צילום Pixabay

 

אף על פי שנדמה לנו שאנו יודעים לנקות את הספה שלנו, כדאי להזמין אחת לשנה לפחות מנקי ספות מקצועיים. ישנו הבדל גדול בין ניקוי ספות חובבני לזה המקצועי. אנשי מקצוע משתמשים בכלים מתקדמים לניקוי הספה, דוגמת מכונת ניקוי מיוחדת, וזאת מבלי לוותר על ניקוי ידני כדי להגיע למקומות שאליהם המכונה אינה מגיעה. אם אתם מעוניינים לשמור על שלמותה של הספה שלכם לטווח ארוך, כדאי לפנות לאנשי מקצוע טובים. התחילו להתעניין כבר עכשיו בניקוי מקצועי של ספות והזמינו את מנקי הספות העוסקים בתחום.

הטעויות שאנחנו עושים בניקוי ספות

כאשר אנו מחליטים לוותר על ניקוי ספות מקצועי, לא אחת אנו מועדים לטעויות כשזה נוגע לספה שלנו. אלה כמה פעולות שכדאי להימנע מהן בעת ניקוי הספה:

  • להרטיב חלק מהספה – כן, ממבט ראשון זה מפתה לשפשף את הכתם במגבת לחה, אבל הרטבת ספות באופן מקומי עלולה רק להגביר את התפשטותו של הכתם במקום לנקות את הספה. במסגרת ניקוי מקצועי, לעומת זאת, מרטיבים את הספה בשלמותה. במקום ניקוי במטלית, העדיפו לנקות את הספה בעזרת שואב אבק בלבד.
  • לנקות את הספה בעזרת חומרים לא מתאימים – והכוונה לחומרים כמו אקונומיקה או חומרים חזקים להסרת כתמים. חומרים אלה פוגעים במרקם של הספה והם עלולים להסב יותר נזק מאשר תועלת.
  • לנקות במגבונים המכילים אלכוהול – אמנם אומרים לכם שמגבונים אלה מסירים כל כתם, אך האלכוהול גורם לנזק לריפוד הספה, בין אם מדובר בספת עור יוקרתית ובין אם מדובר בספת בד עדינה.
  • לא מתייעצים לפני שמנקים את הספה – אם החלטתם לעשות שינוי דרסטי ולנקות את הספה בחומרים שונים, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע. מי שלא מתייעץ עלול למצוא את עצמו מוציא את הספה הפגומה החוצה ומבזבז אלפי שקלים לצורך רכישת ספה חדשה.

גם לריפוד הרכב מגיע ניקוי יסודי

כשם שהספה זקוקה לניקוי, כך גם ריפוד הרכב זקוק לניקוי ושדרוג. כי בואו נודה באמת, מושבי הרכב שלנו עוברים לא מעט, בייחוד אם מדובר במכונית שבה אתם נוהגים להסיע ילדים לחוגים וקייטנות. שאריות של אוכל בכל מקום, ריח חריף של שתן וכתמים בעייתיים של משקאות מתוקים הם רק חלק מהבעיות שעלולות לאפיין את הריפודים. אם אתם רוצים לאפשר לעצמכם נסיעה בטוחה ונעימה יותר מבלי לפתוח את החלון בכל רגע במטרה לאוורר את הרכב, ניקוי ריפודים לרכב הוא השירות המתאים עבורכם. מנקי ריפודי רכב יגיעו עד אליכם כדי לבצע את הניקוי ביסודיות.