגשיים ומשפחתיים מעכבים את דרככם אל האושר הפנימי. השמן להשקיע בחיצוני, בספורט, בפנימי ובחיצוניות. הודעה משמחת מגיעה ביום שלישי.
 

שור
21.4-20.5

'מתנות קטנות של טבע וחיוכים' יקדמו את פניכם בפתיחת השבוע. במישור התעסוקה והקריירה אתם יודעים פחות או יותר מה לעשות וכיצד לנהוג אך במישור הרומנטי/זוגי אתם מרגישים שאין לכם כמעט כוח לתמרן ומה עושים הלאה. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון עולים שוב על הפרק. הנשואים זכרו: המפתח להצלחה היא לא המריבה התמידית אלה עוצמת הסליחה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה. שחררו אותה והשמיים הם הגבול. ההזמנה לאירוח אינטימי או משפחתי שקיבלתם תקפה. נצלו אותה עד תום. געגועים רבים לאהוב/ה מן העבר מעיקים על ליבכם, רק אתם לא יודעים שגם הצד השני מתגעגע/ת. כספים יגיעו בזמן הכנון ובמקום הנכון.

תאומים
21.5-21.6

מתנות האביב משרות עליכם אופטימיות, אך מעוררות בכם את הגעגוע לזמנים בהם ישבתם כולם בצוותא. מישהו שלא חשבתם ייצור קשר ויתנצל במישרין או בעקיפין. ביום האחרון של החג, הנשואים והמחויבים רגשית ייהנו מהקשבה נדירה ביניהם. לאחר החג אינכם רואים ממטר ונכנסים ל'סרטים' מיותרים הבנויים על חשדות כלפי בן/ת הזוג. אתם מקשיבים לחרדות הפנימיות ההולכות וגוברות. זהירות מפני שייתכנו מצבים של איבוד שליטה עצמית. שימרו על הזוגיות שלכם מכל משמר. זיכרו: מילים שייאמרו לא יוכלו לחזור לאחור. הפנויים: אתם מתוסכלים בגלל הזוגיות החסרה ובשל השאלה 'האם זה יקרה?!'. זה הזמן לחפש ולפנות לייעוץ אישי לגבי כל השאלות שרצית לשאול ושנותרו ללא מענה.

סרטן
22.6-22.7

חיוכים ראשונים בעבודה יקבלו את פניכם לאחר החג אבל מהר תגלו שעדיין אין לכם שליטה ועוצמה כדי שתוכלו לעשות שם את כל העולה על רוחכם. בשורה לתקועים: הצעות ראשונות מכיוון קריירה, רומנטיקה, חברויות ועבודה עומדות על הפרק. ניצוצות ראשוניים של תזוזת פרויקט חשוב היוצא אל הדרך ממלאים אתכם באופטימיות. זה הזמן ליוזמה התחומים הרגשיים. צאו לבלות ותגלו ששם תמצאו את מה שחיפשתם המון זמן. הזדמנות פז למצוא אהבה לאלה שממתינים לה שנים רבות. טיפ: כדאי לארגן לעצמכם חופשה, על מנת לחזור עם כוחות מחודשים. הנשואים ואלה שבמערכת זוגית חשים שאינם מקבלים די צרכם: אהבה, פרגון, עזרה הדדית ותשומת לב.

אריה
23.7-22.8

זמן איכות משגע צפוי לכם. אווירת האביב שכבר כאן משרה עליכם תחושה של אופטימיות. יש לכם סיבה טובה לכך שכן הצעדים האחרונים בכיוון שלום בית היו נכונים בבסיסם. זה לא הזמן לבכות ''רע לנו, רע לנו'', אלא לשבת ולתכנן טוב יותר את הצעדים הכלכליים. קודם כל הימנעו מהימורים מסוכנים: בבורסה, בקריירה בעסקים ובקשרים סודיים ושליליים. כבר בסוף החודש הנוכחי אתם מקבלים כוח ואומץ לקום מההריסות חייכם ובכמה מישורים חשובים ומאידך מצד שני, החומה שבניתם סביב הלב עומדת לקרוס. הלבטים והמחסומים האחרונים קשורים לילדים. קשיים ביחס לאנשים שלא מצליחים לסלוח לכם מבלי לבדוק אם אולי אתם חפים מפשע.

בתולה
23.8-22.9

הודעה לגבי קידום או העלאה בשכרכם תקבלו בקרוב. עובדה זו תעודד אתכם עד מאוד. הילדים יהוו את החלק הכי יפה בחלקת ליבכם. אתם מגלים שאתם בעצם צועדים באיטיות אבל שבהחלט אתם באיזו התקדמות בנושא הקריירה ושזו עילה לחגיגה. תחום אחד מעכיר את רוחכם והוא זה הקשור לענייני הלב והיחסים הקשורים לזכויות ומעסיקים. החרדות מפני המחר נעלמות מדרככם בימים הקרובים. היכונו להפתעות משמחות מצד החוג המשפחתי, בכל הנוגע לשמחות ולאירועים בצוותא. חלק מבני המזל חשים השבוע אתם געגוע לימים בהם הייתם מבלים יותר אתם מרגישים את הצורך לנטוש. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי לשם חילוץ מתקיעות רומנטית.

מאזניים
23.9-23.10

אווירת האביב יוצרת בכם רצון לתת ולשמוח בחיק המשפחה, קצת יותר מאשר בשנים קודמות. נצלו ''שעת רצון' זאת - הביעו רגשות ואל תעסקו במלחמות ישנות. מצב כוכבי ממזל אתכם. טוב תעשו אם תדברו על כשלים במקומות עבודה ועל דברים שלא צלחו במישור הרומנטי. איתות קרוב מכיוון בלתי צפוי יאושש אתכם מבחינת הזוגיות. הודעה או תשובה חיובית תרומם את רוחכם. קשר לעברכם כובל את ליבכם - קשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב או ביחסים עכשוויים. בכול מגזרי החיים גישתכם הליבראלית תשפר את ףהקשרים עם מערכות יחסים חשובות. צאו להליכה או לספורט אחר, כדי לשפר את הבריאות והיופי.

עקרב
24.10-21.11

זה הזמן לצאת לבילויים ולחפש את אלה שהשארתם מאחור. מומלץ להתמסר לעבודות הבית ולסידורים של הרגע האחרון. תקבלו איתות מאנשים שלא ראיתם במשך שנים רבות. כספים יגיעו בזמן וגם ירמזו לכם ממקור עבודה אחר או, קידום בעבודתכם הנוכחית. השיחות בזמן הפנוי ייתנו לכם כיוון עתידי בנוגע לזוגיות. אל תתנו לעצמכם לשקוע שוב במרה השחורה. השקיעו בלימודים ובתקשורת. לפנויים: השבוע ירעיף עליכם אנרגיה ועוצמה. תחושת הביטחון תסחף אתכם לכיבושים רומנטיים. מהר יתברר כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. הנהייה המתמשכת לכוון השורשים המשפחתיים - תנצח. צאו לטייל בימים שבת ושני שיהיו מוצלחים. 

קשת
22.11-21.12

הדאגות לבני משפחה קרובים ולענייני כספים או ירושות מעסיקות אתכם בימים שלאחר חג הפסח. בעבודה תיישבו מחלוקת עם אלה שרצו להכשיל אתכם במהלך ראשית עבודתכם ועד עכשיו. יוזמה של אחרים למענכם תגרום להפתעות מהירות מכיוון בלתי צפוי יביאו אתכם להחלטות בתחום הרומנטי. כוחות מחודשים ימלאו אתכם באנרגיות של עשייה. מפגש קרוב יעניק לכם רעיון במישור העסקי. מבחן הקשור לנאמנותכם יביך אתכם מאוד. מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. תגשרו בין יריבים. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. הזמינו אחרים לביקור בביתכם. התקשורת הסביבתית המשפחתית תפרגן. זה הזמן לצלצל בדיסקרטיות לייעוץ אישי בנושאים הרגישים ביותר.

גדי
22.12-20.1

בשנה שנתיים האחרונות אתם מתגעגעים למגע חם ואוהב, כמו הנעורים שלכם חזרו וגורמים לכם גם להתרגשות כאילו חזרתם לגיל 16. אתם מלאים בהתרגשות לקראת מפגש משפחתי קרוב. התרכזו במה שמשרת את ליבכם ולא את מה שדיכא אתכם עד לא מזמן. הצעה לפיוס מומלצת בחום. מישהו הקשור לעבודה יצור קשר במפתיע ויבשר על תגמול קרוב. ייתכנו מהלכים ביחס לכספים המגיעים לכם. עבודה: אתם מושפעים מחששות ישנים. המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים אינה משפרת את מצב הרוח כפי שבדרך כלל. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מהגורמים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות. 

דלי
21.1-18.2

קשרים מן העבר צצים והם מבקשים לשאוב אתכם שוב למעגל החברתי. רגעים של החלטה ביחס לעזרה שמבקשים מכם לתת למען הזקוק/ה לעזרה ולקשריכם. מפגש קרוב ומבטיח מרגש אתכם עד מאוד. הסביבה הקרוב תפרגן לכם ותוציא מכם את החיובי. זה הזמן לשיקום מערכות רגשיות שהוזנחו עד כה. שתפו את הילדים באירועי הזמן והשעה. קרובים או חברים יזמינו אתכם לאירוע. שבו ודברו, השיחו ליבכם בפני החברים בכל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. משהו הנקשר למשפחה עלול להוציא אתכם מן הכלים. תנו סיכוי לאהבה. 'גורמים' מקנאים בכם.

דגים
19.2-20.3

אווירת האביב סוחפת אתכם להביע כנות כלפי בן/ת הזוג. מומלץ לאמץ את השמחה כדרך קבע. הודעה לגבי קידום או העלאה בשכרכם תקבלו בקרוב או שכבר קיבלתם. עובדה זו תעודד אתכם עד מאוד. מישהו/י החפץ/ה בליבכם מנסה לשמור על קשר בכל הכוח האפשרי. למרות שבסך הכול עליתם על המסלול הנכון להצלחה. עדיין תרגישו את הדאגה במישורים: האישיים, הרומנטיים וחברתיים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. בני משפחה יפתיעו בהזמנה לביקור. זה הזמן להוריד כפפות ולתרום את חלקכם בעבודות הבית. עשו זאת וזה ישתלם לכם מאוד. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם ובקשר לכל הנושאים הכואבים לכם באמת. זה הזמן לשבץ את עצמכם בייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay