קבוצת הילדים של מטה יהודה ( לגילאי ז-ח)  בכדורסל זכו באליפות מחוז ירושלים לאחר שניצחו את אסא זיו ירושלים בתוצאה; 62-45. לאחר משחק האליפות אמר, קפטן מטה יהודה, הלל בן דוד (14): "זו הייתה חוויה אדירה לשחק במשחק אליפות מול כל כך הרבה קהל. שיחקנו טוב והצלחנו לנצח קבוצה נהדרת. יש לנו מאמן טוב שמצליח להוציא מאיתנו יכולות גבוהות. הפנים לעונה הבאה שהיא תהיה לא פשוטה והמטרה ברורה: לשמור על  האליפות."

שבוע לאחר הניצחון החליט ראש המועצה להזמין את שחקני הקבוצה במטרה לברך אותם על ההישג הנפלא.  אך, לשחקני הקבוצה היו תוכניות אחרות והחליטו להעניק לראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל את גופיית הקבוצה ששמו מתנוסס. 

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל אמר במפגש עם השחקנים :"אתם אלופים. אני גאה ושמח לא רק על האליפות אלא גם על הדרך שעברתם; עמידה באתגרים, להגיע לכל האימונים במהלך השבוע,  להקשיב להוראות המאמן, לקחת זריקות מכרעות שכל הלחץ עליכם זו משימה לא פשוטה." ויזל התייחס למתנה המתפיעה: "הצלחתם להפתיע אותי עם הגופייה. ".

הערב (ראשון, 14.4), יתקיים משחק אחרון של קבוצות אזורנו לפני היציאה לפגרה הקצרה של חג הפסח. זה יקרה בליגת נערים א' (מחוז ירושלים) כאשר אליצור בית שמש תפגוש את אליצור הר חברון/קריה. המשחקים ביתר קטגוריות הגיל יתחדשו לאחר חג הפסח.