בבית שמש, כמו בירושלים החרדית, הודבקו פשקווילים  ברחובות נגד תרבות הסרטים הכשרים. לדעת מחברי הכרוזים האלה אין דבר כזה, סרטים כשרים, והכול טומאה שלמה.  לאחרונה החלו רבנים מכל מיני מגזרים לעורר את הציבור נגד תופעה בעיתית לדבריהם,  והוא ניסיון של כל מיני עסקנים בעיקר בתקופות "בין הזמנים" להחדיר תרבות זרה וחדשה למחנה החרדי, "סרטים כשרים" כלומר מצונזרים ובלי תמונות של נשים או סצנות ואקטים שלא מתאימים למגזר החרדי, ופה ושם הם מזמינים את הציבור לערבי צפייה בסרט  לכאורה סרט שקיבל תעודת כשרות.

רבנים גדולי תורה מכל המגזרים יצאו בחריפות ותקיפות נגד התופעה המגונה הזו, ולאחרונה נתלו מודעות עם פסק הלכה מגדולי הרבנים נגד התופעה.

דובר העדה החרדית הספרדית הרב הגאון אברהם בצלאל שליט"א אומר: שמדובר ברוח של תרבות זרה בה מנסים גורמים אינטרסנטים חסרי אחריות להשחיל בציבור החרדי, תוך הטעיה מכוונת של העולם החרדי, והציבור צריך לדעת שבכלל המושג סרטים זה נגד דעת תורה. וזה גורם הרס וחורבן רוחני במחנה הטהור, ועל ההורים להיות אחראים לילדים קטנים וגדולים שלא יסתובבו במקומות מפוקפקים שאינם לרוח התורה כל השנה וקל וחומר בתקופת החגים.

הדובר לא מפרט היכן צופים בסרטים האלה, אם מדובר בבתים פרטיים או במוסדות קהילתיים.