טלה
21.3-20.4

אתם צפויים להיסחף בכמה מובנים לקראת החג המתקרב. קודם כל ההתרגשות לקראת החג תמלא את ידיכם בעבודה, אתם שמחים ומצד שני נבוכים לקראת מפגש עם דמות שאתם לא הכי רוצים לפגוש. אתם מתרגשים מכל שביב של תקווה בתחום הקריירה. מומלץ שלא להיסחף לאשליות ביחס לעבודה הנוספת בדרך העצמאית או לקידום בעבודה. כספים המגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. אתם מתגעגעים למזלות: שור, תאומים, מאזניים, קשת ודגים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם ועובדה זו מעכירה לך את המציאות עד כדי שאתם לוקחים את זה הביתה. דחיית החלטות לגבי הסבה מקצועית מפחד להיכשל.

שור
21.4-20.5

שבוע הימורים רגשיים בו אתם מגלים שאתם רוצים להעז קצת להסתכן וגם צמאים לאהבה בנוסח: 'הכלה מאיסטנבול'. האדרנלין לקראת חג הפסח והחרות המתקרב ממלאה אתכם בתקוות נסתרות וגלויות כאחד. חלק מכלל המזל יחפשו את דרך הפיוס. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם ואתם לא יודעים איך להתגבר על הקשר הקיים ועל הגעגוע לקשר קודם. סימנים להתאוששות כלכלית גורמת לכם לשמחה. צפו ליותר יחס מכוון הממונים הישירים שכן אתם נאמנים מאוד ובעלי יוזמה. בימים רביעי-חמישי הבאים הפתעה בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. העבודה החדשה באופק או שכבר התקבלה. טיפ: אל תדחו דו-שיח שבינו לבינה למחר כי זה עלול להיות מאוחר מידי.

תאומים
21.5-21.6

הרטרו הקוסמי השלילי האחרון פסח עליכם במידה גדולה אך נשארתם קצת מבולבלים בעיקר במישורים הקרובים ללבכם. מוזר שאתם צריכים להתרחק כדי לגלות כמה עמוקה אהבת הצד השני. אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. זכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. הרגשות נתונים לשיפור הקשרים הרומנטיים. שמרו על איזון נפשי למרות שאתם לא מאמינים שיהיה טוב במישורים רגשיים  מול בן/ת הזוג שאתם אוהבים. ניסיתם הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם, אולי תבדקו גם קצת את עצמכם? אתם דוחים סידורים רבים לימים אחרים. זה הזמן לרשום אך הפעם גם לבצע חלק מהם. פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות.

סרטן
22.6-22.7

ימים נאים שישחררו את רוב המועקות בחייכם. נכון, לא הכול מושלם, אבל אנחת רווחה וירידת מתחים פתאומית שתישאר לפחות כמה שבועות קדימה. משהו טוב יקרה לכם לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. על אף שאתם הכי לא מוצלחים בהימורים, השבוע הוא שלכם. קחו פסק זמן בנוגע להשקעות פרועות. צמצמו את הוראות הקבע. שמרו מרחק מכל תחום הדורש סיכון רגשי ובריאותי. זה הזמן להפסיק לעשן או לשמור על משקל נכון. הרווקים או והפנויים יפנו לחפש את אהבתם, למרות שכביכול אין זיווג באופק. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול, למרות שהקשר חזק במובנים 'משפחתיים' ורווי בדאגה הדדית. לפנויים:  זה הזמן ליוזמות ולהפעלת הדמיון היצירתי שלכם בתחום ההיכרויות.

אריה
23.7-22.8

אתם דואגים למישהו חשוב במשפחה וזה דוחה דברים שוליים שעל הפרק. אתם עמוסים בסידורים, עבודות ניקיון ובכל דבר ששואב מכם את מירב הכוחות. בנוסף, מישהו/י שכאילו דואג/ת מנסה להתקרב ואין לכם כוח לשתף פעולה. קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין. אתם מזהים קנוניה 'המתבשלת' נגדכם מבלי יכולת לדעת איך להגיב. דרכים רבות מוצעות לכם במישור הרומנטי, אך אתם נעולים על דמות שלא יוצאת לכם מהראש. אתם חשים כי אתם חייבים להתייעץ עם גורם העוסק בתחום הנסתר. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים הקשורים לזכויות, משפט, ירושות או לתחום הקריירה. זה הזמן לדאוג לעצמכם במישורים בריאותיים ואסטטיים

בתולה
23.8-22.9

לאחר שהרטרו הקוסמי השלילי האחרון שלא פסח עליכם ושגרם לכם לתקלות רבות, זה שבוע שיחזיר לכם חלק מהביטחון. העוסקים בתחומי לימוד, ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה בכמה מישורים חשובים. אם זה על הפרק, אז זה הזמן לחתום על חוזים ולאגד מחדש את סוללת המכרים, החברים או הידידים. אם קיבלתם החלטה לצאת ולנצל את מזג האוויר, הוציאו אותה אל הפועל מבלי להסס, גם אם זה על חשבון מישהו הלוחץ אתכם מאוד שלא לעשות זאת. הפתעות צפויות בתחום הקריירה. רגעים יפים בחברת בן/ת הזוג. אחרי החג תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה. הצעת עבודה אחרת זאת ובמקביל לעיסוק הנוכחי שכבר בידכם. זה הזמן לשקול לפנות לייעוץ אישי.

מאזניים
23.9-23.10

אתם מתרגשים מנגיעות האביב על אדן החלון והשמיים הפתוחים. על רקע כל אלה אתם דואגים למישהו חשוב במשפחה וזה דוחה דברים אחרים שעל הפרק. כדאי לעשות ספירת מלאי של חפצים כי אולי יש אי אלו שאפשר להיפרד מהם לתמיד. בקרוב אתם מנצחים בדיונים אודות סכום כסף המגיע לכם מכל עניין ומקור. אתם מתנדבים לעזור לאחרים מכל הלב והנשמה. במקביל, אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. הטרדה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אירוע חשוב מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת חלק בו. שאלת המיליון דולר שלכם קשורה לצפייה להחלטה לגבי גורלכם המקצועי וגם לגבי עסקה שלה אתם מקווים ומחכים שתצא אל הפועל.

עקרב
24.10-21.11

שבוע אופטימי ושמח, כשבנוסף מזג האוויר האביבי עושה לכם טוב. צפו להפתעה בתחום הרומנטי, היו מוכנים אליה כי אתם עוד עלולים לשכוח לומר את מילים הנכונות או את מה שבלב. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים יתממשו בקרוב. זה הזמן להסרת חסינות וסודיות לגבי דברים ששמרתם עמוק בפנים המון זמן. בקרוב נסיעה המשלבת: בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה או עסקים. הדאגה המרכזית שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. זה הזמן לחפש את חברים ישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. הודעה חשובה עומדת להגיע והיא תשפיע לטובה על תחום הקריירה.

קשת
22.11-21.12

לקראת החג והקשור אליו חברתית ומשפחתית, אתם נעים בין חיוך על השפתיים ולבין מרירות ישנה, ידמה שהמלחמה על ''ריבת הכספים'' המתוקה יצרה מריבה על אגו וכבוד. סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. ייתכנו גישושים אחרונים לגבי קידום הנוגע לכם באופן אישי. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה לכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן - בקרוב שיפור. כעסים מופנים לדמות מבני המשפחה בנוגע להשתמטותה מחלקה בנטל הכללי. במישורים החברתי והרומנטיים-חיצוניים תקבלו חיוכים של אהדה ואהבה, ממש כמו החיוך הבראשיתי הראשון.

גדי
22.12-20.1

האביב עושה לכם טוב. אתם נלחמים על זכותכם לדבר ולהביע את כל שעל ליבכם – בעבודה ובכל תחום בו אתם מקופחים או שזה נוגע לכם רגשית. הצעות להשכין שלום בתוך המשפחה גורמות לכם ללחיצות שאין לכם הסבר בדוק ומובן. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה. זה הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על השכרה. בריאות המשפחה תדאיג אתכם. שמרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. במישורים חברתיים ואישיים יחזרו הדברים את מקומם, אווירה נינוחה תחזור אל נחלתכם. ייתכנו מהלכים לקידום או להתקדמות לעבר עבודה נוספת וטובה יותר. זה הזמן להחליט.

דלי
21.1-18.2

שבוע מעורב. קשר מן העבר יצוף ויעלה. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה. סוף השבוע הקרוב יהיה סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. חובות יפסיקו לאיים עליכם. אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם מהם. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. במישורים חברתיים ואישיים יחזרו הדברים אל מקומם. אווירה נינוחה תחזור אל נחלתכם. ייתכנו מהלכים לקידום או להתקדמות לעבר עבודה נוספת או אחרת טובה יותר, בקיצור: שאלת מיליון הדולר שלכם קשורה לצפייה להחלטה לגבי גורלכם המקצועי וגם לגבי עסקה שלה אתם מקווים ומחכים שתצא אל הפועל. זה הזמן להחליט שאתם פונים לייעוץ.

דגים
19.2-20.3

אתם מתרגשים מנגיעות האביב על ודן החלון והשמיים הפתוחים, על רקע השלווה הזאת, בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן. השבוע אתם מאוד חשדנים אבל משתדלים שלא לריב עם הפוגעים בכם מזה המון זמן. הודעה משמחת מכיוון הילד/ה בקשר ללידה או הריון או לגבי הצלחה ושיפור בלימודים. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. לאלה שעובדים ומצפים לקידום ולשיפור, תגיע בקרוב הודעה חיובית. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם - במהלך הימים הבאים. בריאותכם מתייצבת. תכננו חופשה קטנה עם הדמות אותה אתם הכי אוהבים. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות. 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay