טלה
21.3-20.4

אתם לא סגורים אם לבקש סליחה ממישהו אבל הסביבה הקרובה והמשפיעה עדין לוחצת ומנדנדת בנושא. דעו לכם שהנושא הזה יקבע את 'מפלס השמחה''. בעקרון כדאי השנה להגיע לפשרות רגשיות למען שלום הבית, החברות והמשפחה. הבטחות לקידום נדחות שוב אל מעבר לחגים ואתם מרגישים שכאילו עובדים עליכם בעיניים. זהירות, כי גם אתם אלה העשויים לדחות כל דבר לאחרי הפסח. רגשות חזקים לחברים או לדמות ששכחתם מאחור מדליקים בכם את נורות הגעגוע. אתם רוצים לגשר, אך האגו והכבוד שוב באים יוצרים חומה ומפילים אתכם מחדש. שמועה או ידיעה שמישהו בגד בכם מסובבת לכם את הסכין מחדש.

שור
21.4-20.5

יחסי הקרבה בבית חשובים לכם מאוד. ריחות הפרדסים משגעים אתכם מחדש ויוצרים בתוככם את הגעגוע לטהור שהיה לכם בחיים. המיניות החשובה והתמיד חסרה לכם, דפקה לכם את השכל והכשילה את השגת או שמירת האהבה שעדיין פועמת בכם כמעין גן העדן. שימו לב שמה שאתם מחפשים בתחום העבודה קיים באינטרנט ובאמצעי התקשורת האחרים. אתם ממשיכים להרגיש כנותנים הרבה יותר ממה שאתם מקבלים בתחום הזוגי, אבל כדאי אולי השנה לבדוק טוב את עצמכם לפני שאתם מתלוננים. התסכול ביחס ליחס לא ראוי מצד הדמות המחלקת אתכם את החיים גובר והולך. זה הזמן לדברים נכונים בתחום הזוגיות. .

תאומים
21.5-21.6

אתם מתגעגעים לרמת התרגשות שהאהבה העניקה לכם בעבר אבל יחד עם זאת, חיים את החיים ואינכם מעזים ליזום מהלכים מחשש שדלת האהבה וההבנה תיסגר לכם בפרצוף. אתם חיים את החיים שלכם 'באוטומט' ונעים בין תקווה, אדישות ולבין מעט אופטימיות. אנשים החייבים לכם יחס מפנים לכם עורף כאילו הייתם בועת אוויר או כנודניקים רגשיים. הכעסים כלפי אויבים נסתרים מתעוררים. הנשואים מרגישים ככלואים וכקרבן. החליטו שאתם קמים ועושים משהו למען עצמכם. הבודדים ירגישו את בדידותם ביתר שאת. טובת הילדים מעסיקה אתכם. צאו לאוורר את הנשמה והגוף לאחר המאמצים הפיזיים והנפשיים האחרונים. בני 40 ומעלה: שמרו על כושרכם הבריאותי.

סרטן
22.6-22.7

רגשות מתעוררים לאהוב ולקבל אהבה. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב, אך משהו תוקע אתכם במקום. יש בכם רצון להבריא את הגוף והנפש וזה כולל גם את משקל גופכם. הפנויים: אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם מחדש. טיפ חשוב: לאחר החג ארגנו מחדש את נושא הכספים ולא לדחות זאת שוב. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. גורם חתרני ינסה בקרוב לערער את אמינותכם בעיני אחרים. הרווקים ילקו ברצון לפרק קשרים מתנדנדים לטובת חדשים. זה הזמן לייעוץ מנת לדעת מהי הדרך הנכונה לבחור.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם מחפשים להתבודד אך אנשים סביבכם מתעקשים 'לגנוב' לכם את הפרטיות. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי והפיזי לאור שינויים ביחס אליכם משלילי לחיובי. חזרתם לעצמכם בזכות זה ששיננתם לעצמכם שאתם חייבים להחזיק מעמד. אתם מוצאים את עצמכם מחפשים דרך לפרוץ במהירות בתחום הניהולי או בעסקים ומנסים לחפש את הכיוון המקצועי המתאים. נושא הכספים עדיין מדאיג אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. הנשואים שבכם יחפשו ריגושים אך מבלי לבגוד במערכת הזוגית החשובה להם. הזמנה מפתיעה לאירוע חשוב מחכה לכם בפתח. במישורי תעסוקה דווקא הדברים מתנהלים די יפה. החודשים אפריל מאי הם הזמנים היותר טובים לייעוץ מקצועי בנוגע לשטחי החיים והעתיד לבוא.

בתולה
23.8-22.9

שבוע משמח בסך הכול חוץ מענייני היחסים עם משפחת בן /ת הזוג. משהו הקשור למשפחת האהוב/ה מתנגד לקשר או חותר תחתיו בדרך לא גלויה לעין אלא בדרך של להסתכל בעין סמויה ועקומה. אתם לא ידועים איך לשפר את היחסים והזוגיות. זכרו ששורש הרע טמון בנתינת היתר שלכם ומאי היכולת לשמור על מידה נכונה. ענייני כספים ועבודה מעסיקים אתכם, אבל שוב אתם דוחים את הפתרון לימים שאחרי, ובמקרה זה לאחר החג. אתם צמאים לאהבה ומחפשים אותה במקומות הנכונים. זה הזמן לצאת מהגבולות הרגשיים אל האור הנכון. צניעותכם ידועה לכל אך הזמן לשאול את עצמכם מה עושים למען האהבה ואיך למצוא דרכים להשיגה.

מאזניים
23.9-23.10

טיפ: התרכזו בקשרים בנוגע ללקיחת הלוואה או גישור כלשהו. בצעו סידורים אחרונים בענייני סחבת מול בנקים ומוסדות שבאם לא כן הבעיה עלולה להגיע אליכם ממש ולדפוק גם בדלת. הצד הרגשי יציב אך ניצב כעומד על המקום מבלי שאתם יודעים איך לשנות את המצב. הגדירו השבוע את גבולות האהבה כלפי בן/ת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב ושוב לכיוונים קיצוניים, בין שלא לתת יותר מידי ובין שלא להתפרץ ולדרוש לקבל יחס בסגנון של 'כאן ועכשיו!'. הנשואים או החולקים את חייהם יחדיו, יגיעו להסדרים במובן הכלכלי והרגשי. אתם מרגישים שהמשפחה מנצלת אתכם ושהפעם אתם לא מוכנים לסבול יותר.

עקרב
24.10-21.11

ההתרגשות לקראת החג סוחפת אתכם עד לרגע בו אתם מגלים שמישהו פגע בכם או במישהו הקרוב אל ליבכם. זה הזמן לשנס מאתניים ולהתרכז בחיפוש עבודה אחרת או בכל הקשור לקידומכם המובטח במקום הנוכחי. מנסים להיכנס לכם לפרטיות וזה קצת עולה לכם על העצבים. הדאגה למקום מגורים מושכת אתכם לחשוב על אפשרות קנייה, בנייה, שיפוץ או השכרה. תקבלו הודעה כלשהי שתעסיק אתכם עד כדי לעורר רגשות לעבר. בריאותכם משקפת רגישות יתר לשינויי מזג האוויר התכופים אבל לאחר החג תרגישו מצוין. למתוסכלים ולמבקשים שינוי, חפשו ייעוץ מקצועי ביחס לזוגיות או בנוגע לכספים ולירושות המעסיקים אתכם מזה זמן רב.

קשת
22.11-21.12

מצב הרוח מתנדנד. חלק גדול מבני המזל יהיה עצוב ביחס לדמות יקרה שעזב/ה בנסיבות כואבות טרם זמנה. בריאותכם הפיזית מתייצבת באורח פלא לקראת החג ובמהלכו. משהו אומר לכם לקנות דירה לעצמכם או למען הילדים, אבל אתם חשים כחסרי אונים נוכח המחירים וקשיי המימון. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון של שינוי, אך שוב נשאבים לאותו מקום עבודה הזמני ולצערכם גם הקבוע. טוב תעשו אם תשמרו את כספכם ולא תגעו בתחום ההימורים. דחו נסיעה למקום רחוק. לנשואים: זה לא הזמן לחפש אהבה במקומות הלא נכונים. אלה שבמערכת זוגית חשים שאינם מקבלים די צרכם, אהבה ותשומת לב.

גדי
22.12-20.1

הציפיות מתחום העבודה יקרצו לכם יותר מתמיד. דחו הצעות הקשורות לשינויי מגורים בעלי מניעים הרפתקניים מידי במיוחד שלא להתפתות לרכוש שטחי אדמה חקלאיים או בית 'על הנייר'. מומלץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבויות כספיות מיותרות אלא אם זכיתם בלוטו. גורם אליו תפנו יעזור לכם להתקדם ולהגיע למודעות עצמית גבוהה ולהתעלות הנפש. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו או שיהיו בררנים מידי. מומלץ לפנות לייעוץ אישי מקצועי בנדון לרגשות פגועים ובעיקר ביחס למשפט ירושה, זכויות אחרות או בנושא גירושין - עכשווי או עתידי.

דלי
21.1-18.2

רומנטיקה ואהבה: השבוע אתם רוצים להמשיך את הקשר הסמוי או את הקשר שאתם מנסים ליצור מבלי שידעו אחרים אך נתקלים בחומה רגשית ובהפתעות לא הכי נעימות. הדמות החדשה שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד ולשלוח לכם מסרים כפולים של 'פעם ככה ופעם ככה. הנשואים והמחויבים רגשית: עליכם להחליט אם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס תנאים המתאימים לכם כולל בנוגע לילדים, לכספים או לגבי רכוש אחר. הסתכלו על סביבתכם הקרובה, הביטו בילדים ותשאלו את עצמכם שאלות אודות עתידם. חפשו ייעוץ אישי מקצועי על מנת לעשות זאת טוב יותר או להחליט שלא לעשות את זה בכלל.

דגים
19.2-20.3

אתם מרוכזים בענייני הילדים ולתחומי הלימוד הנקשרים אליהם - כספית ובתמיכה אחרת. מי שאין לו עבודה אמור לחפשה וימצא את מבוקשו זה בימים שלאחר החג. אתם מרגישים שוב שמנצלים את טוב ליבכם למטרות שלא מובנות לכם כלל ועיקר. המועסקים: מצב רוח רענן מכיוון השטח התעסוקתי ימלא אתכם באופטימיות זהירה. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לצד הרומנטי. זה הזמן ליזום מהלכים שימקמו אתכם גבוה יותר בלב בן/ת הזוג. הודעה בנוגע למסע או לטיול המשלב רומנטיקה והיסטוריה יגיע לידיעתכם. זה הזמן לקבוע לייעוץ אישי מקצועי בנוגע לכל תחומי החיים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay