המועצה האזורית מטה יהודה ממשיכה ואף מרחיבה את המסורת "יום המעשים הטובים" ל "שבוע המעשים הטובים". במסגרת שבוע זה תתקיים פעילות ב 20 מוקדים ברחבי המועצה בהשתתפות מאות תושבים, תלמידים  ועובדי המועצה: חידוש חצרות, טיפוח מבנים, בניית פינות ישיבה, גן מיוחד במושב שריגים, אנדרטת הל"ה ועוד.
אחד האירועים המרגשים ביותר ביום המעשים הטובים נרשם בשיתוף פעולה יוצא דופן בין המועצה לבית החולים לבריאות הנפש "איתנים" המפעיל בתוכו בית ספר, נוף הרים. בית הספר פנה למועצה בבקשה לסיוע בשיקום החממה הלימודית שנמצאת בשטחי בית הספר באיתנים. עובדי המועצה בראשות, ניב ויזל, ראש המועצה, התייצבו משעות הבוקר ועד אחרי הצהריים עם כלי עבודה, שתילים והרבה מצב רוח טוב על מנת לשקם את החממה.      
ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "המועצה מקפידה כל העת על ביצוע מעשים טובים למען כלל הציבור. השנה התחלנו את פעילות "יום המעשים הטובים" שבוע לפני כולם במטרה להושיט יד רחבה יותר. אני סבור שתושבי המועצה יודעים ומבינים שהשבוע הזה לא מתחיל ונגמר כאן ובכל יום אנו מעניקים אור לתושבים."  
סגנית מנהלת בית הספר 'נוף הרים', ריקי יהלום ארבל: "החממה היא חלק משמעותי בתכנית החינוך המאוד מיוחדת של בית הספר והיא שם דבר לנוף הרים.  נזקי החורף  לא פסחו על החממה והיינו צריכים עזרה בהכנות לקראת האביב. שמחנו מאוד להירתמות של עובדי המועצה בראשות ראש המועצה לשקם, לנקות ולשתול את שתלי המחר. "