טלה
21.3-20.4

השבוע וקצת הלאה אתם צפויים לפתיחה חיובית ולהזדמנות חדשה בתחום העיסוקים המקוריים והעצמאיים. אתם ידועים כבעלי כבוד ואגו עצמי השמורים כמו 'בכספת בנק הכבוד הבינלאומי''. אתם רוצים עזרה אבל מתביישים. אז השבוע דעו לכם שהנושא הבירוקראטי לא יהווה בעיה אם תגייסו את מקורות העזרה והתמיכה מחוץ לבית. תהיו במיטבכם בתחום הקריירה, אבל משהו בראש מנקר בכם לקום ולחפש משהו אחר לעסוק בו. סימן טוב בתחום המשפחה: מדובר בגישור זוגי בין פערים מנטאליים רומנטיים אשר עד כה נחסמו ולא אפשרו לכם להצליח. יהיה כדאי לתת לזה צ'אנס - הפעם זה עשוי להצליח. חוב רגשי כלפי חבר/ה עדיין מטריד את מנוחתכם. יום הולדת שמח.

שור
21.4-20.5

היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר השבוע, זאת לאחר החודש המלחיץ שחוויתם. הגיע הזמן שתתעוררו. אתם מסבירים את עצמכם כלפי חוץ, אבל הסביבה הקרובה מעירה לכם על שאתם מסרבים לצאת מאזור הנוחות ולעשות משהו מועיל לעצמכם, אתם לא מקשיבים 'עם ראש בקיר' וממשיכים להיות מתוסכלים לגבי עתידכם האישי-קרייריסטי. למשתדלים או למתמקצעים: כושר הריכוז שלכם במיטבו והלימודים יחזרו למסלולם היותר מוצלח. מבחן, ראיון עבודה או מבחן חברתי כלשהו יעבור בהצלחה. התחום הרומנטי סודי ומעורפל - בעיקר בשל מעצורים רגשיים ובשל מחסור באופטימיות. התרכזו בבריאותכם הפיזית והנפשית. אכן הבריאות תהיה מילת המפתח - התרחקו ממקומות רטובים ואפורים וגם מאנשים המשדרים לכם קור. קונפליקט רגשי תוקע אתכם מלהחליט מה הלאה.

תאומים
21.5-21.6

תנאים אסטרולוגיים חדשים וממוזלים יאפשרו לכם לקבל החלטות חשובות בתחומים העיקריים. אך ורק ובמידה ותשכילו לשכוח את אשר עוללו לכם המון זמן, להבליג ולסלוח. אתם צפויים לשמחה בנוגע למערכות אישיות. אתם נעשים יותר ויותר כבני מזל רומנטיים מאשר שהסביבה מכירה אתכם. אהבתכם הגלויה או הנסתרת עדיין פועמת בלבכם. הנשואים: שיתוף הפעולה מכיוון בן/ת הזוג יהיה פורה ומתוך כוונות גישור כנה. בסוף השבוע ייתכן גם שתעלו אל מדרגה חיובית נוספת. עזרה ממקור ידוע תסייע לכם לצאת מהמבוך התעסוקתי. הבטחה ותקווה כלשהי בנושא הקריירה מחזיקה אתכם אופטימיים. האנרגיות הרוחניות שלכם יחזרו למיטבם. זה הזמן לחפש את הגורם שיעזור לכם להיחלץ מתקיעות ברוב התחומים.

סרטן
22.6-22.7

שבוע המזל מבחינתכם מחייך אליכם חיוך רחב ואביבי. הנושא הזוגי מעסיק אתכם בלב פנימה ואתם מחפשים דרך להגשים אותו או לשפרו ולהסיר ממנו את אבק השנים. זמן טוב להימורים קטנים מכול סוג. הילדים יתנו את שאף אחד לא יכול לתת. החרדות מפני המחר נעלמות בקרוב. אלה שנהגו להחמיא לכם ישובו ללחוש לכם מחמאות אבל אל תבנו שהם יהיו עקביים, אתם הלא מכירים אותם כבר. מצד שני, הבוסים יאותתו לכם על קידומכם הקרוב. תכניות מגירה בנוגע לכספים מבשילים והולכים. חופשה לה חיכיתם תשמח את בני הבית. תשובה חיובית לגבי מקום עבודה או ריאיון שתוזמנו אליו בקרוב. זה הזמן לייעוץ הנכון על מנת להיחלץ מתקיעותכם הממושכת.

אריה
23.7-22.8

למרות שאתם אריות שואגים וחזקים ולמרות שאתם טובי לב ומיטיבים עם סביבתכם הקרובה. השבוע אתם מתקשים להציב גבולות לאלה שתמיד מנסים לרכל, לעצבן, להכשיר ולחתור תחתיכם. הרווקים שבכם טרודים בהקשר חו"ל או לגבי נסיעת נופש כלשהי ויעשו הכול על מנת להגשים את חלומם לנסוע. קשרים בתחומי קריירה עדיין תקועים בהבטחות המתחדשות שוב ושוב מבלי שיקוימו כמובטח לכם. אתם קצת יותר אופטימיים ביחס לתחום הנישואין ובהקשר הזוגיות בכלל. גורמים חיוביים יסיעו לכם לגשר על פערים שעד כה הטרידו אתכם מאוד. כדאי להיות יותר ליברלים ופתוחים. הזמן האביבי הוא הכי טוב לבער ולנקות את העבר לצאת ולחפש ייעוץ אישי מקצועי שיעניק לכם כלים, בנוגע לרוב תחומי החיים.

בתולה
23.8-22.9

כוכבכם השליט מרקורי חזר לקדמות מסלולו ובעקבות זאת תרגישו הרבה יותר טוב מאשר בחודש מרץ האחרון. איבדתם הרבה מהביטחון האישי שלכם לכן עליכם ''לנפנף קצת בכנפיים' כדי להשיב את נפשכם לעצמכם. התרחקו מהבית ככל האפשר כדי למלא מצברים נפשיים ופיזיים. אל תנסו לתקן או לסדר סידורים אחרים ומתישים. חיצונית השבוע תיראו טוב וגם תישמעו כך. נוכחותכם תתגלה במלוא קסמה אבל אתם לא יוזמים מספיק מהלכים רומנטיים, זאת ולמרות שתופתעו לקבל הצעות רומנטיות מצד בן/ת הזוג בטעם שמזמן לא חוויתם. ההתנגדות לקשר תצטמצם עד כדי שיתאפשרו מגעים משפחתיים הדוקים. לנשואים קשה להחליט החלטה להתנתק למרות שהם מרגישים כתקועים.  חפשו ייעוץ אישי מקיף ומקצועי.

מאזניים
23.9-23.10

הרומנטיקה שבה לחייך. היא מציקה לכם כבר הרבה זמן. אתם, כפנויים וכרווקים, לא מאמינים שדברים ישתנו אבל לא חדלים מלקוות. חפשו את הכלים המתאימים לפרוץ את טבעת חוסר ההצלחה. מצב קוסמי משרה עליכם פתאום שלווה שלא הייתה לכם מזמן. השבוע ימזל אתכם בהצלחה: בכסף, ביציבות מקצועית, במכירות, מגורים ובתחום המשפחתי. כבדו את ההורים. התחברו לאנרגיות הממוזלות שיעניקו לכם את העוצמה בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. המערכת הבין זוגית משתפרת כשאתם זוכים לסיוע ולמחילה כדאי יהיה שתבחנו את הפשרות בעין טובה. מילת המפתח לשבוע זה תהיה האמון, זאת בגלל החשדות של העת האחרונה. נצלו את ההזדמנות לתפנית מקצועית המחכה לכם ממש מעבר לפינה.

עקרב
24.10-21.11

אתם נהנים ממצב כוכבי טוב יותר משהיה לכם בשבועות האחרונים. תגלו שאם העזתם לצאת מהמחבוא הרגשי שלכם ולהעניק לעולם את החיוך שובה הלב שלכם, שזה אומר שבעקבות פתיחותכם רמת ההתייחסות של הסביבה הקרובה אליכם תחזור לקדמותה. תקבלו התנצלות מפתיעה ממקור שלא חשבתם שיגיע. עצמאיים: קחו הכול בקלות למרות שהעסקים מלחיצים. דחו עיסוקים על מנת להתרווח בניחותא בבית או בחוץ. בסוף השבוע הנוכחי אתם שואפים לצאת וליהנות. אתם מתנהגים בהתאם למזג האוויר ואינכם מסוגלים לסיים דברים באופן יציב ועקבי. פשוט אל תבצעו משהו בכוח כי בסופו של דבר הכול יסתדר לכם. זה הזמן לפרקי תהילים למען הנפש, או לחזור ולקרוא ספרות שאהבתם.

קשת
22.11-21.12

המצפים לתעסוקה חדשה או לקידום במקום עבודתם ייהנו מימים שמחים ומוצלחים. השבוע תחושו בלחץ הקשור לקיפאון במכירות אך אל דאגה, כי זה יסתדר לכם לפני אמצע החודש הנוכחי. בעקבות פתיחותכם המחודשת והקסם האישי הרב בו אתם ניחנים, ייתכן מאוד שתפגשו במישהו שהבטיח לכם עזרה כספית או עזרה משמעותית אחרת ויתחיל בכך. שכן הזיווג לא יגיע אליכם וידפוק על דלתכם, צאו לחפש אותו כי מי יודע, אולי הוא טעה בדרכו היכן שהוא ואיבד את הכתובת? לפנויים: אתם חשים בבלבול ויהיה לכם כדאי לצאת לבילוי, אם תעשו כן, מובטח לכם כי מהר תגלו שנהניתם מאוד בחברת אלה שתהיו בחברתם. לתקועים מוטב שיחפשו ייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

יציבות כוכבית מאפשרת למזל לחזור ולזרום אליכם בהדרגתיות. אתם דואגים לעבודה או לעסק. מבחינת הפנויים: אמצע אפריל הוא הזמן הטוב בו ימצאו את הכי טוב. עד אז תסתדרו גם עם החוסר ואל דאגה, כספים יגיעו בזמן הנכון. תגלו שעגלת הנישואין מושכת יפה וכחוצה גבולות שמזמן לא נחצו. צפויים רגעים חמימים בחיק המשפחה. טיפ: פיתחו את הלב והכיס רק למי שבאמת מגיע. אתם רוצים להגיע ללב בן/ת הזוג אבל מחסומים אישיים מפריעים לזה לקרות. שמרו על בריאותכם ממקומות קרים ורטובים. אתם עדיין מחפשים את עצמכם ולא מוצאים אותה. מה שיעזור זה שתתרחקו מהבית להתאוורר ולהחליף כוחות, מחשבה ואנרגיה, כדי שתחזרו אליו ממקום של החלטה ובראש נקי.

דלי
21.1-18.2

יציבות כוכבית מחודשת שבעתיים מאפשרת למזל לחזור ולזרום אליכם בהדרגתיות. יציבות חדשה יוצקת קרקע מוצקה מתחת לרגליכם. אתם מלאים באנרגיות חיוביות ברוב התחומים. המגעים עם המעבידים יישאו פרי. העניינים והאינטרסים יקודמו וכן תזכו ליחס נפלא בתחומי קריירה, לימוד וכשרון. בבית תקבלו מנת אהבה שלא ידעתם כמותה, זאת ובתנאי שתניחו את הכעסים הישנים והמחניקים את הצד השני. לפנויים: בשורה חיובית בתחום הבין-זוגי מחכה לכם מעבר לקו או באינטרנט. חלק גדול מבני המזל יושפע בריאותית מתהפוכות מזג האוויר. געגועים אל העבר מבן/ת הזוג אליכם וגם מצדכם עמוק בלב. זה הזמן לחפש ייעוץ בנוגע: לקריירה, להסבה מקצועית, לבדוק ירושה, או המגיע לכם וגם לעתידכם במישור הרומנטי.

דגים
19.2-20.3

זה שבוע אופטימי בו תשאפו להתחלק ולתת לאחרים יותר מאשר אתם מעניקים לעצמכם. עזרה לנפש קרובה תביא לסיפוק ולאהבה עצמית מחודשת. עקב כך תזכו למחמאות ולחיבה יתרה. בעקבות ביקור כלשהו תירקם ידידות חדשה או התחזקות הקשרים הישנים. זה הזמן שתצאו לחפש או ללכת לראיונות שבעקבות כל אלה תזכו להצעת עבודה אחרת או לקידום במקום הנוכחי. דחו עסקאות שמראש אתם מרגישים שהן 'לא אפויות מספיק' ושלא על פי מידתכם. כספים יגיעו ממקור מפתיע ומתחשב. אתם מקבלים גיבוי מצד הבנק זאת לאחר מלחמה וסחבת קשה. ברירה רומנטית נכנסת לחייכם בטעות ואתם לא יודעים איך להתנהל בהקשרה. פנו לייעוץ ביחס: לרגשות, זכויות, כספים, לעבודה וילדים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay