היום בבוקר נערך סיור בגני הילדים גלעד ובשן ברחוב הגולן, ובביה"ס עוזיאל, במסגרת קייטנות הפסח אותם מפעילה רשת המרכזים הקהילתיים בשיתוף משרד החינוך ואגף החינוך בעיריית בית שמש. 
בסיור המרגש נכחו - הממונה על המתנ"סים מ"מ וסגן ראש העיר - משה שטרית, מנכ"ל רשת המרכזים הקהילתיים - עמית קדמון, מפקח הקייטנות המחוזי של משרד החינוך - אריה אדרי, דובר ורכז התקשורת של רשת המרכזים הקהילתיים - אלי בן משה. 
הסיור נפתח בביה"ס עוזיאל שבו צפו המבקרים בפעילות של הילדים שהיו שמחים ונרגשים. רויטל רכזת הקייטנה ושבי אקשטיין מנהלת מטה הקייטנות העירונית, ליוו את הביקור בסקירה אחר כל הפעילויות במקום, כשלאחר מכן נערכה ישיבה קצרה עם המבקרים באחת מכיתות ביה"ס. משה שטרית נשא דברים וברכות בפני הילדים ששמחו לקראתו, ואף שאל אותם שאלות על הרגשתם בקייטנה, שענו לו כי נהנים הם מאוד. גם מנכ"ל הרשת עמית קדמון בירך את הילדים בברכת חג שמח, והדגיש את חשיבותה של הקייטנה כחלק מתרומתה של הרשת לטובת המשפחות בעיר בית שמש. 
בהמשך, נמשך הסיור אל גני הילדים גלעד ובשן, שגם שם התקבלו הם במאור פנים על ידי צוות הגנים, שהסבירו למבקרים אודות הפעילויות במקום. משה שטרית ועמית קדמון שוחחו עם הילדים, שגילו התלהבות לפגוש באלה שסידרו להם את ימי הפסח בפעילויות של הנאה ובידור, ואף גילו ידע בבחירות המקומיות שהתקיימו לאחרונה, בזה שקטעו את דבריו של משה שטרית בקריאות: עליזה בלוך עליזה בלוך, זאת בעת שהציג הוא את עצמו בפניהם כסגנה של ראש העיר ד"ר עליזה בלוך. 
כידוע, היום הוא האחרון במסגרת קייטנות הפסח שבו השתתפו גני הילדים ובתי הספר בעיר בית שמש. 
כ- 13.000 ילדים השתתפו בקייטנות הפסח ונהנו משלל פעילויות מגוונות ומאתגרות, זאת יומיים לפני ישיבתם עם משפחותיהם בשולחן ליל הסדר, שאין ספק שיהיה להם מה לומר, להגיד ולספר, מלבד על יציאת מצרים - מעבדות לחירות. 
רשת המרכזים הקהילתיים והעומד בראשה סגן ראש העיר ומ"מ משה שטרית מאחלים לתושביה של העיר בית שמש חג פסח כשר ושמח